43
  • 43 42:47
    Havlíčkův Brod

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - ACEMA Sparta Praha UNYP 4:5
branky: 14. František Malina, 23. Adam Bureš, 32. Lukáš Mühlfait, 35. Adam Bureš - 8. Marek Pleskač, 16. Adam Kos, 21. Matyáš Bláha, 36. Vojtěch Andrášek, 41. Marek Pleskač; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 4:3; využití: 2:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Ivan Dolejš 17 - Michal Norek 15; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:2
45:00 Střely ve 3. části: 9:11
44:05 Bláha má problém trefovat prázdné branky
42:47 Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
40:45 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #41 Marek Pleskač z trestného střílení (4:5)
40:45 Pleskač zkušeně zavěsil a posílá Spartu do vedení
39:32 Bernat si osedlal golmana HB
35:46 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #29 Jakub Čech (4:4)
35:45 Dolejš předvedl dva vynikající zákroky, ale na dorážku Andráška už nestačil.
34:28 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:3
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #8 Adam Bureš bez asistence (4:3)
34:28 Bureš si nejdřív udělal celou obranu Sparty a pak to Norkovi poslal na zadní.
32:34 Zajímavá standartka pro HB.
31:13 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:3
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #16 Lukáš Mühlfait, asistoval #8 Adam Bureš (3:3)
30:00 Střely ve 2. části: 5:7
29:02 Vyloučen hráč #8 Adam Bureš družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání
25:47 Vyloučen hráč #20 Jan Holas družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
22:54 Vyloučen hráč #88 Matěj Hlaváč družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání
22:07 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:3
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (2:3)
22:07 Bureš vyslal totální kulomet z první a vymetl všechny pavučinky.
21:47 Vyloučen hráč #56 Jan Krejča družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování florbalky
20:21 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha, asistoval #7 Adam Kos (1:3)
20:21 Bláha trefuje prázdnou branku a zvyšuje vedení.
19:35 Norek podržel Spartu v poslední minutě
18:52 Dolejš zatím předvádí dobrý výkon
15:41 Vyloučen hráč #91 František Malina družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání
15:16 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #7 Adam Kos, asistoval #95 Matyáš Bláha (1:2)
15:16 Rychlou brankou na začátku třetiny Sparta odskakuje na jednobrankové vedení.
15:00 Střely v 1. části: 5:4
13:15 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #91 František Malina, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (1:1)
13:15 Malina vyhulil totální víko a vyrovnává
11:59 Vyloučen hráč #85 Vojtěch Andrášek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:34 hra je vyrovnaná
07:17 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #95 Matyáš Bláha (0:1)
07:17 Pleskač se do prázdné nemýlil.
06:40 Někteří hráči to drží jako Slovák hokejku.
05:09 Wertheim po samostatném uníku v oslabení netrefil branku
04:47 Vyloučen hráč #10 Jakub Kárník družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:37 Šlosa svým návratem zastavil protiútok HB.
00:40 Havlíčkův Brod vstoupil aktivně do utkání.