9:5
    Jan JARMAR
    (Kubíček)

Fbc Topgal Šternberk - Asper Šumperk 9:5
branky: 9. Petr Marghold, 16. Martin Mikolajek, 19. Jakub Břečka, 21. Matyáš Zbránek, 21. Martin Mikolajek, 24. Jakub Repa, 25. Dominik Papica, 40. Jakub Repa, 40. Martin Mikolajek - 1. David Holý, 7. Tomáš Kubíček, 8. David Holý, 38. Jan Jarmar, 45. Jan Jarmar; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Pavel Kardaš ? - Ondřej Žák ?; po třetinách: 1:3, 6:0, 2:2
45:00 Komentář domácích: Trenér domácích komentář neposkytl.
45:00 Komentář hostů Žáková Zdenka (Vedoucí): Děkuji hráčům za nasazení, soupeřům a rozhodčím za pěkný za zápas.
44:25 GÓL Asper Šumperk! 9:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar, asistoval #87 Tomáš Kubíček (9:5)
43:24 Vyloučen hráč #20 Jakub Repa družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za hrubost
39:32 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 9:4
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #7 Martin Mikolajek, asistoval #21 Petr Marghold (9:4)
39:18 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 8:4
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #20 Jakub Repa, asistoval #73 Pavel Kardaš (8:4)
37:09 GÓL Asper Šumperk! 7:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar, asistoval #56 Jiří Flašar (7:4)
24:57 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 7:3
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #8 Dominik Papica, asistoval #7 Martin Mikolajek (7:3)
23:54 Timeout Asper Šumperk
23:54 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 6:3
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #20 Jakub Repa, asistoval #10 Jakub Břečka (6:3)
20:33 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 5:3
20:06 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 4:3
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #18 Matyáš Zbránek, asistoval #71 Jan Hrubča (4:3)
18:06 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 3:3
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #10 Jakub Břečka, asistoval #18 Matyáš Zbránek (3:3)
15:06 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 2:3
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #7 Martin Mikolajek bez asistence (2:3)
08:30 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 1:3
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #21 Petr Marghold, asistoval #8 Dominik Papica (1:3)
08:08 Vyloučen hráč #18 Matyáš Zbránek družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za hrubost
07:38 Timeout Fbc Topgal Šternberk
07:38 GÓL Asper Šumperk! 0:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 David Holý, asistoval #87 Tomáš Kubíček (0:3)
06:44 GÓL Asper Šumperk! 0:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #87 Tomáš Kubíček, asistoval #44 Jan Jarmar (0:2)
00:34 GÓL Asper Šumperk! 0:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 David Holý, asistoval #99 Matěj Šíma (0:1)