45
  • 45 44:36
    Šternberk

Fbc Topgal Šternberk - Torpedo Havířov 2:3
branky: 16. Martin Mikolajek, 42. Petr Marghold - 17. Petr Skála, 27. Matěj Pezda, 32. Samuel Řezáč; rozhodčí: Radek Vybíhal - Viktor Kubala; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Kardaš ? - Vojtěch Kolkop ?; po třetinách: 0:0, 1:2, 1:1
45:00 Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér): Klíčový zápas v boji o A-koš s houževnatým spoupeřem, který má dobré individuality. Škoda nevyužitých šancí. Děkuji soupeři za fér utkání.
45:00 Komentář domácích Papica Lubomír (Vedoucí): Výborně fyzicky připravený soupeř, silný ve hře na jednoho. Kvalitní zápas z obou stran.
44:36 Timeout Fbc Topgal Šternberk
43:44 Vyloučen hráč #13 David Křižák družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
42:47 Timeout Torpedo Havířov
42:47 Vyloučen hráč #9 Roman Odstrčil družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za hrubost
41:07 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 2:3
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #21 Petr Marghold, asistoval #9 Roman Odstrčil (2:3)
31:44 GÓL Torpedo Havířov! 1:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #44 Ondřej Urbančík (1:3)
26:23 GÓL Torpedo Havířov! 1:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #55 Vojtěch Mrowiec (1:2)
23:03 Trestné střílení družstva Fbc Topgal Šternberk neproměnil #21 Petr Marghold.
19:14 Vyloučen hráč #18 Matyáš Zbránek družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za špatné střídání
16:45 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #50 Petr Skála, asistoval #11 Samuel Řezáč (1:1)
15:25 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 1:0
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #7 Martin Mikolajek, asistoval #9 Roman Odstrčil (1:0)
10:36 Vyloučen hráč #9 Roman Odstrčil družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za nedovolené vrážení