• 45 44:48
    5:11
    (Marghold)

Zlín Lions - Fbc Topgal Šternberk 5:11
branky: 4. Matěj Rebroš, 7. František Tvrdoň, 13. František Tvrdoň, 21. David Farník, 41. Václav Čeček - 3. Dominik Papica, 11. Jakub Repa, 18. Martin Mikolajek, 20. Martin Mikolajek, 22. Martin Mikolajek, 25. Martin Robert Horry, 28. Martin Mikolajek, 30. Matyáš Zbránek, 39. Tomáš Mekyska, 40. Martin Mikolajek, 45. Martin Mikolajek; rozhodčí: Dominik Pustówka - Viktor Kubala; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; zásahy brankářů: Kristián Moudrý ?, Matěj Drábek ? - Pavel Kardaš ?; po třetinách: 3:2, 1:6, 1:3
45:00 Komentář hostů Papica Petr (Trenér): V přímém souboji o první koš jsme Zlínu vrátili úvodní porážku i s úroky. Krásné góly po precizních kombinacích. Uvidíme, zda to bude stačit na první koš.
44:48 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 5:11
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #7 Martin Mikolajek, asistoval #21 Petr Marghold (5:11)
42:22 Vyloučen hráč #8 Dominik Papica družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za sekání
41:59 Timeout Fbc Topgal Šternberk
40:23 GÓL Zlín Lions! 5:10
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #15 Václav Čeček, asistoval #12 Matěj Klímek (5:10)
39:26 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 4:10
38:42 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 4:9
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #22 Tomáš Mekyska, asistoval #10 Jakub Břečka (4:9)
36:32 Vyloučen hráč #15 Václav Čeček družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Matěj Drábek družstva Zlín Lions
29:58 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 4:8
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #18 Matyáš Zbránek, asistoval #20 Jakub Repa (4:8)
28:22 Vyloučen hráč #42 Martin Čuba družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
27:57 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 4:7
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #7 Martin Mikolajek, asistoval #8 Dominik Papica (4:7)
24:17 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 4:6
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #19 Martin Robert Horry, asistoval #10 Jakub Břečka (4:6)
21:54 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 4:5
20:18 GÓL Zlín Lions! 4:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #23 David Farník bez asistence (4:4)
19:20 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 3:4
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #7 Martin Mikolajek bez asistence (3:4)
18:12 Vyloučen hráč #9 Roman Odstrčil družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za hrubost
17:00 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 3:3
12:22 GÓL Zlín Lions! 3:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #22 František Tvrdoň, asistoval #12 Matěj Klímek (3:2)
10:44 Vyloučen hráč #71 Jan Hrubča družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za sekání
10:14 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 2:2
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #20 Jakub Repa, asistoval #21 Petr Marghold (2:2)
09:58 Vyloučen hráč #27 Ondřej Balner družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
06:58 GÓL Zlín Lions! 2:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #22 František Tvrdoň, asistoval #27 Ondřej Balner (2:1)
03:02 GÓL Zlín Lions! 1:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #91 Matěj Rebroš, asistoval #27 Ondřej Balner (1:1)
02:29 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 0:1
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #8 Dominik Papica, asistoval #7 Martin Mikolajek (0:1)