• 36 35:04
    6:10
    ()

Z.F.K. Petrovice - 1. FBC Karviná 6:10
branky: 3. Dominik Marcol, 4. Dominik Marcol, 7. Eliška Kostková, 10. Eliška Kostková, 18. Eliška Kostková, 19. Nikolas Krippner - 3. Matyas Basta, 8. Tobiáš Barczok, 13. Matyas Basta, 16. Matyas Basta, 24. Max Bartulík, 25. Matyas Basta, 27. Kryštof Lehnert, 27. Marian Gerlašinský, 29. Matyas Basta, 36. Max Bartulík; rozhodčí: Jan Bura - Jan Drozd; vyloučení: 0 + Adam Swiatkowski 5 + TT:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Pavel Nowoczek ? - David Pieter ?, Michal Wróbel ?; po třetinách: 4:2, 2:3, 0:5
35:04 GÓL 1. FBC Karviná! 6:10
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil #26 Max Bartulík bez asistence (6:10)
28:54 GÓL 1. FBC Karviná! 6:9
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil #9 Matyas Basta, asistoval #21 Tobiáš Barczok (6:9)
26:11 Timeout Z.F.K. Petrovice
26:11 GÓL 1. FBC Karviná! 6:8
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil #13 Marian Gerlašinský, asistoval #26 Max Bartulík (6:8)
26:01 GÓL 1. FBC Karviná! 6:7
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil #25 Kryštof Lehnert, asistoval #24 Dorian Calabro (6:7)
24:52 GÓL 1. FBC Karviná! 6:6
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil #9 Matyas Basta, asistoval #17 Tobiáš Szturc (6:6)
23:42 GÓL 1. FBC Karviná! 6:5
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil #26 Max Bartulík bez asistence (6:5)
18:25 GÓL Z.F.K. Petrovice! 6:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #15 Nikolas Krippner bez asistence (6:4)
18:25 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Michal Wróbel družstva 1. FBC Karviná
17:22 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #13 Eliška Kostková, asistoval #17 Matyáš Kukrecht (5:4)
15:07 GÓL 1. FBC Karviná! 4:4
12:38 GÓL 1. FBC Karviná! 4:3
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil #9 Matyas Basta, asistoval #13 Marian Gerlašinský (4:3)
09:56 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #13 Eliška Kostková bez asistence (4:2)
07:49 GÓL 1. FBC Karviná! 3:2
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil #21 Tobiáš Barczok, asistoval #26 Max Bartulík (3:2)
07:12 Vyloučen hráč #23 Adam Swiatkowski družstva Z.F.K. Petrovice do konce utkání - technický trest
07:12 Vyloučen hráč #23 Adam Swiatkowski družstva Z.F.K. Petrovice na 5 minuty za neuvedení v sestavě
06:09 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #13 Eliška Kostková, asistoval #18 Břetislav Hanák (3:1)
03:37 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #9 Dominik Marcol bez asistence (2:1)
02:50 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #9 Dominik Marcol, asistoval #17 Matyáš Kukrecht (1:1)
02:27 GÓL 1. FBC Karviná! 0:1