• 36 35:44
    15:1
    (Matýsková)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 15:1
branky: 2. Nela Kubalčíková, 3. Nela Sikorová, 5. Adéla Částečková, 7. Nela Kubalčíková, 7. Nela Sikorová, 12. Bára Slušná, 24. Natálie Jedličková, 24. Adéla Částečková, 25. Adéla Částečková, 27. Adéla Částečková, 28. Tereza Matýsková, 31. Tereza Matýsková, 35. Nela Kubalčíková, 36. Bára Slušná, 36. Natálie Jedličková - 20. Aneta Feiková; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Magdaléna Ondruchová ?, Jana Kolářová ? - Karolína Žižková ?; po třetinách: 6:0, 2:1, 7:0
35:49 Mates má dnes oči všade, 5 asistence.
35:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 15:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #28 Natálie Jedličková, asistoval #18 Tereza Matýsková (15:1)
35:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 14:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Bára Slušná, asistoval #33 Adéla Částečková (14:1)
34:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 13:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková, asistoval #18 Tereza Matýsková (13:1)
33:53 Áďa Částečková z Vitek působí v posledních minutách na první pohled dost unaveně.
31:03 Mates napravila svůj počin z minulé situace a dává gól. Komentář SUPER od této hráčky mne opravdu pobavil.
30:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 12:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Tereza Matýsková, asistoval #17 Tereza Smetanová (12:1)
27:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 11:1
27:02 Střídání brankářek na straně Vítkovic.
26:20 Ježiš šmajra krista na nebesích Mates v neskutečné šanci bohužel neproměněna, neva jedem dál.
26:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Adéla Částečková, asistoval #20 Nela Sikorová (10:1)
24:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:1
24:01 Dodavka k 2. tretine: Ada Mozdrenova a jeji kouzelne ruce ktere fungujou velmi dobre posledni dobou posilaji Vitky do 7 brankoveho vedeni. Ocekam comeback. Dekujeme
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jana Kolářová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
23:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Adéla Částečková, asistoval #78 Adéla Mozdřenová (8:1)
23:20 Hraje se nahoru dolů, ovšem nahoru je to branka FBC a dolů je pouze pouze polovina hřiště.
23:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:1
21:23 Hrišková si pohlídala mezeru mezi nohama! Akutálně drží svůj tým.
19:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #90 Aneta Feiková bez asistence (6:1)
19:30 Rozhozená obrana Ostravy přežívá nemožné.
18:29 Ostrava v oslabení drží míček na polovině Vítek.
17:40 Vyloučen hráč #33 Adéla Červenková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
15:28 Mates se štěstím procedila míček mezi nohama jedné z obránkyň Ostravy. Její střela, ale už tak úspěšná nebyla.
13:15 Hráčka z Havlíčkova Brodu si přivezla výbornou formu.
11:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Bára Slušná, asistoval #22 Klaudie Pekárková (6:0)
09:15 Aďa Modřenová si teď povodila obranu Ostravy, ale gól z toho nebyl.
07:36 Tvrdý souboj u stolku časoměřičů.
06:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #22 Klaudie Pekárková (5:0)
06:28 Blížíme se k hattricku Siky!
06:18 Tato vyhrávka měla oči!
06:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:0
04:45 Malá vsuvka do zápasu..Skoky z Chodova je na hale!!!!
04:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
03:30 Mates vybojovala míček  a zakládá útočnou akci.
02:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová bez asistence (2:0)
02:01 Krásný zákrok glomanky Ostravy.
01:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
01:19 Vyloučen hráč #90 Aneta Feiková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání