60
  • 60 59:22
    Torpedo

FBC Přerov - Torpedo Havířov 2:3
branky: 39. Barbora Gaďourková, 56. Barbora Gaďourková - 19. Barbora Kučerová, 38. Lucie Giecková, 45. Hana Brůžková; rozhodčí: David Havlena - Petr Holan; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lucie Řeháková 25 - Martina Schoupalová 31; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:1
60:00 Komentář trenéra Domácích: Deneska holky předvedly výborný zápas, který jsme bohužel nedotáhly do vítězného konce. Lepší výsledek nás stálo neproměňování šancí, kterých jsme měli nepočítaně. Děkujeme soupeři.
60:00 Komentář trenéra hostí: Bylo to velmi těžké utkání. Soupeř byl houževnatý, podržela nás brankářka ale nás zradily nevynucené chyby, které musíme do příštího utkání zlepšit. Děkujeme soupeři za super zápas.
60:00 Střely na branku celkem Přerov 33 Havířov 28
60:00 Střely na branku ve třetí třetině Přerov 10 Havířov 9
59:22 Timeout Torpedo Havířov
59:01 Přerov to zkouší v šesti
55:59 GÓL FBC Přerov! 2:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #13 Barbora Gaďourková, asistoval #8 Anna Němcová (2:3)
55:59 Anička Němcová se  nejlépe  zorientovala ve skrumáži před brankou a Smižuje na rozdíl jediné branky
55:13 Útok střídá útok na obou stranách, míčky však končí brankářkám v náručí, nebo jsou zblokovány
52:34 Přerov se snaží se závěrem utkání něco udělat, bohužel mu dnes štěstí nepřeje
51:12 Na hřišti přibývá čím dál více osobních soubojů
50:10 Timeout FBC Přerov
44:00 GÓL Torpedo Havířov! 1:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #9 Hana Brůžková, asistoval #21 Vendula Šimonová (1:3)
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: Přerov 12 Havířov 9
38:13 GÓL FBC Přerov! 1:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #13 Barbora Gaďourková, asistoval #77 Michaela Strnadová (1:2)
38:13 A je to tady Přerov se dočkal snížení když Gaďourková vymetla přední šibenici
37:09 GÓL Torpedo Havířov! 0:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Giecková, asistoval #86 Tereza Dundálková (0:2)
37:09 Nechytatelnou střelou  k tyči zvyšují hosté vedení na 2:0
34:26 Další neproměněná tutovka Přerova
30:00 Přerovu dnes není přáno a ani vyložené šance nedokáží holky promenit
24:28 Vyloučen hráč #13 Barbora Gaďourková družstva FBC Přerov na 2 minuty za blokování florbalky
24:28 A mám e tu další přesilovku pro hosty, doufejme že se tentokrát povede přerovu lépe
20:00 Střely na branku v první třetině Přerov 11 Havířov 10
18:15 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová, asistoval #86 Tereza Dundálková (0:1)
18:15 Havířov svou rvní přesilovou hru využívá téměř okamžitě, nechytatelnou střelou do horního růžku branky
18:02 Vyloučen hráč #22 Darina Axmannová družstva FBC Přerov na 2 minuty za hrubost
15:24 Němcová v  samostatném úniku bohužel hostující brankářku nepřekonala
14:38 Šrámková dnes pálí o sto šest, jenže vše bohužel do břicha havířovské brankářky
11:28 Dalo by se říct že hosté právě zahodily téměř 100% šanci
07:17 Hráčky  přerova dnes předvádí kvalitní bloky a Řeháková zatím nemá moc práce
02:50 Týmy se nám osmělily a zyčínají vypouštět projektily na branky
01:20 Utkání začalo poklidným tempem, kdy oba týmy čekají co jim soupeř dovolí