• 58 57:59
    1:18
    (Mišúnová)

FBC Přerov - FBC Intevo Třinec  1:18
branky: 10. Božena Gaborová - 5. Tereza Martynková, 10. Adéla Šibrová, 11. Zuzana Mieszek, 14. Adéla Šibrová, 19. Veronika Třinecká, 21. Veronika Třinecká, 30. Veronika Třinecká, 31. Denisa Gawryšová, 38. Tereza Martynková, 40. Adéla Šibrová, 45. Veronika Třinecká, 46. Lucie Blažková, 48. Tereza Mikulová, 50. Tereza Martynková, 52. Klára Hrobařová, 53. Vladimíra Skalíková, 56. Tereza Martynková, 58. Adéla Šibrová; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 3 + Markéta Šrámková OS:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Gabriela Kotyzová 15 - Martina Szwanczarová 12; po třetinách: 1:5, 0:5, 0:8
59:59 Komentář trenéra domácích Janoška:  Děkujeme soupeři za zápas a gratulujeme k výhře.
59:59 Komentář trenéra hostí Czeczotky: Po včerejším nezdaru, jsem rád, že holky nasázely hodně branek.Hezké individuální akce, tymová hra s pokorou. Děkuji soupeři za zápas a díky naším holkam :)
57:59 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:18
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #99 Lucie Mišúnová (1:18)
55:43 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:17
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková bez asistence (1:17)
53:53 Timeout FBC Přerov
52:53 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:16
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Vladimíra Skalíková, asistoval #14 Petra Bieleszová (1:16)
51:34 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:15
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #26 Klára Hrobařová, asistoval #19 Veronika Třinecká (1:15)
49:36 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:14
47:28 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:13
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Tereza Mikulová, asistoval #24 Anna Szűcsová (1:13)
45:00 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:12
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #47 Lucie Blažková, asistoval #18 Natálie Kawuloková (1:12)
44:24 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:11
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #40 Adéla Šibrová (1:11)
42:39 Vyloučen hráč #77 Michaela Strnadová družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
39:59 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:10
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #32 Vladimíra Skalíková (1:10)
39:59 Střely na bránu: Třinec - 14; Přerov - 4
39:12 Vyloučen hráč #28 Alena Šustová družstva FBC Přerov na 2 minuty za hrubost
37:23 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:9
30:51 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:8
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Denisa Gawryšová, asistoval #99 Lucie Mišúnová (1:8)
29:46 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:7
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #32 Vladimíra Skalíková (1:7)
28:41 Vyloučen hráč #7 Markéta Šrámková družstva FBC Přerov - osobní trest
28:41 Vyloučen hráč #7 Markéta Šrámková družstva FBC Přerov na 2 minuty za nesportovní chování
20:32 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:6
19:59 Střely na bránu: Třinec - 13; Přerov - 7
18:51 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká bez asistence (1:5)
13:38 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #19 Veronika Třinecká (1:4)
10:18 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #7 Zuzana Mieszek, asistoval #23 Markéta Janiková (1:3)
09:42 GÓL FBC Přerov! 1:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #11 Božena Gaborová, asistoval #16 Tereza Čevelová (1:2)
09:04 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #26 Klára Hrobařová (0:2)
04:56 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #14 Petra Bieleszová (0:1)