13:0
    Petra BIELESZOVÁ
    (Mieszek)

FBC Intevo Třinec - TJ Jablonné nad Orlicí 13:0
branky: 1. Lucie Mišúnová, 6. Lucie Mišúnová, 7. Lucie Mišúnová, 17. Adéla Šibrová, 22. Zuzana Mieszek, 23. Lucie Mišúnová, 26. Adéla Šibrová, 33. Veronika Třinecká, 35. Zuzana Mieszek, 38. Lucie Mišúnová, 52. Tereza Martynková, 59. Adéla Šibrová, 59. Petra Bieleszová; rozhodčí: Michal Sládek - Matyáš Šindler; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Dagmar Šteglíková 10, Martina Szwanczarová 16 - Monika Rubešová 44; po třetinách: 4:0, 6:0, 3:0
60:02 Tož to by bolo všo, tak jutro o 15 hod. na ženách nebo o 18 hod. na mužích. Češť
60:01 Komentář trenéra domácích pana Jiřího Kajfosze: "Dnešní hra snesla docela přísné měřítko kvality. Přibližně takto bychom se chtěli prezentovat. Hezké kombinace, dobrý pohyb, obětavé návraty do obrany. A víme na čem pracovat, abychom byli lepší. Děkujeme soupeři, že byl aktivní a chtěl hrát florbal, ne jen bránit. Díky fanouškům za super atmosféru."
60:01 Komentář trenéra hostu pana Bilockij Dmitrij: Naše hra se zlepšuje, ale k čemu to je, když nedáme gól. Výsledek hovoří sám za sebe a doufám, že v zítřejším zápase se nám podaří prolomit střeleckou smůlu. Díky všem.
60:00 Teplota venku je u bodu mrazu, naštěstí holky běhaly, padali góly a tak věřím, že jste se snad nenudili. Kdo nemá program na večer, mohu doporučit seriál Papírový dům, celkem zajimavé pokoukáníčko.
60:00 Na komentáře trenérů si prosím minutku počkejte, kluci si to ještě musí rozmyslet.
59:59 Střely ve 3. třetině: FBC Intevo Třinec 18 - TJ Jablonné nad Orlicí 8
59:58 13 je pro někoho šťastné a pro někoho smutné číslo.
59:50 Tik tak tik tak, bude konec.
59:45 TUTOVKA jak prase! Zoubková mimo.
59:30 Čestný úspěch mohla zaznamenat Vágnerová, ale netrefila bránu, teda míček.
58:22 Tip mi už nevychází :-(
58:21 Další kombinace až do prázdné kde můžete mít klidně Součka nebo Bindera a stačit vám to nebude.
58:20 GÓL FBC Intevo Třinec ! 13:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #14 Petra Bieleszová, asistoval #7 Zuzana Mieszek (13:0)
58:02 Na koberečku u hostujícího trenéra jeden z mužů v černém.
58:01 Můj tip na výsledek zatím vychází :-D
58:00 GÓL FBC Intevo Třinec ! 12:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #19 Veronika Třinecká (12:0)
57:43 Franková na zemi a nebezpečná standartní situace z hranice velkého brankoviště.
57:00 Kdybychom měli vybrat nej hráčku hostů je to jednoznačně #1 Rubešová.
56:30 Dalo by se říct, že v předsíni už podupává konec dnešního večrního spielu.
56:10 Bieleszová trefila jen hokejku hostující hráčky.
56:00 Rubešová další save.
55:00 Rubešová save.
54:30 Dobrý zákrok Szwanczarové, která taktéž kráčí za čistým kontem.
54:00 Dnešní utkání sleduje 88 diváků! Děkujeme!
53:30 Rubešová chytla míček i nohu Macigové.
53:26 Počítání diváků nám opět dělá problémy.
52:50 Fanoušci hostí jsou dnes neúnavní. Klobouček lidi.
52:47 Tohle šlo mimo a tak ženy na obou stranách střídají.
52:15 Rozhodčí ignorovali nedovolenou vzdálenost na kterou tak v 1. třetině dbali, no neva.
51:45 Demokratickým hlasováním bylo rozhodnuto, že jsem tu jediný v košili, a tak mám předat ceny pro hráčky utkání.
51:20 Po ose Wojnarová - Bieleszová - Martynková rozebraly holky obranu Jablonné jak kostičky z lega.
51:19 GÓL FBC Intevo Třinec ! 11:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #14 Petra Bieleszová (11:0)
50:40 Většina beků Třince zatím úspěšně rychlejší než hostující útočnice.
50:05 Pokus Šibrové vytěsnila špičkou lodiček Rubešová.
50:00 Jablonné jde, Třinec běhá.
49:30 Třinec střídá a Gerlšlová napadá.
49:15 Franková uklidňuje hru.
48:30 Macigová chtěla zarazit míček za záda Rubešové hlava nehlava.
48:00 Martynková měla odkrytou bránu, ale neměla míček.
47:30 Touhle dobou půjdu zítra na noční, nic zajimavějšího vám teď říct nemůžu.
47:00 Můžete mít aj dvoje plíce, ale Kosková Mišúnové stejně utekla.
46:50 Mišúnová presuje a útočí na double hattrick.
46:15 Golfový úder Mikulové ale bez rukaviček mířil někde na Bazaly.
45:25 Kawuloková posilněná o odpolední birell vykoupala Vágnerovou a ne jednou.
45:10 Rubešová zatím drží.
44:50 Wojnarová rychlejší než Mikysková S.
44:30 Martynková bojuje, Bieleszová ji pomáhá.
44:17 Hostující Gabrišová těsně vedle.
43:20 Diváci si žádají gol, ale Šibrová trefuje jen tyč.
43:05 Hrobařová ztratilanebezpečně na středu. Naštěstí pro ní to nebylo nebezpečné.
42:59 Hezky pomaličku od branky, hlavně bez chyby a no stress.
42:30 Aktivně presuje Blažková.
42:20 Míček za mantinelem od Wojnarové.
42:10 Roztahují to teď postupně oba týmy.
42:00 Kawuloková rozjíždí další akci Třince.
41:50 Zimohrad Třince zatím nedobitný.
41:35 Jablonné to ještě nevzdává a buší do Třineckých vrátek.
40:35 Mišúnová zpracovala beckhandovou přihrávku Šibrové a zvolila pro ní typické řešení ala Arjen Robben, tedy střelu.
40:10 Tak už Třinec.
40:02 Jo a na míčku po buly Jablonné.
40:01 Poslední dvacetiminutovka dnešní talkshow je tady. Prsty mě ještě nebolí, ale občerstvení došlo.
40:00 Kritiku za dnešní online prosím směřujte na můj soukromý mail. Peace
40:00 Rozhodčí zatím mají takovou pohodu, že se jim ani neoplatí chodit do šatny. To jen já jsem zase dostal nominaci na veterány.
39:59 Střely ve 2. třetině: FBC Intevo Třinec 20 - TJ Jablonné nad Orlicí 13
39:55 Venkovní utkání žen v Přerově jsem neviděl, ale muselo vypadat dost podobně.
39:40 Ještě jednu branku měla na čepeli Šibrová, ta ale neměla gólové parametry.
39:30 Jako David Mattivi za mlada teď protančila mezi hráčkami Hrobařová.
39:15 Hrobařovou zastoupila Zoubková.
39:00 Na dveře neúprosně klepe konec 2. třetiny.
38:30 O míček úspěšně zabojovala Gawryšová.
38:20 Mikulová nastartovala nohy a vzala to nejkratší cestou středem přímo k bráně Jablonné.
38:00 Střely Jablonné mimo a mimo.
37:15 Gorňas letní sestřih na Travoltu a Mišun při chuti.
37:06 Cink, cink. Pokutky, pokutky. Kováky cinkají.
37:05 GÓL FBC Intevo Třinec ! 10:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #19 Veronika Třinecká (10:0)
36:45 Domácí fanoušci si žádají deset!
36:30 Další pěkný pokus třinecké první brázdy.
35:30 V útoku Blažková, Gawryšová a Franková, beci ale prý nemají komu.
34:49 Na hattrick útočí Wojnarová, nebo že by aj na desátý gól?
34:48 GÓL FBC Intevo Třinec ! 9:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #7 Zuzana Mieszek, asistoval #14 Petra Bieleszová (9:0)
34:40 Skalíková spěchala s rozehrávkou, ale rozehrála ze špatného místa a tak si musí o nějaký ten metr couvnout.
34:20 Cca 3 zákroky od svého příchodu zaznamenala Szwanczarová.
34:00 Ofensivně laděné střídání první třinecké lajny.
33:40 Dalším zajimavým pokynem je: "Dáváš, dáváš."
33:26 Hrobařové to už po několikáte sjelo.
32:50 Souboj dvou jednoručních hokejek, Gawryšová neúspěšná.
32:06 Gabrisová je něco jak Kajínek, dlouho u nás neposeděla.
32:05 GÓL FBC Intevo Třinec ! 8:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #14 Petra Bieleszová (8:0)
31:40 Třinecké hráčky rozestaveny a připraveny na gólovou smršť.
31:31 Sekat může v Remixu nebo na Stodo, ne na hřišti.
31:30 Vyloučen hráč #23 Marie Gabrisová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání
30:50 Rozhodčí se hlásí jak ve škole, tedy odložené vyloučení.
30:30 JABKO je opravdu hlasité, mezitím na míčku Martynková.
29:54 Šteglíková má dnes odpracováno a kráčí s nulou pro výplatu.
29:53 Střídání brankáře. Nový brankář #71 Martina Szwanczarová družstva FBC Intevo Třinec
29:45 Domácí si žádají dvojku, ale ta nepřichází.
29:10 Jo a ještě stihla vystřelit, i když jen nad.
29:00 Wojnarová všem přítomným předvedla co znamená backchecking.
28:40 Přeji brzké uzdravení brankářskému kolegovi Šimonovi :-)
28:26 Správce a uklízečka by mohli mít radost, hraje se většinou jen na jedné polovině.
28:15 Enenkelová promáchla.
27:50 Podle trenéra to má Zoubková roztáhnout...
27:47 Hrobařové střela hrubě sjela.
27:00 Trenér Czeczotka mi tady jí svačinku :-(
26:10 Když jsme u toho, do Vánoc zbývá 75 dní.
26:00 Skalíková zkoumá svou hokejku, jako by chtěla na Vánoce novou.
25:05 Přišel tu jeden pán v černém adidas dresu, asi víte, prej máme dobrou hudbu, chce se mu po ní tančit :-D
25:03 SEDM !!!
25:02 Timeout TJ Jablonné nad Orlicí
25:02 GÓL FBC Intevo Třinec ! 7:0
25:00 Enenkelová je jak Google, neustále hledá spoluhráčky.
24:20 Trenérem hostů je pan Bilockij Dmitrij, no neříkejte mi, že to nezní jak trenér Sborné.
23:53 Mikysková obrala Wojnarovou, ale bohužel pro ní s faulem.
23:31 Dlouhý hvizd toho menšího rozhodčího, no toho co si mění boty skoro každou přestávku.
23:00 S takovou to tu budu psát dneska ještě dlouho.
22:52 Tenisový kanár. Jakože 6:0.
22:51 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #38 Dagmar Šteglíková (6:0)
22:30 Šilarová si musí zkontrolovat hokejku po souboji se Zoubkovou.
22:00 Na tribuně řev jak v hokejové Werk Aréně. Proč to nešlo aj ve čtvrtek na poháru?
21:25 Jablonné ihned po vhazování směr branka Šteglíkové.
21:22 Bieleszová už raději nehledala Martynkovou ale Wojnarovou.
21:21 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:0
21:00 Na tribuně se střídá Třinec a Jabko.
20:01 Jedna z nejšikovnějších hráček Jablonné slečna Mikysková Sabina vyhrála buly netradičně dopředu a zahájila nám 2. třetinu.
20:00 Na dálku mi dovolte pozdravit naše věrné čtenáře a čtenářky v čele s Marikou Marečkovou.
20:00 Diváků je tu dnes pramálo, asi dala většina postarších přednost koncertu Helenky Vondráčkové v místním KD Trisia.
19:59 Střely v 1. třetině: FBC Intevo Třinec 19 - TJ Jablonné nad Orlicí 5
19:45 Agresivní Skalíková nahodila vražedný pohled a tak protihráčka neměla nejmenší šanci.
19:26 Bieleszová běhá i neběhá, stíhá i nestíhá, ale pořád s úsměvem.
18:40 Sem tam je to nahoru dolů, a tak slyšíme pokyn ze střídačky: "V klidu!"
18:00 Tenhle padavý list asi Šteglíková neviděla, ale trefil ji.
17:40 Mikulová svou dělovou ránou skoro rozlomila břevno. Dynamit!
16:45 Wojnarová byla blízko blizoučko, ale vynechala pár tréninků a není tak zvyklá na povrch.
16:10 Tak nějak tipuju, že ve skutečnosti hledala Hrobařová někoho jiného, ale historie se neptá.
16:09 Jako uklízečka zametla do prázdné kasy kapitánka Šibrová.
16:08 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #26 Klára Hrobařová (4:0)
15:42 Seknutí při napadání přerušuje hru a Třinec znovu v klidu rozehrává.
15:20 Kawuloková tak prudce na Gawryšovou, že to by asi ani Curney nezpracoval.
14:58 Rubešová už přes minutu bez zákroku, to je skoro na spacák a karimatku.
14:20 Po gólu je hladová Macigová.
14:00 Zatím bylo víc střel než Třince než jakýchkoliv přerušeních hry.
13:40 Jablonné vytahuje pres, ale spíše propadá.
12:40 Brankářka Rubešová sice při rozcvičce moc jablek nechytla, teď je to ale přesný opak.
12:30 Hrobařová a její tvrdý pokus z beka.
12:20 Netrpělivě čekáme na další branku.
12:07 Pískána nedovolená vzdálenost a rozehrávka pro Jablonné.
11:50 Jablonné zatím Šteglíkovou moc neprověřilo.
11:22 Gawryšová dvě střely během 10 vteřin, jednou gólmanka, jednou do beka, dvakrát au.
11:00 Mišúnová zase na válci, to je pohled :-D
10:50 Oba týmy střídají.
10:00 Standartní situace mají letos ženy v červeném nebezpečné jako Londýnská Chelsea. Tentokrát to ale bohužel nevyšlo.
09:55 Mišúnová sama, ale hattrick ji prozatím musí stačit.
09:17 Další gól Mišúnové, bohužel vysokou holí. Jako bych viděl Miesza.
08:25 Časoměřič David Litszwan by si dal bramborový salát a řízek.
08:00 Hostující brankářka si připsala několik dobrých zákroků.
07:45 Na hřišti je aktivnější Třinec, v hledišti Jabko.
07:11 Podobná situace z uplynulých minut kdy Bieleszová hledala Martynkovou, ale ta se opět drbala hokejkou za uchem.
06:11 Tak jsem to zakřikl, no neva. Jako dalo se to nazvat vlastním gólem, ale stejně jako Šindler hrajou i holky na kanadu.
06:10 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:0
05:50 Mišúnová byla ve čtvrtek MOTM a dnes opět válí.
05:49 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:0
05:20 Nebezpečný beckhand Kawulokové těsně vedle.
04:50 Rozehrávka Třince se kapke protáhla, ale tak mě to sem tam taky trvá.
04:30 Bieleszová v situaci 2 na 0 hledala Martynkovou, ta ale nebyla na nahrávku připravena.
04:15 Martynková naháněla svůj cíl jak námezní lovec Boba Fett.
04:00 T. Martynková znovu neúnavně napadá.
03:40 Hrobařová střílela, ale ona to byla spíš přihrávka.
03:00 Halou se ozývá hlasité "JABKO" z hostujícího kotle.
02:45 Jablonné zabralo a Třinec brání.
02:10 Slečna z Jablonné #18 mohla jít sama jak ji říkal trenér, ale ona nešla. Ženy hold mají svoji hlavu.
02:00 Zákrok na druhé straně, Šteglíkové sice vypadl, ale vše ok.
01:40 Basket musí pracovat, prý není na výletě.
01:11 Další pokus měla T. Martynková, ale golmanka hostí pozorná.
00:47 Kolotoč se roztáčí, snad si ho holky z Jablonné užijou.
00:46 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #40 Adéla Šibrová (1:0)
00:20 První střelu vyprodukovala Enenkelová a ohrozila rohový praporek.
00:02 Třinec od začátku na míčku.
00:01 Nejhezčí rozhodčí z Ostravy zahájili dnešní večerní match, tak snad to nebudou nervy jak senátní volby.
00:00 Surikaty z domácího týmu před utkáním znovu válcovaly, tak snad jsou po čtvrteční těsné pohárové prohře s extraligovým FBC Ostrava fresh & ready.
00:00 Sportu zdar a florbalu zvláště! Vítejte u 5. kola 1. ligy žen mezi domácím FBC Intevo Třinec a hostujícím TJ Jablonné nad Orlicí. Přejeme příjemné počtení :-)