59
  • 59 58:42
    Rtyně v/P

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Intevo Třinec  4:5
branky: 5. Kristýna Štěpánová, 22. Nell Mičánek, 28. Vladimíra Skalíková, 46. Helena Klazarová - 2. Sabina Zoubková, 3. Lucie Mišúnová, 6. Tereza Martynková, 51. Sabina Zoubková, 51. Lucie Mišúnová; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Jan Čečetka; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Patricie Šedivá 19 - Dagmar Šteglíková 6, Martina Szwanczarová 4; po třetinách: 1:3, 2:0, 1:2
60:00 Komentář trenéra domácích: Máme za sebou těžký den, kde nám hrálo hodně holek dopoledne za juniorky, tedy jsme vstupovali do utkání zodpovědně a dlouho nám trvalo, než jsme se dokázali s hrou Třince trochu smířit a začít obracet výsledek i v náš prospěch. Bohužel jsme ve třetí třetině nedokázali proměnit vyložené šance, které by znamenali náš dvougólový náskok a naopak rychlé dvě branky soupeře nám zabránili získání bodů to tabulky. I tak chválím naše holky za předvedený výkon, který nás pěkně připravil na zítřejší utkání s Havířovem. Soupeři děkujeme za utkání.
60:00 Komentář trenéra hostů Jiřího Kajfosze:"Dnes jsme se celý zápas prali se špatným pohybem. Bohužel nám nefunovaly nohy jak bychom potřebovali, naopak soupeř od začátku chtěl daleko více než my a precizně bránil. Nakonec jsme zvládli zápas dotáhnout do vítězného konce, ale nadřeli jsme se daleko více, než jsme čekali. Děkujeme soupeři za zápas a poskytnutí zázemí."
60:00 Střely za třetí třetinu: hosté- 9, domácí- 3
58:55 Rtyně je v šesti
58:42 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
55:05 Krásný zákrok Šedivé, předvádí užasné zákroky
50:58 Mišúnová dává gól, který se odrazil od golmanky do břevna a z břevna do branky
50:57 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #11 Denisa Gawryšová (4:5)
50:17 Zoubková sama před bránou střílý gól
50:16 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Sabina Zoubková, asistoval #14 Petra Bieleszová (4:4)
49:15 Štěpánová sama na bránu, ale šanci promarnila
45:38 Klazarová střílý gól do zadní tyčky, přes nohu golmanky
45:37 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Helena Klazarová, asistoval #10 Kateřina Jiránková (4:3)
44:41 Rtyně teď ve velké šanci. Ondráčková ale míjí a míček se dokutálel ke golmance Třince
44:10 Třinec opět presuje Rtyni
41:36 Blbá přihrávka Šnajdrové, Klazarová převzala balón, ale hned balón ztratila
40:00 Střely za druhou třetinu: hosté-7, domácí-6
39:23 Hra se přelévá ze strany na stranu
39:19 Krásná akce Jiránkové která šla sama na bránu, ale trefila brankáře hostí
38:45 Rtyně blokuje střely Třince
38:20 Třinec nevyužívá druhou přesilovku
37:11 Enenkelová střílý a trefuje tyčku až to zazvonilo
35:58 Vyloučen hráč #58 Nell Mičánek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování florbalky
34:53 Třinec teď vyvíjí velký tlak na bránu Rtyně
33:53 Třinec nevyužil přesilovky
31:52 Vyloučen hráč #76 Kristýna Štěpánová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
30:50 Střídání brankáře. Nový brankář #71 Martina Szwanczarová družstva FBC Intevo Třinec
27:22 Romančáková vybojovala balón, který se odrazil od hráčky hostí do brány a stav se srovnává na 3:3
27:21 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:3
Vlastní branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Vladimíra Skalíková (3:3)
26:21 Třinec ve velké šanci, ale Šedivá neskutečným zákrokem vychytala jasný gól
21:37 Mičánková vymetla pavučinu v pravém výku
21:36 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #58 Nell Mičánek, asistoval #18 Lucie Hejnová (2:3)
05:26 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #70 Lenka Šnajdrová (1:3)
04:56 Jíťa Romančáková si obhodila tři hráčky a před bránou našla Štěpánovou, která zakončuje do prázdné brány
04:55 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #76 Kristýna Štěpánová, asistoval #17 Jitka Romančáková (1:2)
02:43 Mišúnová doráží a zvyšuje stav utkání na 2:0
02:42 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová bez asistence (0:2)
01:10 Krásná rozehrávka Třince z rohu, nahrávka na Zoubkovou, která střílý gól
01:09 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:1
00:10 Úvodní buly vyhrál Třinec