• 58 57:49
    3:7
    (Hrčková)

TJ Jablonné nad Orlicí - FBC Přerov 3:7
branky: 14. Tereza Štěpánová, 18. Kristýna Vágnerová, 20. Tereza Štěpánová - 7. Božena Gaborová, 8. Jana Boháčová, 18. Darina Axmannová, 27. Darina Axmannová, 28. Božena Gaborová, 49. Jana Boháčová, 58. Jana Boháčová; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Filip Neumann; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 49; zásahy brankářů: Monika Rubešová 32 - Lucie Řeháková 40; po třetinách: 3:3, 0:2, 0:2
60:00 Komentář trenéra domácích : V zápase by přísnější měřítko snesli pouze 3 hráčky ostatní zápas nepochopitelně ODFLÁKLY. Díky skvělému publiku které s námi má trpělivost.
60:00 Komentář ternéra hostí: Konečně jsme začali plnit obranné povinnosti, z čehož jsme těžili i směrem dopředu. Konec útkání jsme si pohlídali a přidali branku do prázdné brány. Děkujeme soupeři za ztákí.
60:00 Střely na branku po 2.třetině 14 Přerov, 17 Jablonné.
57:49 GÓL FBC Přerov! 3:7
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Jana Boháčová, asistoval #6 Jana Hrčková (3:7)
57:49 Závěr je neskutečně dramatický.
56:30 V oslabvení je Jablonné velmi dobře na balónku.
55:14 Napínavost stoupá.
55:11 Vyloučen hráč #22 Veronika Geršlová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za špatné střídání
53:55 Jablonné to zkouší v šesti.
53:36 Timeout TJ Jablonné nad Orlicí
52:39 Teď závan před domácí brankou udělal Přerov. A nebylo to nim moc příjemného.
48:46 GÓL FBC Přerov! 3:6
48:00 Bojovně Jablonné brání oslabení.
47:09 Vyloučen hráč #24 Gabriela Obermajerová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání
46:10 Hra na vzdory dvěma uběhaným třetinám neztrácí tempo ani z jedné strany.
44:00 Diváci ani ve třetí třetině nepřestávají svůj tým podporovat. A střídačka domácích se taky dost hlasitě ozývá.
42:10 Vydařená akce Jablonného končí těsně vedle branky hostí.
41:00 Jablonné hned útočí.
40:30 Jdeme do závěrečné části utkání.
40:00 Počet střel ve 3. třetině 13 Přerov, 11 Jablonné.
39:50 V závěru třetiny ohrožení Přerova a ještě jedna standartní situace od Jablonného ze středu hřiště.
39:00 Opakovaná standartní situace z rohu Přerova zatím bez gólového zisku.
37:00 Ke konci třetiny uvivíme standartku domácích.
35:30 Přesilovka skončila bez gólu na obou stranách.
34:00 Jablonné má druhou přesilovku v utkání. Snad se holkám podaří nepříjemný zákrok oplatit brankou v přerovské síti.
33:10 Vyloučen hráč #11 Božena Gaborová družstva FBC Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:00 Dohrávky soubojů jsou dosti drsné, ale i takový je florbal.
31:30 Dnes je to tu, jak na střelnici.
30:00 Po samostatném úniku Přerova domácí celek podržela golmanka
27:27 GÓL FBC Přerov! 3:5
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #11 Božena Gaborová, asistoval #8 Anna Němcová (3:5)
26:46 GÓL FBC Přerov! 3:4
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #22 Darina Axmannová, asistoval #14 Jana Boháčová (3:4)
21:22 V druhé části hned vidíme vydařené akce od obou týmů.
20:00 Po první třetině střely na branku 11 Přerov, 15 Jablonné.
19:50 A je srovnáno!! Vypadá to, že do šaten se půjde za vyrovnaného stavu.
19:20 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 3:3
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #37 Tereza Štěpánová, asistoval #18 Sabina Mikysková (3:3)
18:39 První třetina pro diváky opravdu nad míru atraktivní.
17:45 Jablonné dotahuje na Přerov.
17:39 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 2:3
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #4 Kristýna Vágnerová, asistoval #71 Andrea Tomková (2:3)
17:19 GÓL FBC Přerov! 1:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #22 Darina Axmannová, asistoval #6 Jana Hrčková (1:3)
16:00 Hra je nahoru a dolů od obou celků. Dnes opět velmi atraktivní a otevřený duel.
14:00 Fanoušci se po brance domácích ještě více ozývají..
13:25 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 1:2
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #37 Tereza Štěpánová, asistoval #20 Monika Dolečková (1:2)
13:00 Jablonné nyní velmi dobře Přerov zapresovalo a máme z toho branku pro domácí.
11:30 Situace je vyostřena na obou stranách, holky to chtějí za každou cenu urvat.
10:00 Přerov si zatím v oslabení vede lépe.
09:11 Teď mají jablonské holky prostor dohnat skóre.
08:35 Vyloučen hráč #14 Jana Boháčová družstva FBC Přerov na 2 minuty za špatné střídání
08:00 Domácí se však nevzdávají a snaží se gólové manko dohnat.
07:12 GÓL FBC Přerov! 0:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Jana Boháčová, asistoval #22 Darina Axmannová (0:2)
06:59 Přesilovka Přerov rozpumpovala a máte tu v krátkém čase dva rychlé góly.
06:49 GÓL FBC Přerov! 0:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #11 Božena Gaborová, asistoval #13 Barbora Gaďourková (0:1)
06:10 Vyloučen hráč #18 Sabina Mikysková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za hra rukou
04:10 Standartní situace dostala Přerov do obranného pásma Jablonného a snaží se tuto nabídku využít.
03:00 Jablonné momentálně více na míčku, ale Přerov přebírá míček
02:25 Na dnešní duel opět dorazilo velké množství domácích diváků a tvoří vynikající atmosféru už od prvních minut..
01:00 Jablonné zakládá první útočnou akci. Přerov se nenechal zastrašit.
00:25 Máme tu úvodní buly lépe pro domácí celek.