()
  • 56 55:47
    Třinec

FBC Dobruška - FBC Intevo Třinec  7:5
branky: 4. Jitka Fleglová, 8. Magdaléna Bašová, 14. Victoria Bartošová, 21. Diana Peterová, 35. Diana Peterová, 54. Diana Peterová, 56. Sandra Peterová - 3. Veronika Třinecká, 22. Lucie Mišúnová, 25. Tereza Martynková, 41. Lucie Mišúnová, 48. Denisa Gawryšová; rozhodčí: Pavel Špryňar - Antonín Živný; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Tereza Svobodová 35 - Martina Szwanczarová 14, Dagmar Šteglíková 11; po třetinách: 3:1, 2:2, 2:2
60:00 Komentář trenéra domácích J. Černého: Dnes skvělý výkon našich holek. Stačili jsme fyzicky, a to bylo dnes rozhodující. Věřím, že takhle budeme makat dál. Děkujeme našim skvlěým fanouškům a díky soupeři za dobrý zápas a přeju bezpečnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostů Jiřího Kajfosze: "Nebyli jsme vůbec dobří a prohráli jsme zcela zaslouženě. Gratuluji soupeři."
59:59 Děkujeme všem divákům, kteří dorazili na dnešní utkání a celý zápas nepřetržitě fandili s respirátory!
59:49 Standartní situace na velkém brankovišti Dobrušky. Nikdo neví za co, ale rozhodčí si stojí za svým.
59:00 Probíhá poslední minuta utkání.
57:44 Poláčková dostala přesnou nahrávku od Barotošové a střílí do prázdé brány. Golmanka Třince na konec stihla doklouzat do brankoviště a střelu zneškodnit.
57:08 Třinec tlačí, ale Dobruška zatím odolává. Holky v bílém mají velmi dobře nacvičenou hru v šesti.
56:20 Svobodová vyráží střelu nohou.
55:47 Timeout FBC Intevo Třinec
55:47 Třinec v šesti hráčkách v poli.
55:00 GÓL FBC Dobruška! 7:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Sandra Peterová bez asistence (7:5)
55:00 Posledních 5 minut do konce utkání a nadějný tlak Třince vymizel a Dobruška si jde pro tři body.
53:19 GÓL FBC Dobruška! 6:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová bez asistence (6:5)
53:19 Peterová D. vystihla rozehru soupeře a blafákem překonává stojící golmanku hostí.
52:30 Svobodová vytahuje jeden z nejhezčích zákroků ve své kariéře, o zbytek se postarala obrana a míček končí na polovině Třince.
52:13 Juniorka Bartošová chvíli lítala jak hadr na koštěti za hráčkou Třince až se jí povedlo čistě odebrat míček a založit neúspěšný protiútok.
51:27 Frustrovaná Zeisková zahazuje balónek za mantinel.
50:51 Třinec velmi dobře brání a nepouští Dobrušku do žádné šance.
49:45 Vyloučen hráč #13 Tereza Mikulová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
49:45 Mikulová posílá Peterovou S. za mantinel a pujde si odsedět 2 minuty za hrubost.
49:10 Třinec přidal na otáčkách a dobrušské hráčky začínají být pod velkým tlakem.
48:31 Jan Černý je ve velkém tlaku a páru vypustil na nic netušící flašce, která se proletěla proti zdi.
47:58 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Denisa Gawryšová, asistoval #8 Karolína Franková (5:5)
47:58 Po naročném oslabení hráčky Dobrušky nedokázali vystřídat a dostávají vyrovnávací gól.
47:03 Bašová V. vratí tečovaný míček Třinci. Fanouškům se to moc nelíbí, prý teč neviděli.
46:10 Třinec hezky kombinuje, ale gól je zatím v nedohlednu. Chtělo by to přidat přesnější střelbu.
45:25 Peterová S. si odsedí dvouminutový trest za nekompromisní sekeru.
45:16 Vyloučen hráč #13 Sandra Peterová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
45:00 Hra se začíná přiostřovat.
41:20 Góól, který nakonec rozhodčí odpískal, ale následně neuznal. Dobruška tudíž neodskakuje na dvoubrankové vedení.
40:40 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #19 Veronika Třinecká (5:4)
34:46 buly v rohu hostí
34:25 krásná souhra Bašové V. , Zeiskové a zakončující Peterové D.
34:24 GÓL FBC Dobruška! 5:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #16 Markéta Zeisková (5:3)
32:50 výhoz Ulbrichové ze standartky končí až v rukou golmanky hostů
32:12 Dobruška na útočné polovině
30:40 výborně Svobodová! Vyráží míček svojí rukou, a tak zabraňuje brance hostí
30:02 Střídání brankáře. Nový brankář #38 Dagmar Šteglíková družstva FBC Intevo Třinec
29:20 Zeisková trefuje pouze hruď hostující golmanky
28:45 po faulu za brankou domácích, Třinec rozehrává v rohu na útočné polovině
27:53 další střela zblokována Ulbrichovou
26:55 po faulu domácí rozehrávají ze svého rohu
25:05 střelu Bašové V. vyráží golmanka Třince
24:39 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #14 Petra Bieleszová (4:3)
24:11 hosté uklidňují hru na své půlce
22:59 ostré souboje na středu
21:44 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová bez asistence (4:2)
21:43 rozehrávka hostí před brankou Svobodové končí golem
20:50 výborné zákroky Doležalové zabránily střelám na branku
20:16 GÓL FBC Dobruška! 4:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (4:1)
20:01 buly pro Třinec
19:59 střely Dobruška 7:10 Třinec
18:32 Svobodová si připisuje výborný zákrok
17:51 Dobruška udržuje hosty na jejich obranné půlce
17:11 hráčka hostí zkoušela střílet z půky, trefila pouze Fleglovou
15:43 Trestné střílení družstva FBC Intevo Třinec neproměnil #19 Veronika Třinecká.
15:14 hráčka hostí č. 13 šla na branku, branku ale netrefuje
13:57 GÓL FBC Dobruška! 3:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #6 Victoria Bartošová, asistoval #17 Diana Peterová (3:1)
13:01 po rozehrávce domácích na útočné polovině Fleglová doráží, avšak hostující brankařka má vše pod kontrolou
12:25 střelu z půlky zblokovala hráčka hostí
11:36 Peterová S. vybojovala míček na útočné polovině, standartka pro domácí
10:45 riskantní rozehrávka domácích, Poláčková ale nahrávku zachytila
10:12 po nahrávce Horákové Zeisková přestřeluje
09:27 další standartka v rohu Dobrušky
08:20 střelu hostující hráčky č. 32 chytá Svobodová
07:41 jednoduchá dorážka Bašové M. končí v brance hostí.
07:40 GÓL FBC Dobruška! 2:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Magdaléna Bašová, asistoval #16 Markéta Zeisková (2:1)
07:02 střelu kapitánky hostí blokuje Ulbrichová
06:02 domácí drží hosty na jejich obranné půlce
05:10 po faulu na Horákovou mají domácí rozehrávku na svojí polovině.
04:03 rychlá odpověď domácích
03:57 GÓL FBC Dobruška! 1:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #20 Jitka Fleglová, asistoval #12 Magdaléna Bašová (1:1)
02:54 domácí hráčky bežely na střídačku, tak vzniklo přečíslení a Enenkelová vstřeluje 1. branku hostí
02:42 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #40 Adéla Šibrová (0:1)
01:41 střela Fleglové končí v rukách golmanky hostí
00:37 souboj na domácí obranné polovině, hráčky Dobrušky si s tím poradily
00:01 úvodní buly pro hosty