• 63 62:58
    5:4
    (Lengálová)

FAT PIPE Aligators Šitbořice - FBC Dobruška 5:4p
branky: 4. Anna Balus, 7. Anna Balus, 24. Petra Ondráčková, 27. Veronika Králová, 63. Petra Ondráčková - 17. Sandra Peterová, 31. Patricie Březovská, 32. Kateřina Poláčková, 57. Veronika Eimannová; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Barbora Sadílková 30 - Tereza Svobodová 15; po třetinách: 2:1, 2:2, 0:1, 1:0
65:00 Ukončení prodloužení
65:00 Komentář trenéra hostů J. Černého 2/2: Bohužel jsme ztroskotali na našem věčném problému - neproměńování šancí. Na druhou stranu musím pochválit holky, že se do zápasu vrátili a dokázali srovnat skóre.
65:00 Komentář trenéra hostů J. Černého 1/2: V dnešním zápase jsme si byli největším soupeřem my sami. První třetinu nám sice trvalo se sžít s tempem zápasu, ale poté jsme už na hřišti byli všude a hráli víceméně my. Škoda nepohlídaných brejků soupeře, ale to vyplynulo ze hry, kdy jsme hráli od druhé třetiny do plných.
65:00 Komentář trenéra domácích Zdeňka Dolíhala: Zápas byl ve vysokém tempu od první minuty, což nám vyhovovalo, ale nedokázali jsme se celý zápas zžít a agresivním stylem hry soupeřek. Škoda nedůrazu v brankovišti, díky kterému se na nás soupeřky dotáhly. Díky bojovnosti jsme záas v prodloužení dotáhli do vítěznému konce. Velké díky soupeři za zápas a přejeme jim šťastnou cestu domů!
65:00 Střely v prodloužení: domácí 4, hosté 2 Střely celkem: domácí 20, hosté 34
62:58 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 5:4
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #16 Tereza Lengálová (5:4)
61:46 Hra se přelévá ze strany na stranu bez větších šancí.
60:20 Domácí Sadílková předvedla těžký zákrok a hraj pokračuje.
60:06 Prodloužení začínají domácí na míčku.
60:00 Zahájení prodloužení
59:59 Střely ve 3. třetině: domácí 5, hosté 7
59:28 Volný úder pro domácí končí za brankou.
57:58 Domácí Horáková vyslala nebezpečnou střelu, se kterou měla brankářka hostů plné ruce práce.
56:58 Po závaru před domácí brankou hosté z blízkosti srovnávají.
56:57 GÓL FBC Dobruška! 4:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #25 Veronika Eimannová, asistoval #17 Diana Peterová (4:4)
52:13 Hosté během přesilové hry vyslaly několik střel, které Sadílková pochytala.
50:13 Trestné střílení družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice neproměnil #69 Martina Horáková.
50:13 Vyloučen hráč #2 Petra Ondráčková družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:13 Zajímavá situace na hřiště. Rozhodčí avizovali odložené trestné střílení, ve kterém domácí kapitánka faulovala. Výsledkem bylo, že domácí jeli trestné střílení a následně začala přesilovka hostů.
48:23 Domácí hráčky situaci 3 na 2 nevyužily.
46:20 Hanusová vyslala další střelu, ale opět pouze do bloku.
44:27 Hosté obstřelují domácí branku ze všech pozic, ale bez úspěchu.
40:59 Domácí Hanusovaná vyslala několik střel, ale všechny byly zblokované.
39:59 Střely ve 2. třetině: domácí 6, hosté 14
39:10 Druhá třetina se nám blíží ke konci. Hosté během 15 vteřin nastřely po krásných střelách 2x horní tyčku.
37:20 Standartní situace domácích končí ve zdi hostů.
36:48 Domácí teď jen brání.
35:19 Brankářka Sadílková teď drží domácí tým ve vedení.
33:52 Hraje ve aktuálně ve vysokém tempu.
33:10 Po delší době akce domácích, ale střela Martincové byla zblokována.
32:11 V posledních minutách se hraje pouze na polovině hřiště domácích. Hosté mají velký tlak.
31:31 Krásná akce do prázdné branky končí v brance domácích.
31:30 GÓL FBC Dobruška! 4:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #17 Diana Peterová (4:3)
30:40 Tečovaná střela skončila v brance za Sadílkovou.
30:39 GÓL FBC Dobruška! 4:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #4 Patricie Březovská, asistoval #16 Markéta Zeisková (4:2)
27:33 Domácí Hanusová podstoupila několik důrazných soubojů za brankou hostů, ale šance z toho nebyla.
26:08 Opět se ukázalo, nedáš, dostaneš. Hosté měli několik šancí, avšak z branky je raduje domácí tým po střele Králové.
26:07 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 4:1
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #12 Veronika Králová, asistoval #25 Veronika Martincová (4:1)
25:00 Domácí jsou po vstřelené brankce pod velkým tlakem.
23:46 Domácí Ondráčková vybojovala míček na vlastní polovině, a následně přešla přes několik soupeřek až do zakončení, které skončilo v brance.
23:45 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 3:1
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #66 Karolína Kohoutková (3:1)
22:10 Domácí se poprvé v této části dostal na soupeřovu polovinu.
20:40 Na domácí Sadílkovou již v úvodu letělo několik nebezpečných střel.
19:59 Střely v 1. třetině: domácí 5, hosté 11
19:00 Hosté se snaží do přestávky ještě vyrovnat.
17:55 Domácí Sadílková vychytala nebezpečnou střelu ze středu hřiště.
16:54 Domácí Horáková prošla od vlastní branky až na dostřel hostů, ale hostující brankářka podržela.
16:19 Hostující hráčky dorazily střelu, kterou brankářka vyrazila.
16:18 GÓL FBC Dobruška! 2:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Sandra Peterová, asistoval #22 Adriana Horáková (2:1)
15:20 Brankářk Sadílková teď několikrát domácí podržela.
14:34 Hanusová střílí mimo, ale tlak domácích pokračuje.
13:17 Hostující hráčky v poslední minutě několikrát prověřily Sadílkovou ze střední vzdálenosti.
10:17 Domácí tým přesilovou hru nevyužil.
09:44 Domácí Lengálová střílí mimo branku.
08:29 Hostující tým se dostal v oslabení do nebezpečné střely, která byla ale zblokována.
08:17 Vyloučen hráč #27 Nikola Andršová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:50 Domácí Lengálová přešla krásnou kličkou přes obránce a v situaci 2 na 1 našla přihrávkou Hanusovoou, která navyšuje brankový rozdíl na 2 branky.
06:49 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 2:0
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #28 Anna Balus, asistoval #16 Tereza Lengálová (2:0)
05:20 Domácí Ondráčková využila chyby soupeřek v rozehrávce, ale brankářka svůj tým podržela.
04:59 Hostující hráčka šla sama na brankářku Sadílkovou, která situaci vyřešila bez inkasované branky.
03:09 Situaci 3 na 1 vyřešily domácí hráčky střelou, kterou Hanusová dorazila do branky.
03:08 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #28 Anna Balus, asistoval #2 Petra Ondráčková (1:0)
01:54 Hosté z Dobrušky poprvé prověřily pozornost Sadílkové v domácí brance.
00:18 Domácí Lengálová v první šanci, ale brankářka vyráží do rohu.
00:01 Úvodní vhazování pro domácí tým.