• 60 59:14
    4:7
    ()

Torpedo Havířov - FBC Intevo Třinec  4:7
branky: 15. Lucie Kadlecová, 41. Barbora Kučerová, 42. Vendula Šimonová, 59. Andrea Pastušková - 4. Veronika Třinecká, 14. Adéla Šibrová, 18. Sabina Zoubková, 39. Veronika Třinecká, 53. Lucie Mišúnová, 57. Veronika Třinecká, 60. Adéla Šibrová; rozhodčí: Dominik Pustówka - Petr Kopřiva; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 29 - Dagmar Šteglíková 11, Martina Szwanczarová 13; po třetinách: 1:3, 0:1, 3:3
60:00 Komentář domácích Kuča Jaroslav (Trenér): Chtěli bychom poděkovat našim hráčkám za skvělý výkon a velkého týmového ducha. Za nás jsme tento zápas vyhráli my, i když výsledek byl ve prospěch soupeře.
60:00 Komentář hostů Kajfoszová Pavla (Vedoucí): Dnešní utkání se neslo v bojovném duchu. Holky plnily pokyny až na výpadek v úvodu 3. třetiny, předvedly kvalitní výkon. Děkujeme soupeři a těšíme se na zítřejší zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 13:8
59:14 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:7
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová bez asistence (4:7)
58:40 Domácí v šesti.
58:07 GÓL Torpedo Havířov! 4:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #14 Andrea Pastušková, asistoval #21 Vendula Šimonová (4:6)
58:07 Pastušková ještě vykřesává malou naději.
58:01 Poslední dvě minuty.
57:20 Macourková trefuje tyč, o pár vteřin si znovu našla míček na brankovišti, v druhém případě byla Szwanczarová na místě.
56:18 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #32 Vladimíra Skalíková (3:6)
56:18 Pohledná kombinace Třince, Skalíková našla Enenkelovou a ta z jedničky přesně zakončuje.
55:30 Rozehrávka na polovině domácích, oba týmy střídají.
54:12 Mišúnová znovu střílí, tentokráté nad.
52:57 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #19 Veronika Třinecká (3:5)
52:57 Když už byly domácí v pěti, zhostila se míčku znovu Enenkelová, která našla před brankou zcela volnou Mišúnovou a ta backhandovým lobem přehazuje Schoupalovou.
51:43 Třinec je v pěti a zahajuje zkrácenou přesilovou hru.
50:48 Vyloučen hráč #86 Tereza Dundálková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
50:31 Brůžková v jasné šanci promáchla.
49:42 Timeout Torpedo Havířov
49:42 Vyloučen hráč #32 Vladimíra Skalíková družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
49:17 Na Mišúnovou zívala poloodkrytá domácí branka, míček bohužel pro Třinec nezvedla.
48:02 Nahozený míček propadl až k Pastuškové, ta se však nedokázala včas zorientovat.
46:52 Další nastřelená tyč z hole Enenkelové.
44:57 Šermovačka před domácí brankou, Torpedo bude rozehrávat.
44:29 Poměr střel ve třetí třetině aktuálně 7:2
43:17 Krásná individuální akce v podání Kučerové, domácím opravdu narostla křídla.
42:25 Další šance domácích. Hráčky Třince teď trochu vypadly z tempa.
41:15 GÓL Torpedo Havířov! 3:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #21 Vendula Šimonová, asistoval #77 Lucie Kadlecová (3:4)
41:15 Hráčky Torpeda do třetí třetiny doslova vlétly a šťastným gólem snižují na rozdíl jediné branky.
40:29 GÓL Torpedo Havířov! 2:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová, asistoval #54 Pavla Sopuchová (2:4)
40:29 Neproměněné trestné střílení nemusí domácí příliš mrzet, takřka vzápětí se prosazuje Kučerová.
40:21 Trestné střílení družstva Torpedo Havířov neproměnil #77 Lucie Kadlecová.
40:21 Unikající Kadlecová byla podražena a uvidíme trestné střílení.
40:00 Střely ve 2. části: 5:11
39:37 Úctyhodně trefený volej z hole Kawulokové.
38:58 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká bez asistence (1:4)
38:58 Z pokračujícího tlaku po přesilové hře se prosazuje znovu hostující Enenkelová.
38:01 Enenkelová na míčku, zbytek týmu střídá.
36:56 Třinec nevyužil ani svou třetí přesilovou hru, v posledních sekundách zastavila Schoupalová míček tesně před brankovou čarou.
34:54 Vyloučen hráč #22 Marika Marečková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
34:16 Szwanczarová se hned uvedla povedeným zákrokem.
32:22 Střídání brankáře. Nový brankář #71 Martina Szwanczarová družstva FBC Intevo Třinec
30:57 Kadlecová si přehazovala míček na forhend, na poslední chvíli ji stačila obrana Třince zablokovat.
30:01 Máme za sebou polovinu utkání.
28:29 Ani Skalíková nepřekonala domácí gólmanku, Torpedo je již v plném počtu.
27:21 Hrobařová našla znovu Enenkelovou, Schoupalová kryje.
26:28 Domácí tým ve čtyřech.
26:23 Vyloučen hráč #77 Lucie Kadlecová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
26:06 Třinec zatlačil domácí Torpedo blízko domácí branky.
25:25 Enenkelová nezamířila přesně.
24:25 Vyloučen hráč #86 Tereza Dundálková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:25 Nykodymová to přehnala s důrazem a jde si na dvě minuty odpočinout.
23:10 Zleva to pro změnu zkusila Šimonová.
22:27 Kadlecová zprava vyzkoušela pozornost Šteglíkové.
21:51 Na začátku druhé třetiny se oba týmy zatím hledají, ve hře je vidět spoustu nepřesností.
20:00 Střely v 1. části: 10:16
19:29 Kadlecová lehce nad.
18:50 Enenkelové projektyl letěl mimo.
17:33 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Sabina Zoubková, asistoval #32 Vladimíra Skalíková (1:3)
17:33 Skalíková našla přesným pasem Zoubkovou a ta uklízí míček do sítě.
15:58 Rychlá rozehrávka domácích z rohu, Nykodymová trefuje Šteglíkovou.
14:40 GÓL Torpedo Havířov! 1:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová, asistoval #14 Andrea Pastušková (1:2)
14:40 Také elitní lajna domácích se prosazuje, Kadlecová od mantinelu propálila vše, co ji stálo v cestě!
14:27 Další dvě střely v rychlém sledu, Schoupalová zasahuje.
13:18 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #26 Klára Hrobařová (0:2)
13:18 Šibrová vymetá pravý horní roh Schoupalové svatyně!
13:00 Pastušková se k dorážce nedostala.
11:58 Třinec zatím diktuje tempo hry, domácí hrozí především z rychlých protiútoků.
09:20 Závar před domácí bránou likviduje Schoupalová.
07:47 Brůžková doběhla z druhé vlny, Šteglíková na místě.
06:45 Domácímu signálu chybělo lepší zakončení.
04:55 Z protiútoku zvoní horní tyč i na druhé straně, Kadlecové střele chyběl jen kousek!
04:23 Enenkelová zůstala před domácí brankou úplně nehlídaná, tentokrát trefuje tyč!
03:04 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #26 Klára Hrobařová (0:1)
03:04 Enenkelová přesnou střelou od levého mantinelu otevírá skóre dnešního utkání.
01:22 Kučerová střílí, Šteglíková maskou zasahuje.
00:01 Úvodní buly utkání pro hostující Třinec.