60
  • 60 59:59
    5

TJ Jablonné nad Orlicí - FBC Dobruška 3:6
branky: 6. Adéla Kosková, 36. Sabina Mikysková, 57. Sabina Mikysková - 8. Victoria Bartošová, 9. Diana Peterová, 18. Diana Peterová, 30. Magdaléna Bašová, 46. Magdaléna Bašová, 52. Magdaléna Bašová; rozhodčí: Filip Neumann - Lukáš Drahný; vyloučení: 4 + Sabina Mikysková 5:1; využití: 0:3; diváků: 16; zásahy brankářů: Monika Rubešová 31 - Tereza Svobodová 23; po třetinách: 1:3, 1:1, 1:2
60:00 Komentář hostů Černý Jan (Trenér): Dnes jsme jeli do Jablonného s tím, že to musíme ubojovat, bez devíti hráček základní sestavy. Musím pochválit všechny na hřišti a holky z juniorky a béčka, že nám dnes pomohly. Jablonné bylo nebezpečné hlavně z brejků, naštěstí nám dnes ladily přesilovky a až na začátek jsme nepustili moc domácí do hry. Díky za zápas.
60:00 Komentář domácích Bilockij Dmitrij (Trenér): Dnešní zápas se nám dost povedl. Bohužel výsledek nehraje pro nás, ale myslím si, že příští zápas už by mohl být za 3.body. Holky si zaslouží chválu, protože zápas od zápasu je kvalitou na jiné urovni. Děkuji holkám za zápas, a myslím si, že v pátek na treninku budeme trénovat střelbu. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 9:13
59:59 Vyloučen hráč #18 Sabina Mikysková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 5 minuty za nedovolené vrážení
59:45 Konec zápasu patří Jablonnému. Obrovský tlak, ale bez golů.
56:24 Krásná kombinace! Gabrisová z rohu nahrála mikyskové do předbrankového prostoru a tá beckhendem pod horní tyč dává gol
56:23 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 3:6
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #18 Sabina Mikysková, asistoval #23 Marie Gabrisová (3:6)
55:55 DOmácí drži balonek na svým hokejkach. Dobruška vyčkává, co Jablonné vymysli
53:40 Dobruška nemá problémy s oslabením. Problémy má Jablonné, které není schopné vyměnit několik přesných nahrávek.
52:12 Vyloučen hráč #4 Patricie Březovská družstva FBC Dobruška na 2 minuty za blokování florbalky
51:23 Každé dnešní vyloučení Dobruška trestá. Všechny goly, jak přes kopírak. nahrávka ze středu na křidlo, střela a gol
51:22 GÓL FBC Dobruška! 2:6
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Magdaléna Bašová, asistoval #14 Vanesa Bašová (2:6)
51:03 Zbytečné vyloučení v útočném pásmu.
51:02 Vyloučen hráč #4 Kristýna Vágnerová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání
50:31 Další střelecký pokus Jablonného a opět střela nad.
49:27 Zatím  je to dnes 1:1 na strestná střelení mezi Rubešovou a Bartošovou.
49:26 Trestné střílení družstva FBC Dobruška neproměnil #88 Victoria Bartošová.
48:40 Další nepřesný pokus Štěpánové. Veřim tomu, že pokud dnes trefi prostor branky, tak dá gol
45:59 GÓL FBC Dobruška! 2:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Magdaléna Bašová, asistoval #17 Diana Peterová (2:5)
44:39 Vyloučen hráč #37 Tereza Štěpánová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za vysoká florbalka
44:13 Co by Jablonné dělalo bez Rubešové? Monča drži svůj tým.
43:08 Hra se uklidnila a sledujeme nepřesnosti na obou stranach, bez žádné velké akce.
41:46 Dnešní utkání sleduje 16 diváků.
40:17 17 vteřin a dvě střely Dobrušky, Jablonné totálně zaspalo začátek třetí třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 9:13
35:48 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 2:4
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #18 Sabina Mikysková, asistoval #37 Tereza Štěpánová (2:4)
35:48 Štěpánová zleva na střed, kde stojí Mikysková a z první střílí gol.
33:23 Střelecké pokusy Jablonného jsou převážně ze středu hřiště, ovšem před brankou Dobrušky nikdo neni, Svobodová všechno vidí a nemá problém chytat tyto střely.
32:00 Po dlouhé době pěkná akce Jablonného, která končí zákrokem Svobodové.
29:27 GÓL FBC Dobruška! 1:4
28:57 Rubešová nic neviděla a pěkná střela končí za jejími zády.
28:56 Vyloučen hráč #96 Adéla Kosková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání
28:56 Kosková nebezpečně vystřelila, ale odražený balonek se dostal hráčkam Dobrušky, které šly do protiútoku. Protiútok zastavila sekáním Kosková.
23:20 Pokaždé stejný scénář. Jablonné jde dopředu, Dobruška na půlce zastavuje jablonský útok a jde do přečislení.
21:04 Jablonné nastoupilo aktivně, ale z aktivity byly pouze dvě střely Dobrušky.
20:23 Hráčka Dobruška v úniku, ale Rubešová chyta
20:00 Střely v 1. části: 8:11
19:59 První třetina je u konce a viděli jsme hru plnou nepřesností. Dobruška byla víc na míčku a Jablonné hrozilo z protiútoků. Uvidime, co nám přinese druhá třetina.
18:45 Gabrisová trefuje břevno
17:44 GÓL FBC Dobruška! 1:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #88 Victoria Bartošová (1:3)
17:44 Bartošová v klidu prošla po levé straně do útočného pásma a nahrála volně stojicí peterové, která dává gol do prazdné branky.
16:55 Domácí Macháčková najednou se objevila samá na středu hriště a vyslala jedovátou střelu na hostujicí brankářku, následná dorážka letí do outu.
14:56 Štěpánová v úniku, ovšem její střela končí nadn
14:35 Dobrušce se nedaří prostřelit Jablonský blok
13:28 Dobruška uzámkla Jablonné. Domácí tým brání oslábení na velkém brankovišti
12:37 Vyloučen hráč #8 Michaela Dolečková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za hra rukou
09:40 Dobruška určuje tempo utkání a během necelé minuty  otáčí skore.
08:05 Střela z pravé strany končím golem.
08:04 GÓL FBC Dobruška! 1:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #68 Nikola Čížková (1:2)
07:06 GÓL FBC Dobruška! 1:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová z trestného střílení (1:1)
07:06 Pro domácímu týmu bylo nařizené trestné střílení , za posltavení domaácí hráčky v malém brankovišti.  S velkým stěstím Victoria Bartošovaá proměňuje nájezd
05:04 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 1:0
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #96 Adéla Kosková, asistoval #20 Monika Dolečková (1:0)
05:04 Domácí hráčka položila hostujicí brankářku a vršovickým dloubákem ji přehodila.
04:15 Dobruška vysílá  první střelu na domací branku. Rubešová vyjela a zmenšila střelecký úhel.
02:52 Přečislení 2 na 1 konči střelou nad domácí branku.
01:55 Sledujeme poklidný začátek útkaní, plný nepřesností, ani jeden tým se nehrné do útoku.