• 64 63:59
    5:4
    (Hrobařová)

FBC Intevo Třinec - FAT PIPE Aligators Šitbořice 5:4p
branky: 1. Veronika Třinecká, 26. Adéla Šibrová, 41. Adéla Šibrová, 60. Tereza Mikulová, 64. Veronika Třinecká - 38. Petra Drápalová, 47. Petra Ondráčková, 50. Sabina Mátlová, 59. Jana Kubalíková; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Dagmar Šteglíková 25 - Barbora Sadílková 38; po třetinách: 1:0, 1:1, 2:3, 1:0
65:00 Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér): Dnes cením to, s jakou koncentrovaností jsme hráli. Holky plnily pokyny, které jsme si před zápasem řekli, ale bohužel jsme se nedokázali vícekrát prosadit proti nejlepší gólmance ligy. Proti týmu, který posledních 10 minut jen odpaloval míčky z vlastní poloviny jsou pro nás 2 body málo, ale hraje se na góly a ty soupeř dal zaslouženě 4. Nakonec velká vůle v otočení zápasu za kterou holky chválím. Těšíme se na zítřek a soupeři děkujeme za zápas.
65:00 Komentář hostů Dolíhal Zdeněk (Trenér): Soupeř byl většinu času na balónku, k šancí jsme se nedostávali tak často, jak on. Z toho pramenil průběh utkání. Ve třetí třetině jsme se však semknuli a zápas se nám podařil vyrovnat, dokonce jsme se dostali i do vedení. Bohužel nám propadla střela těsně před koncem. V prodloužení rozhodla zkušenost jejich hráčky. Bereme bod, s čímž jsme částečně spokojeni. Děkuji naší Barči za opět skvělý výkon! Zítra je nový den a půjdeme do něj s čistou hlavou. Gratulace soupeři!
65:00 Střely v prodloužení: 7:4
65:01 Zítra zas a všichni! 15:00 ženy a 18:00 muži vs. Přerov. Hlavně oslava 10 let klubu, tak doraž i ty!!!
64:01 Holky gratulace a teď honem honem sprcha. V hospodách zavírájí už ve 22 hod., tak ať to stihnete.
64:00 Krásná kombinace, která by mohla dostat ve sportovních zprávách palec hore, ale hlavně vítezný nádech pro domácí a 2 body!
63:59 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #26 Klára Hrobařová (5:4)
63:45 2 body už mohli mít hráčky Aligators ... jenže ... Šteglíková.
63:40 Místo trenévání mohl hostující trenér dneska raději pískat.
63:30 Zdravím do Havířova Lukáše Pěgřimka a připomínám co si mi slíbil :-D
62:20 T. Martynková místo míčku trefila hokejku hostující hráčky.
62:00 Sadílková prostě nechce dopustit, aby Třinec vyhrál.
61:40 Na konci utkání slyšíme aj polský kotel domácích.
61:30 Výbornou práci při opravě mantinelů prokázala Kajfoszová.
61:00 Halou zní čistý karbon.
60:10 Šanci rozhodnout měla Enenkelová, její pokus ale prostor mezi tyčemi nenašel.
60:00 Střely ve 3. části: 14:7
59:54 Poslední možnost k zakončení měla Mikulová a vykřesala pro domácí 100% alespoň bod.
59:53 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Tereza Mikulová, asistoval #32 Vladimíra Skalíková (4:4)
59:50 Ony snad nevystřelí :-o
59:30 Enenkelová po leteckém dni končí za mantinelem.
59:20 Hosté brání zuby nehty.
58:33 Jako blesk z čistého nebe zasunula pod padající Šteglíkovou Kubalíková.
58:32 Timeout FBC Intevo Třinec
58:32 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 3:4
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #19 Jana Kubalíková, asistoval #2 Petra Ondráčková (3:4)
58:10 Sadílková čaruje jak Houdini.
58:00 Střela Mikulové do bloku!
57:50 Stejně jako tomu bylo před několika minutami, teď k vyším otáčkám vybudila Macigová Gawryšovou.
57:10 Ztráta Macigové a domácí to budou muset zkoušet od nuly.
57:00 Tlak domácích se zvyšuje jak u důchodců.
56:30 Cože? Ty ještě nesleduješ instagram FBCTrinec_zeny?
56:00 Spojnice po střele Šibrové!
55:30 Stejný scénař se o několik chvil později opakuje.
55:15 Hokejka sem, hokejka tam, sudí ale hlásí balón.
55:00 Je to drama.
54:30 Vzhledem k držení míčku a počtu šancí by to dnes byla pro domácí bolestivá ztráta.
54:00 Enenkelová rychlejší než tornádo na jižní moravě.
53:40 Šibrová nenašla Mišúnovou, o chvíli později Hrobařová nepřesně na Kawulokovou.
53:20 Nový hroťák druhé lajny Gawryšová pálí nad, škoda.
53:00 Hrobařové to za pět dvanáct sjelo, takže z toho nic není.
52:00 Zbytečné přetahování a předržování domácích playerek.
51:40 Martynkovou obrala o míček Mátlová.
51:20 Sadílková asi ani neviděla, ale trefilo jí to nohu a v bráně to není.
51:00 Tak takhle pytyčky nee, takhle by to holky opravdu nešlo.
50:00 Domácí by měli asi přepnout na rychlejší rychlostní stupeň, jinak je to může sakra mrzet.
49:46 Na tohle už byla bohužel Šteglíková krátká.
49:45 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 3:3
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #10 Sabina Mátlová, asistoval #29 Petra Drápalová (3:3)
49:44 Šibrová neukecala referee předtím a nepodaří se jí to ani tentokrát.
49:00 Sběrači míčků za hostující svatyní momentálně více v kurzu než sama Sadílková.
48:00 Hostující trenér místo probíhají hry či taktických rad raději dokola a dokola řeší poslední branku do třinecké sítě a některá rozhodnutí sudiček.
47:45 Nepovedený pokus hostující Martincové.
47:10 Mohlo být vyrovnáno, ale jasné STOP vytasila z rukávu Šteglíková.
46:56 Hosté se ani moc neradují, protože nikdo neví, jak se míček do kasy dostal, ale OK.
46:55 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková bez asistence (3:2)
46:54 Nikdo neví co se stalo, takže vám ani nic neřeknu.
46:15 Po nebezpečném pokusu z rohu teď 2. lajna domácích jen brání.
45:50 Kajfosz by ji za to nejraději roztrhl jak hada.
45:40 Tutovka jak mraky měla Šibrová, ale nebyla schopná zakončit ani nohou.
45:15 Rychlá stahovačka na mantinel ala Hynek Plášek v podání Enenkelové.
44:40 Ztrátu Frankové uhasila Gawryšová.
44:30 Mikulová a její dynamit směr Bazaly.
44:20 Tahle třetina ještě může být zajimavá.
44:00 Šnajdrová vystavila své tělo a zastavila rodící se útok Aligators.
43:45 Na útočném výletě Martynková, svou soupeřku ale jen posekala.
43:00 S drobnou bolístkou hřiště opouští Ondráčková.
42:30 Samostatný únik hasí až ve stoje ala Pišo chytající Šteglíková.
42:00 Nahrávky 1. lajny Třince teď byli všechno, jen ne přesné.
41:50 Níže jmenovaná vybojovala výhodu a následně standartní situaci pro domácí.
41:40 Gawryšová ze střídačky povzbudila Macigovou a ta ihned vybojovala míček.
41:09 Holky sledovaly nesledovali hru, zatímto si Aligators vytvořili jednu ze svých šancí.
40:30 Nejistá jak kryptoměna teď byla Sadílková.
40:18 Po bloku domácích hráček se rozehrávka hostů opakuje.
40:15 Ti co dnes viděli 1. gól, tak tenhle byl úplně stejný.
40:14 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #19 Veronika Třinecká (3:1)
40:02 Bylo nebylo, vhazování znovu pro domácí.
40:01 Snad se dnes večer při současném zdražování elektřiny nedočkáme prodloužení nebo snad nájezdů.
40:00 Nezapomeňte na 2. věci: 1) sledovat instagram FBCTrinec_zeny a za 2) za necelý týden Vánoce, tak aby na vás na benzínce ještě něco zbylo.
40:00 O přestávce byla provedena kontrola parkování před halou a kromě té zelené fábie porušující vodorovné dopravní značení V13c vše v naprostém pořádku.
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
39:59 Dámy a pánové, přivítejte přestávku.
39:40 V poslední šanci promáchla Mišúnová, div si holka nezahrála na zubařku.
39:00 Hanusová na trestné zatím protivná jak můj rakouský kolega Dudis.
38:26 Podle hesla každý chvilku tahá pilku teď svou soupeřku pořezala Hanusová.
38:25 Vyloučen hráč #28 Anna Balus družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice na 2 minuty za sekání
38:00 V posledních pasážích hry aktivnější hosté.
37:43 Comeback bohužel Mišúnová nestihla, teda ne tak jak by si představovala.
37:42 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #29 Petra Drápalová, asistoval #25 Veronika Martincová (2:1)
37:20 Zatím byla k vidění jen jedna střela do Šteglíkové a Mišúnová se chystá zpět.
36:45 Jak motorové myši brání Macigová, Šnajdrová a další.
36:16 Třinec zatím postavil doslova palisádu jak v Travianu.
35:41 První míček plus potom hokejka = 2 min pro Mišúnovou.
35:40 Vyloučen hráč #99 Lucie Mišúnová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
35:35 Bude následovat kompenzace pro hosty.
35:15 Defenzivně stejně precizní Hrobařová.
35:00 Máte-li nějaké tipy rady nedávné zkušenosti s dovolenou ve Španělsku pište na mess nebo WhatsApp, díky.
34:26 Ta stejná ale následně ztrácí a fauluje.
34:22 Macigová udržela míček a vybojovala faul na svou osobu.
34:00 Jeden z mála ale o to důleitejší zákrok Šteglíkové.
33:30 Defenzivní povinnosti si s přehledem splnila Hanusová.
32:40 Jeden z hostujících trenéru zatím dvakrát nekvituje výkony Opavských sudích.
32:20 Hostující střídačka vítězně oslavuje i drobná vítězství jako posun o 10 metrů směrem ke Šteglíkové.
32:00 Hrobařová mohla střílet, místo toho ale nahrává.
31:20 Martincová sedí celkem nasraně, ani cukroví si nenabídla.
30:46 Nějaké HEJ! asi bylo hlasitější a domácí mají další šanci navýšit náskok.
30:45 Vyloučen hráč #25 Veronika Martincová družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice na 2 minuty za sekání
30:40 Další HEJ! na obou stranách a bude se vylučovat.
30:00 Šibrová hledala až našla Enenkelovou, jediné co slyšíme je HEJ!
29:10 Smrdělo to hrou v 6-ti, ale Gawryšová rychle vyskočila z jedoucího vlaku zpět na střídačku.
28:50 Dalekonosný pokus Skalíkové a následně havířovská exprezidentka vyhrála osobní souboj u mantinelu.
28:35 Wojnarová to měla na dlouhou ruku, škoda.
28:00 Musím kluky u stolku pochválit, zatím mi do toho moc nekecají.
27:45 Šibrová vyvezla, našla Mišúnovou a ještě se stihla dostat do zakončení.
27:20 Janiková opět aktivní v presingu, bohužel pro ni také s faulem.
27:00 Odstavit Mikulovou je celkem mission impossible.
26:44 Něco navíc schytala Wojnarová a míček se vrací na domácí hole.
26:20 Skalíkovou někdo předběhl a Aligators mají míček.
25:41 Třinec využívá přesilovou hru střelou do odkryté klece.
25:40 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:0
25:02 Ondráčková si spletla hokejku Mikulové s vánočním stromkem a půjde za to pykat.
25:01 Vyloučen hráč #2 Petra Ondráčková družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice na 2 minuty za sekání
25:00 Mikulová vykoupala jednu, druhou, třetí, čtvrtou, sekera, dvojka. Klobouček :-)
24:30 Skalíková se snažila napodobit Macigovou a proskákala si to středem.
23:40 K peklu jak na koncertě Kabátů to má zatím hodně daleko.
23:20 Drobná oprava hrací plochy a můžeme pokračovat.
23:15 Tyč se ozvala za Šteglíkovou!
22:40 Macigová jak na dálnici D1 krásně středem, ale najednom z panelů ji míček skočil.
22:20 Kolem domácí brány teď jak formule F1 krouží Kohoutková.
21:50 O něco podobného se pokusily i hráčky hostí.
21:33 Střela Wojnarové jen prosvištěla kolem pravé tyče.
21:24 Rozehrávka Zoubkové se po bloku jedné z obránkyň bude opakovat.
21:15 Koupelny V. Králová.
20:45 Enenkelová promáchla.
20:10 Nejvytíženější je zatím prostor před námi kde leží ten pro všechny posvátný mokrý hadr na boty.
20:02 Buly znovu pro domácí.
20:01 Nová třetina, nový respirátor, můžeme na věc.
20:00 Za dnešní den přibylo 8963 nově nakažených.
20:00 Ibalgin pro hostující Buráňovou a přestávka. Takže honem záchod, cigárko a do bufetu pro pívečko.
20:00 Střely v 1. části: 12:7
19:55 Domácí trenér to zatím komentuje jako utkání s Havířovem.
19:50 Enenkelová zatím úspěšnost přihrávek jako Luka Modrić.
19:20 Kohoutková zakončila hlavou, doslova.
19:00 Pro kluky je zatím zajimavější sledovat online z divize mezi Zlínem a Domaslavicemi.
18:30 Dvě standartní situace pro 3. lajnu domácích a nepřesná střela Gawryšové.
18:15 Skalíková kvůli mokrému hadru nachodí snad 12 tisíc kroků.
18:00 V posledních minutách si obě gólmanky připsaly několik důležitých zákroků.
17:15 Útočný faul Aligators a hra se znovu přesunuje po mojí pravé ruce.
17:00 Vysoká hokejka jedné z domácích obránkyň přerušuje brejk hostů.
16:30 Jedna z lepších střel, dokonce nebezpečně k tyči od Hrobařové. Ta má dnes hodně ofenzivní choutky.
16:15 Šteglíková otestovala novou vestu od BS.
16:00 Chybí tomu sůl a pepř.
15:25 Konečně ohrožení brány a ne jen tak ledajaké, střela Gawryšové měla gólové parametry, ale Sadílková byla proti.
15:10 Snadná ztráta Martynkové u mantinelu pod tribunou.
14:40 To co rukou vyrazila Šteglíková odpaluje Wojnarová.
14:00 Rád bych napsal, že padl gól, ale nemůžu si vymýšlet.
13:35 Obě hrej a obě si kontrolují, kdo před Vánocemi zlomil.
13:20 Nečekaně až před bránou hostí se ocitla Hrobařová.
12:45 Levá pravá Nicky Lauda v podání jedné z útočnic Aligators.
12:20 Špatný pohyb 3. domácí lajny :-(
12:00 Míček se snaží vybojovat Janiková, ale marně.
11:30 Jako víla se snažila protančit obranou Zoubková, ale daleko nedoletěla.
10:40 Standartní situace v podání Skalíkové byla zajimavá asi jako každodenní povídání v TV o covidu.
10:30 Dominik Gorný zkontroluj si pyty jestli ti došli peníze. Ď
10:00 Drobný faulík a taktické přerušení od Szücs.
10:00 Sadílková se rozhodně nenudí, ale na to je asi zvyklá.
09:45 Hosté budou rozehrávat od své střídačky.
09:20 Studená Šteglíková nadvakrát zkrotila horký brambor.
09:00 Macigová a její černá práce před bránou ovoce nepřinesla.
08:15 Wojnarová vykroužila kružnici a nahodila na Zoubkovou. Hodně kamarádská
07:30 Po rychlém úvodu je to teď bez větší šance na obě strany.
07:00 Chyběl důraz před bránou a mohlo to být 2:0.
06:45 Dlouhý výhoz Sadílkové zachytila Hrobařová.
06:00 Kawuloková nejprve špatně nahrála, o pár chvil později nedokázala zabránit jedné z mála střel na bránu Šteglíkové.
05:25 Souboje Macigové i Janikové posouzeny jako čisté.
05:00 Střídání za hry a míček na lopatách dívek v červeném.
04:30 2. lajna domácích vytváří tlak a získává loptu.
04:10 Prozatím je to klidnější a plynulejší než dnešní turnaj OL ligy mužů v Lipníku.
03:40 J. Kubalíkové se nikdo neukázal a tak vrací na svou polovinu.
03:15 Střela Šibrové jen a pouze do Mišúnové.
03:00 K. Kohoutková ohrozila jen vlastní golmanku.
02:52 Je pískáno zdržování hostů a to znamená jediné, nebezpečnou standartku pro domácí.
02:45 Hezká kombinace 1. lajny.
02:10 To stejné se opakovalo jak přes kopírák, jen s rozdílem že špatně nahrála.
01:50 Rozehrávku hostů zachytila Gawryšová a následně fauluje.
01:20 T. Martynková po covidu překvapivě pomalejší.
00:44 Jak řekl rozhodčí co nám to hlásil: "To bylo jednoduché"
00:43 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #40 Adéla Šibrová (1:0)
00:15 Poklidná rozehrávka obranné dvojice Szücs a Hrobařové a následný nahoz do rohu.
00:01 Bílý kulatý děravý nesmysl je v pohybu a na holích domácích hráček.
00:00 O tomto utkání se bohužel nic nedozvíte na rádiu EEvropa 2, takže nás nezapomeňte sledovat. Ženám chybí už jen hadr na boty a hned jsme zpět.
00:00 Čauky mňauky, vítejte všichni čtenáři v tuto předvánoční adventní sobotu u online zápisu 13. kola 1. ligy žen. Utkání započne v 18:00 hodin a my se jeho výsledek dozvíme rychleji než výsledek PCR testu.