• 55 54:54
    2
    Nell MIČÁNEK

FBC Dobruška - Orel Rtyně v Podkrkonoší 7:2
branky: 2. Diana Peterová, 7. Sandra Peterová, 27. Victoria Bartošová, 28. Kateřina Poláčková, 40. Nikola Andršová, 48. Kateřina Poláčková, 50. Nikola Andršová - 42. Kateřina Jiránková, 45. Jitka Romančáková; rozhodčí: Martin Korunka - Pavel Špryňar; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Tereza Svobodová 22 - Patricie Šedivá 29; po třetinách: 2:0, 3:0, 2:2
60:00 Komentář domácích Černý Jan (Trenér): Dnes to jako vždy se Rtyní bolelo. Ale dneska chválím holky, že jsme zkušeně došli pro tři body. Zítra bude utkání určitě těžší. Děkujeme fanouškům.
60:00 Komentář hostů Krýsl Miloslav (Trenér): Soupeř ukázal roli favorita. My jsme se dokázali dostat do hry až ve třetí třetině, ale Dobruška si výsledek zkušeně pohlídla. Dnes děkujeme za klidné utkání a zítra se těšíme na odvetu na domácí půdě, kde budeme chtít urvat tři body.
60:00 Střely ve 3. části: 15:11
57:00 Dobruška přesilovku nevyužívá
54:54 Vyloučen hráč #58 Nell Mičánek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost
54:30 Zeisková po nahrávce od Poláčkové střílí na bránu, gólmanka vyráží a Dobruška má rozehrávku z rohu
52:45 Rtyně kombinuje na útočné polovině Dobrušky
51:42 Rtyně rozehrává na polovině Dobrušky, rozehrávka se jim nepovedla a tak je na míčku Dobruška
50:10 Peterová S. se snažila dorážet před brankou, ale hostující gólmanka míček chytá
49:50 Mičánková střílí na Svobodovou, ale mimo
49:10 GÓL FBC Dobruška! 7:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #27 Nikola Andršová, asistoval #4 Patricie Březovská (7:2)
48:28 Dobruška rozehrává z poloviny hřiště
47:54 GÓL FBC Dobruška! 6:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #16 Markéta Zeisková (6:2)
47:03 Svobodová chytá střelu z dálky
46:20 Vidíme ostré souboje u mantinelů
44:49 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 Jitka Romančáková, asistoval #20 Markéta Sedláčková (5:2)
44:49 Romančáková  střílí z výběhu a dává gól
44:00 Rtyně neevyužívá svoji přesilovku
43:40 Bartošová proběhla hřištěm při oslabení až před bránu soupeře svoji šanci ale nevyužívá
42:30 Peterová D. vybojovala při oslabení standartku na polovině soupeře
41:59 Vyloučen hráč #25 Veronika Eimannová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
41:28 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Kateřina Jiránková bez asistence (5:1)
41:28 Rytně ze začátku 3. třetiny proměňuje svoji šanci a snižuje na 5:1
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
39:21 GÓL FBC Dobruška! 5:0
37:20 Bartošová za mantinelem, snad bolavý šrám brzy přestane bolet.
36:42 Joudalová kombinuje čelem k mantunelu, celé hřiště čeká až se otočí a zkusí nahrát.
35:33 Vyloučen hráč #11 Adriana Jedličková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:33 Uvidíme první přesilovou hru Rtyně.
33:40 Jediná hráčka s č. 17 Romančáková umí nebezpečně ohrozit branku Dobrušky.
31:15 V pořadí třetí přesilová hra dobrušky vypadá líp jak ta druhá, ale opět chybí přesnější střelba.
30:25 Vyloučen hráč #4 Nikola Brejtrová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
30:25 Celá hala se teď diví verdiktu rozhodčího, který vyloučil Brejtrovou za sekání.
29:42 Mičánková střílí a opět nad.
28:52 Ondráčková střílí těsně nad bránu Svobodové.
28:01 Formace Bartošové teď motala hlavy soupeřkám, ale kránému střídání chyběla přesnější střelba.
27:46 GÓL FBC Dobruška! 4:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková bez asistence (4:0)
26:38 GÓL FBC Dobruška! 3:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová, asistoval #12 Magdaléna Bašová (3:0)
26:38 Bartošová přesně mířenou mířenou střelou nad nohu Šedivé zvyšuje skore na 3:0. Tempo hry je, ale stále ve šnečím režimu.
25:41 Peterová D. po očku hledala Bašovou V., které se snažila nahrát do střely, bohužel nahrávka šla mimo dosah Bašové V..
22:28 Svobodová chytá střelu z poloviny hřiště, ze začátku si s míčkem hrála, jak kdyby držela horký brambor.
20:01 Ve druhé třetině vyhrává buly opět tým domácích. Vávrová vhazování pečlivě trénuje, řekl bych.
20:00 Střely v 1. části: 11:4
19:13 Vsteklá Romančáková po odpískání seká Peterouvou D.. rozhodčí si faulu nevšimli a hra pokračuje rozehrou z rohu.
19:00 Probíhá poslední minuta první části. Začátek zápasu je zatím ve vlažném tempu z obou stran. Budeme doufat v lepší výkony v příštích dvou třetinách.
16:18 Doležalová po delší hře ve středním pásmu prověřuje střelou Šedivou, ta míček vyráží rukou mimo brankovou konstrukci.
14:59 Opět obrana Dobrušky nahrává přesně soupeřkám.
12:14 Poláčková kouzlí na středu hřiště, bohužel ani jedna ze střel zatím neprošla až za brankovou čáru.
10:33 Druhá přesilová hra nebyla využitá a oba týmy jsou v pěti.
08:34 Je tu druhá přesilovka Dobrušky, opět po ošklivém vražení na mantinel.
08:33 Vyloučen hráč #94 Helena Klazarová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:14 Cink, Cink... Romančáková trefuje tyč.
06:09 A máme tu využitou přesilovku. Peterová S. přesnou střelou k tyči navyšuje skoré na 2:0.
06:08 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Sandra Peterová, asistoval #14 Vanesa Bašová (2:0)
05:37 Vyloučen hráč #8 Martina Joudalová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:33 Ťukec první lajny dobrušky končí střelou, kterou lapí Šedivá.
05:03 Romančáková střílí těsně nad bránu Svobodové.
04:45 Zápas se zatím odehráva převážně na polovině hostí. Rtyně pokud získá míček, tak se snaží hrozit z protiútoků.
01:43 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #44 Adéla Vávrová (1:0)
01:43 Druhá střela Peterové D. je už přesnější! Rána jak z děla končí za zády Šedivé.
01:01 Bašová V. poslala nahrávku přímo do běhu soupeřky, která následnou střelu nevyužívá a míček končí za mantinelem
00:31 Andršová těsně míjí bránu.
00:09 Peterová D. mohla po pár vteřinách otevřít skóre dnešního zápasu. Po slibně vypadající otočce na malém brankovišti netrefuje prázdnou bránu.
00:01 Úvodní buly pro domací slečny.
00:00 Dobrý den, vítáme vás u dnešního online přenosu s náchodské Plechovky.