• 58 57:01
    4:3
    ()

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Dobruška 4:3
branky: 8. Monika Macháčková, 25. Kristýna Štěpánová, 52. Kateřina Jiránková, 58. Lucie Ondráčková - 35. Kateřina Poláčková, 37. Vanesa Bašová, 54. Kateřina Poláčková; rozhodčí: Tomáš Marek - Lukáš Filípek; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Patricie Šedivá 16 - Tereza Svobodová 12; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:1
60:00 Komentář hostů Černý Jan (Trenér): Jak jsem včera říkal. Dnes to bylo ještě těžší utkání než včera. Rtyně si na domácí palubovce věřila a bylo to znát. My jsme se až na pár minut v zápase nedokázali dostat ke své hře a hrozně jsme se na góly nadřeli. Domácím dnes stačila bojovnost a trestání našich chyb. Hořce se nám prohra kouše, ale sezóna zdaleka nakončí. Dáme se přes pauzu dokupy a po novém roce budeme opět nachystaní. Díky za zápas, našim fanouškům za povzbuzování a přeji všem klidné svátky.
60:00 Komentář domácích Krýsl Miloslav (Trenér): Jak jsme včera zmiňovali, dnes jsme si šli v odvetě pro tři body a tak to bylo hned od začátku utkání vidět. Po celou dobu naše holky předváděly zodpovědný výkon jak v obraně tak i v útoku a proto si nadělujeme parádní dárek pod stromeček třemi body. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
57:01 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #13 Lucie Ondráčková bez asistence (4:3)
56:44 Klazarová v úniku, ale bránu míjí.
53:00 GÓL FBC Dobruška! 3:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #44 Adéla Vávrová (3:3)
53:00 Teď jsme viděli smršť rychlích gólů během krátké chvíle, a stav utkání je 3:3.
51:29 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Kateřina Jiránková, asistoval #94 Helena Klazarová (3:2)
51:20 Velmi pěkná střela Mičánkové.
49:30 Po celý zápas je vidět velmi tvrdá hra.
46:55 Dobruška si vytváří mnoho šancí,  a však míjí branku domácích.
46:15 Štěpánová ve vyložené šanci přestřeluje.
44:01 Přes přesilovou hru domácích jsou na míčku hráčky hostů.
42:59 Vyloučen hráč #6 Victoria Bartošová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
39:59 Máme tu konec druhé třetiny, kde hráčky Dobrušky stáhly manko a srovnaly na 2:2.
38:50 Hráčky Dobrušky si vytváří mnoho šancí, ty však končí mimo branku.
36:54 Dobruška využívá přesilovky a srovnává na 2:2.
36:53 GÓL FBC Dobruška! 2:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #14 Vanesa Bašová, asistoval #30 Adriana Horáková (2:2)
35:49 Vyloučen hráč #13 Lucie Ondráčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
34:26 GÓL FBC Dobruška! 2:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #16 Markéta Zeisková (2:1)
32:31 Dobruška ukazuje svou agresivitu až sráží Rtyňskou golmanku k zemi. Golmanka se oklepala a jedeme dál.
28:42 Rtyně nevyužila přesilové hry.
27:51 Po tvrdém zákroku Zeiskové houstne atmosféra na hřišti.
26:36 Vyloučen hráč #16 Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
24:41 Nához z půlky na bránu od Romančákové doráží Stěpánová.
24:40 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #76 Kristýna Štěpánová, asistoval #17 Jitka Romančáková (2:0)
22:55 Na hřisti to pádá jak jablka ze stromu.
20:00 Střely v 1. části: 4:4
16:36 Dobruška po dlouhé době ve střelecké pozici, bohužel míjí.
16:00 Střela Ondráčkové přímo na brankářku, ta však střelu viděla a s přehledem střelu vychytala.
07:24 Monika Mácháčková přijde po dlouhé době pomoct a hned si střílí gól z úniku. A posílá  Rtyni do vedení.
07:23 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #19 Monika Macháčková bez asistence (1:0)
06:34 Hra je ze strany na stranu avšak klidná.
00:03 Úvodní buly vyhrála Dobruška.