• 65 64:13
    4:5
    (Bednářová)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - EAV SK Jihlava 4:5p
branky: 13. Kateřina Svatoňová, 22. Jitka Romančáková, 54. Jaroslava Bálintová, 58. Lucie Hejnová - 1. Sára Syrovátková, 10. Markéta Jašková, 15. Markéta Jašková, 39. Kateřina Bednářová, 65. Kristýna Syslová; rozhodčí: Filip Neumann - Tomáš Jelínek; vyloučení: 3:4 + Roman Komenda OS; využití: 2:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Patricie Šedivá 14, Klára Karlíková 12 - Danny Václavků 21; po třetinách: 1:3, 1:1, 2:0, 0:1
65:00 Komentář domácích Krýsl Miloslav (Trenér): Pro nás velice nepříjemný soupeř, přes kterého se nám bodově nedaří prosadit. Bohužel jsme první třetinu vzali trochu ospale a nechali jít soupeře do dvobrankového vedení. Od druhé třetiny jsme byli více na míčku a produktovnější, proto se nám podařilo utkání srovnat a Jihlavu jsme pouštěli spíše jen do brejků. I přes náš velký tlak v prodloužení bere druhý bod do tabulky soupeř naší drobnou chybou, ale i tak chválím naše holky za předvedenou hru a návrat do utkání. Příště si musíme dát pozor na zbytečné emoce, ať svými oslabeními nemáme velkou procentuální úspěšnost :-) nDěkujeme soupeři za utkání.
65:00 Komentář hostů Vencovský Pavel (Asistent trenéra): komentář trenéra hostů Pavela Vencovského- Zápas byl vyrovnaný a rozhodovalo proměňování šancí. Třetí třetina byla ovlivněná nekorektností při některých rozhodnutích. Následně přidělený TIMEOUT kdý se rozhodčí ani nezeptal zda si chceme vzít a i tak byl udělěn. Prodloužení bylo už o proměnění šance. Děkujeme soupeři za hru a držíme palce do dalších zápasů.  n
65:00 Střely v prodloužení: 6:4
65:00 Ukončení prodloužení
64:13 GÓL EAV SK Jihlava! 4:5
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #92 Kristýna Syslová, asistoval #7 Kateřina Bednářová (4:5)
62:00 Na obou stranách jsou nevyužity jasné šance.
60:39 Hra je velmi napínavá.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 14:6
59:32 Rtyně nevyužila přesilovky.
57:27 Vyloučen trenér Roman Komenda družstva EAV SK Jihlava - osobní trest
57:27 Vyloučen hráč #60 Kateřina Kulhavá družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za nesportovní chování
57:26 Timeout EAV SK Jihlava
57:26 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #18 Lucie Hejnová, asistoval #68 Jitka Romančáková (4:4)
56:44 Vyloučen hráč #29 Markéta Jašková družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za blokování florbalky
53:19 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #32 Jaroslava Bálintová bez asistence (3:4)
53:19 Bálintová ve svém prvním zápase za Rtyni dává svůj první gól ze standartky. Gratulujeme !
51:36 Vyloučen hráč #35 Michaela Dolejší družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za sekání
45:51 Rtyně nevyužila přesilovky.
44:28 Prudká střela Romančákové z půlky byla neuspěšná.
43:36 Vyloučen hráč #8 Jitka Vilišová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za blokování florbalky
41:58 Rtyně úspěšně odbránila přesilovku.
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
39:58 Vyloučen hráč #68 Jitka Romančáková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování
38:42 GÓL EAV SK Jihlava! 2:4
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová, asistoval #11 Tereza Vytisková (2:4)
38:20 Vyloučen hráč #8 Martina Joudalová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
38:00 Klazarová hraje životní zápas.
32:00 Jihlava nevyužila přesilovky.
31:02 Atmosféra na hřišti houstne...
29:57 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Klára Karlíková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší
21:32 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 Jitka Romančáková, asistoval #58 Nell Mičánek (2:3)
21:32 Romančáková naprosto luxusně zakončuje svou vytvořenou akci.
20:12 Rtyně vyhrála buly ve druhé třetině.
20:00 Střely v 1. části: 8:11
18:34 Rtyně má hodně šancí, ale všechny směřují nad bránu.
14:52 GÓL EAV SK Jihlava! 1:3
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #29 Markéta Jašková, asistoval #60 Kateřina Kulhavá (1:3)
14:52 Kulhavá si obehrála Brejtrovou našla Jaškovou, krerá zakončuje.
12:24 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #11 Kateřina Svatoňová, asistoval #68 Jitka Romančáková (1:2)
12:24 Romančáková si obehrála dvě hráčky poté poslala střelu, kterou  po odrazu Svatoňová doráží ze vzduchu.
09:32 GÓL EAV SK Jihlava! 0:2
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #29 Markéta Jašková, asistoval #8 Jitka Vilišová (0:2)
09:32 Vilišová zaběhla za bránu perfektně našla Jaškovou a ta střílí přes dvě hráčky gól. Zvyšují stav na 2:0.
08:13 Trestné střílení družstva EAV SK Jihlava neproměnil #92 Kristýna Syslová.
00:16 GÓL EAV SK Jihlava! 0:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #9 Sára Syrovátková bez asistence (0:1)
00:16 Rtyně nechala proběhnout Syrovátkovou a ta střílí první gól 16 sekund po zahájení zápasu.