• 54 53:16
    1:10
    (Třinecká)

TJ Jablonné nad Orlicí - FBC Intevo Třinec  1:10
branky: 22. Sabina Mikysková - 3. Adéla Šibrová, 13. Tereza Martynková, 13. Tereza Mikulová, 26. Veronika Třinecká, 31. Sabina Zoubková, 33. Veronika Třinecká, 40. Lucie Mišúnová, 41. Veronika Třinecká, 49. Lucie Mišúnová, 54. Lucie Mišúnová; rozhodčí: Pavel Špryňar - Timoteus Pospíšil; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Monika Rubešová 23 - Martina Szwanczarová 6, Dagmar Šteglíková 7; po třetinách: 0:3, 1:4, 0:3
60:00 Komentář hostů Kajfoszová Pavla (Vedoucí): I přes předzápasové komplikace, výpadky v průběhu utkání a vlažnější vstup jsme se dokázaly zkoncentrovat a vývoj utkání kontrolovat. Zápas nám ale také ukázal, na čem bude třeba dál pracovat a co pilovat. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Bilockij Dmitrij (Trenér): Děkujeme holkám za kvalitní zápas. Zápas dopadl lépe než se čekalo. Bylo vidět chodně věcí na ktrých se musí ještě pracovat, ale to se časem všechno zvládne. Děkujeme soupeři za zápas, a přejeme šťastnou cestu domu
60:00 Střely ve 3. části: 6:11
59:40 Vágnerová posílá míček do rohu u branky Třince.
59:00 Máme tu poslední minutu tohoto klání.
57:21 Třinec trefuje břevno.
53:16 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:10
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #19 Veronika Třinecká (1:10)
53:16 Třinec využívá přesilovku a Mišúnová si připisuje hattrick.
52:40 Vyloučen hráč #13 Martina Jurenková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za hrubost
52:15 Mikulová teď předvedla krásnou kličku s piruetou na středu hrací plochy.
50:00 Máme za sebou polovinu 3. třetiny a obraz hry je de facto stejný jako po celou dobu zápasu.
48:12 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:9
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová bez asistence (1:9)
46:39 Dvě hráčky Třince se teď zaklestily do Dolečkové u zapisovatelského stolku, který se otřásá v základech.
45:00 Franková teď perfektně dotírala na Gabrisovou a několikrát jí vypíchla míček z čepele.
41:13 Štěpánová míjí bránu, ale je vidět, že přestávka Jablonnému prospěla a hráčky jsou nabité energií a touhou snížit vedení Třince.
40:23 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:8
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #40 Adéla Šibrová (1:8)
40:23 Šibrová si připisuje 4. bod v zápase.
40:00 Střely ve 2. části: 5:12
39:35 Šilarová teď předvádí dobrou práci v obraně.
39:05 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:7
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #40 Adéla Šibrová (1:7)
35:31 Aktuální průběh zápasu vystihují slova naší časoměřičky Barči: ,,To tam pořád šmudlají za bránou..."
33:00 Dnešní zápas 1. ligy žen sleduje úžasných 32 diváků. Děkujeme!
32:24 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká bez asistence (1:6)
31:00 Probíhá druhá polovina zápasu, ve kterém je zatím důraznější Třinec.
30:56 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Sabina Zoubková, asistoval #22 Agnieszka Iwanuszek (1:5)
30:30 Střídání brankáře. Nový brankář #38 Dagmar Šteglíková družstva FBC Intevo Třinec
29:03 Chybu Gabrisové na půlce teď musela hasit Rubešová.
26:58 Kolem Rubešové teď sviští jedna střela za druhou. Všechny ale končí mimo.
25:11 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:4
25:11 Další chyba v rozehrávce Jablonného, kterou Třinec trestá.
24:25 Vágnerové sjel balónek z čepele ve velice zajímavé situaci před třineckou bránou.
23:07 Skvělý únik Štěpánové, Szwanczarová chytá.
21:56 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 1:3
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #18 Sabina Mikysková, asistoval #23 Marie Gabrisová (1:3)
21:09 Střela Gabrysové končí mimo hrací plochu.
20:00 Střely v 1. části: 3:10
19:58 Střela Třince několik sekund před koncem první třetiny, která je již nyní minulostí, končí mimo branku. V první třetině jsme viděli aktivnější hru ze strany Třince, nicméně je třeba uznat, že Jablonné zatím drží uctihodné tempo s hráčkami v bílém.
18:40 Třinec zatím oslabení zvládá na jedničku a drží si míček na svých čepelích za brankou žen v černém.
17:27 Vyloučen hráč #18 Natálie Kawuloková družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za špatné střídání
17:20 Kombinace mezi Mikyskovou a Gabrisovou gól nepřinesla, ale špatné střídání Třince přesilovku ano.
13:50 Další ostrá střela z florbalek Třince a opět skvělý zákrok Rubešové, která míček vyráží do rohu hrací plochy.
12:34 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Tereza Mikulová bez asistence (0:3)
12:06 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková bez asistence (0:2)
12:06 Martynková se vytočila za bránou a zavěsila za záda Rubešové.
08:45 Diváci podporují tak usilovně, že si hráčky myslely, že fanouškovská trumpeta je siréna v hale a na chvíli přestaly hrát. Nyní již hra plyne dál.
07:41 Krásný únik Gabrisové, nicméně míček po třineckém bloku končí za mantinelem.
06:55 Kosková na středu zastavena Mikulovou.
04:45 Nebezpečná střela Enekelové, ale Rubešová předvádí skvělý zákrok.
02:50 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #19 Veronika Třinecká (0:1)
02:30 Střela Mikyskové končí vedle.
01:00 Začátek utkání se odehrává v poklidném tempu s míčkem na čepelích Třince.