53
  • 53 52:42
    FBC Přerov

FBC Přerov - FAT PIPE Aligators Šitbořice 0:6
branky: 9. Veronika Martincová, 28. Petra Ondráčková, 39. Jana Kubalíková, 43. Anna Balus, 46. Petra Ondráčková, 48. Tereza Lengálová; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Lucie Řeháková 24 - Barbora Sadílková 21; po třetinách: 0:1, 0:2, 0:3
60:00 Komentář hostů Dolíhal Zdeněk (Trenér): Zápas jsme měli většinu času pod kontrolou, což byl cíl, se kterým jsme sem přijeli. Děkuji holkám, za to. V první třetině nás trošku brzdil produktivita, ale od druhé třetiny o bylo o poznání lepší. Teď regenerace a zítra se těšíme na soupeře u nás! Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Zavadil Jakub (Vedoucí): Dnes se nebojím říct, že jsme 2 třetiny byli lepším týmem. Bohužel nás stále trápí neproměňování vyložených šancí. To se odrazilo na psychice a třetí třetina dopadla tak jak dopadla. Děkuji holkám za týmový výkon. Soupeři gratulujeme ke třem bodům a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 5:10
59:20 Hosté aktivně ničí šance Přerova a využívají následné breaky ve svůj prospěch.
57:10 Standartní situace před bránou Přerova končí mimo hrací plochu.
54:10 Právě se odehrálo několik soubojů za bránou domácích, které končí nepřesnými střelami a následnými standartními situacemi obou týmů.
52:42 Timeout FBC Přerov
51:35 Přerov předpověděl trajektorii přihrávky hostujícího celku a dostává se do střelecké pozice, která končila zákrokem golmanky Šitbořic.
50:20 Míček sjíždí z čepele při střele hráčky Šitbořic a brána Přerova zůstává prozatím nedotčena.
47:56 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 0:6
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #28 Anna Balus (0:6)
47:56 Střela z prostoru před bránou, jejíž autorem byla hráčka hostujícího celku, končí v bráně domácích.
47:25 Po krásné sólové akci přerovské hráčky Němcové končí míček mimo hřiště.
45:22 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 0:5
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #16 Tereza Lengálová (0:5)
45:22 Po zmatené situaci končí střela zpoza Přerovské brány míček v domácí bráně.
44:30 Opět jsme svědky několika akcí obou celků, tým ze Šitbořic je zatím ale aktivnější.
42:05 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 0:4
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #28 Anna Balus bez asistence (0:4)
42:05 Šitbořice se krátce po zahájení třetiny dostaly do několik situací, po ztrátě Přerovem drženého míčku na středu hřiště byla šance hostů proměněna v navýšení skóre.
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
38:25 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 0:3
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #19 Jana Kubalíková, asistoval #35 Hana Havířová (0:3)
38:25 Míček smolně projíždí mezi nohami bránících hráčů domácí brány, ve které také skončil.
37:30 Šitbořice si vytvořily několik gólových šancí, Přerovu se však daří všechny akce odvracet a tvořit akce z protiútoku. Stav utkání zůstává neměnný.
34:10 Hráčka Šitbořic se právě dostala do situace, kdy šla osamocena proti golmance domácích. Míček končí po nevydařené střele mimo hřiště.
33:15 Hráčka hostů po souboji se soupeřem rozrazila mantinely u pořadatelského stolku. Nikomu se naštěstí nic nestalo a hra běží dál.
30:30 Šitbořice se dostaly do šance ze standartní situace, kterou Přerov po odbránění využil k nezdařenému protiútoku. Vzápětí se opět míček ocitl před bránou domácích, avšak v bráně zatím nekončí.
27:30 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 0:2
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #66 Karolína Kohoutková (0:2)
27:30 Přerov se dostal do šance dva na jednoho. Zmařená střela končila protiútokem hostů, kteří svou šanci využili a proměnili v bod.
24:50 Hráčky Přerova si vytvořily několik skvělých šancí, které však skončily zmařenou střelou na bránu soupeře.
23:00 Domácí se dlouho drželi na soupeřově půlce, což nakonec vyústilo v protiútok Šitbořic.
21:20 Třetina byla zahájena, společně s útočnými akcemi obou celků, které zatím končí v rukou golmanek.
20:00 Střely v 1. části: 6:10
19:00 Od domácích jsme mohli v posledních minutách vidět několik pěkných akcí, stejně tak několik protiútoků Šitbořic.
14:50 Domácí opět chybují na vlatní půlce, v bránění byli však rychlejší a míček byl opět zajištěn Přerovem.
12:40 Přerov právě vystavil svou golmanku velkého nebezpečí po chybě před domácí brankou, míček se však podařilo dostat na soupeřovu půlku.
11:40 Právě jsme byli svědky skvělého zákroku golmanky hostů, který ukončil slibnou akci domácích.
10:30 Přerovskému celku se stále nedaří dostat míček do soupeřovi brány i po několika střeleckých akcích.
08:25 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #25 Veronika Martincová, asistoval #12 Veronika Králová (0:1)
08:25 Štibořice proměňují vydařenou akci v bod a dostávají se do vedení.
07:30 Zápas se odehrává na celé ploše hřiště a nedá se tedy s jistotou říci, který tým má navrch.
04:50 Domácím se daří obírat hosty o míček na soupeřově půlce hřiště, avšak bez výsledku.
02:30 Oba týmy si aktivně tvoří šance, zatím však zůstávají neproměněné v body.
00:30 Domácí zahájili utkání útočnou akcí, která skončila nezdařeným protiútokem týmu hostů.