• 60 59:54
    13:3
    ()

FAT PIPE Aligators Šitbořice - FBC Přerov 13:3
branky: 5. Jana Kubalíková, 8. Petra Drápalová, 9. Sabina Mátlová, 14. Petra Ondráčková, 16. Petra Drápalová, 37. Petra Ondráčková, 39. Veronika Králová, 44. Karolína Kohoutková, 44. Petra Ondráčková, 45. Petra Ondráčková, 52. Petra Ondráčková, 53. Pavla Buráňová, 58. Tereza Lengálová - 30. Markéta Šrámková, 44. Darina Axmannová, 60. Markéta Šrámková; rozhodčí: Martin Kozáček - Bruno Weber; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Eva Kulíšková 21 - Gabriela Kotyzová 29; po třetinách: 5:0, 2:1, 6:2
60:00 Komentář domácích Dolíhal Zdeněk (Trenér): Zápas skoro jako přes kopírák toho včerejšího. Oproti včerejšku jsme zlepšili účinnost zakončení i velkým pomocí štěsteni. Jsem rád, že si holky vyzkoušeli kombinace, protože je to něco, co se nám bude hodit do play-off. Děkuji soupeři za víkend a přejeme šťastnou cestu domů! n
60:00 Komentář hostů Janošek Adam (Trenér): Pozitivní na tomhle zapase byla zlepšení efektivita zakončení. Bohužel z 8 gólů jich 5 bylo do vlastní brány. Tím však nechceme srážet výborný výkon a zaslouženou výhru. Děkujeme soupeři za utkání a gratulujeme k zisku tří bodů.
60:00 Střely ve 3. části: 16:9
59:54 GÓL FBC Přerov! 13:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #7 Markéta Šrámková bez asistence (13:3)
57:13 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 13:2
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #2 Petra Ondráčková (13:2)
53:47 volný úder z nebezpečné pozice pro Přerov končí mimo bránu
52:27 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 12:2
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #6 Pavla Buráňová, asistoval #29 Petra Drápalová (12:2)
52:27 Buráňová využila teče hostující hráčky a zvyšuje na 12:2
51:17 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 11:2
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #66 Karolína Kohoutková (11:2)
44:55 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 10:2
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #16 Tereza Lengálová (10:2)
44:55 Ondráčková zvyšuje na 10:2
43:55 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 9:2
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #80 Kristýna Kršková (9:2)
43:15 GÓL FBC Přerov! 8:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #22 Darina Axmannová, asistoval #11 Božena Gaborová (8:2)
43:15 Přerov hned odpovídá brankou na 8:2
43:04 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 8:1
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #66 Karolína Kohoutková, asistoval #8 Iva Váňová (8:1)
43:04 Kohoutková zkušeně z půlky dává na 8:1
40:01 Úvodní buly 3. třetiny získávají hosté
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
39:05 probíhá poslední minuta 2. třetiny
38:28 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 7:1
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #12 Veronika Králová, asistoval #6 Pavla Buráňová (7:1)
37:55 Buráňová krásně prošla obranou Přerova, chybělo pouze přesné zakončení
36:40 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 6:1
36:40 Ondráčková zvyšuje v přesilovce na 6:1
35:03 Vyloučen hráč #11 Božena Gaborová družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
35:03 Domácí mají k dispozici další přesilovou hru
34:30 Hanusová málem překvapila hostující golmanku střelou z dálky
34:04 Druhá třetina zatím ve vycházkovém tempu
30:10 Kulíšková znovu podržela svůj tým
30:00 Dnešnímu utkání přihlíží 21 diváků
29:14 GÓL FBC Přerov! 5:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #7 Markéta Šrámková bez asistence (5:1)
29:14 Šrámková si prohodila domácí hráčku a snižuje na 5:1
28:16 Hosté hrají v plném počtu
27:53 Vyloučen hráč #6 Pavla Buráňová družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice na 2 minuty za hra rukou
26:50 Kulíšková teď neskutečným skokem sebrala jasný gol Přerovu
26:16 Vyloučen hráč #77 Michaela Strnadová družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
26:16 Domácí budou mít šanci si vyzkoušet přesilovku
22:45 Kulíšková si připisuje důležitý zákrok a stále drží čisté konto
20:50 Aligátorky se hned na začátku usazují ve svém útočném pásmu
20:01 Úvodní buly 2.třetiny získávají hosté
20:00 Střely v 1. části: 17:6
15:06 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 5:0
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #29 Petra Drápalová, asistoval #25 Veronika Martincová (5:0)
15:06 Další branku domácích přidává Petra Drápalová a zvyšuje na 5:0
13:46 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 4:0
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková bez asistence (4:0)
13:46 Ondráčková se nejlépe zorientovala a krásnou střelou počtvrté překonává hostující golmanku
09:52 První zákrok si připisuje i domácí golmanka Kulíšková
08:44 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 3:0
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #10 Sabina Mátlová bez asistence (3:0)
08:44 Mátlová si sama vybojovala kuličku a nekompromisně na zadní zvyšuje na 3:0
07:39 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 2:0
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #29 Petra Drápalová, asistoval #12 Veronika Králová (2:0)
07:39 Druhou branku domácích po krásné přihrávce Králové dává Drápalová, Přerov se nemůže stále dostat do zápasu
04:09 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #19 Jana Kubalíková, asistoval #10 Sabina Mátlová (1:0)
02:14 A znovu obrovská šance na domácí straně,Ondráčková trefila pouze nohu přerovské golmanky
01:25 V rychlém sledu dvě šance Aligátorek, ale golmanka hostí zatím drží
00:15 Lengálová měla první golovku dnešního zápasu, ale zatím se pouze zastřeluje
00:01 Úvodní buly dnešního utkání získávají domácí