• 60 59:08
    8:2
    (Čečotková)

IBK Hradec Králové - Orel Rtyně v Podkrkonoší 8:2
branky: 4. Žaneta Kůželová, 11. Anna Miholová, 15. Anna Miholová, 17. Simona Némethová, 23. Natálie Žídková, 31. Aneta Vancová, 32. Markéta Dohnalová, 60. Aneta Vancová - 52. Kateřina Svatoňová, 52. Martina Joudalová; rozhodčí: David Richter - Štěpán Appl; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Aneta Kašparová 24 - Patricie Šedivá 27; po třetinách: 4:0, 3:0, 1:2
60:00 Komentář domácích Janeček Josef (Trenér): Dnes jsme podali kvalitní výkon. Celý zápas jsme určovali jeho tempo a tak rozhodně hrát chceme. Holky musím pochválit za množství brankových příležitostí, za aktivní hru po celý zápas, za skvělé návraty a místy velmi pohlednou kombinační hru. Prostě pěkné aktivní utkání pro diváky. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Krýsl Miloslav (Trenér): Musíme na dnešní zápas rychle zapomenout. Hradec hrál první dvě třetiny opravdu hezky a zaslouženě vedl po těchto dvou částech, protože naše hra neměla žádné nasazení. Třetí třetina od nás vypadala úpně jinak a dokázali jsme si vytvořit i nějaké pěkné šance, proto jsme ji vyhráli 2:1. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Před vyhlášením hráček utkání došlo ke slavnostnímu momentu, zaslouženého vstupu do klubu "250" se dočkala domácí hráčka č. 37 Markéta Dohnalová za 250 ligových utkání v dresu IBK Hradec Králové, gratulujeme!
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
59:08 GÓL IBK Hradec Králové! 8:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #8 Aneta Vancová, asistoval #52 Iva Čečotková (8:2)
58:00 Hrají se poslední dvě minuty zápasu.
54:50 Hra začíná být vyrovnaná a Rtyně cítí, že by mohla jěště skórovat.
52:00 Rtyně jsou drsný soupeř a tak daly hned za sebou dva góly, ale Hradec se nevzdává.
51:54 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #8 Martina Joudalová bez asistence (7:2)
51:43 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #11 Kateřina Svatoňová, asistoval #68 Jitka Romančáková (7:1)
47:50 Rtyně začíná přiostřovat, což je vidět hlavně v osobních soubojích.
43:00 Hradec měl teď hodně šancí, ale štěstí mu nepřálo.
40:00 Střely ve 2. části: 12:6
36:50 Mičánková v obrovské šanci tu, ale likviduje Kašparová.
34:20 Zápas je v plném proudu. Oba týmy jedou na plno.
31:40 Utkání je nahoru dolů, hradeckým hráčkám se daří držet účelně držet míček.
31:30 Vyloučen hráč #18 Lucie Hejnová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
31:12 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
31:12 GÓL IBK Hradec Králové! 7:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #37 Markéta Dohnalová, asistoval #75 Natálie Žídková (7:0)
30:10 GÓL IBK Hradec Králové! 6:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #8 Aneta Vancová, asistoval #23 Šarlota Stehlíková (6:0)
29:06 Rtyně hezky brání.
27:19 Vyloučen hráč #94 Helena Klazarová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání
23:00 Už jsme viděli několik krásných akcích.
22:51 GÓL IBK Hradec Králové! 5:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #75 Natálie Žídková bez asistence (5:0)
20:00 Střely v 1. části: 13:11
18:50 Po krátké diskuzi s kapitánkami rozhočí vylučují. Orlice se snaží kombinova v útočném pásmu, ale všechny jejich pokusy byly zneškodněny.
17:43 Vyloučen hráč #17 Eliška Benešová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:47 Rtyňská Jitka Romančáková se opět snažila prosmýknout mezi několika hradeckými hráčkami, ale tentokrát se jí to nepovedlo
16:13 GÓL IBK Hradec Králové! 4:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #70 Simona Némethová, asistoval #35 Anna Miholová (4:0)
14:15 GÓL IBK Hradec Králové! 3:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #35 Anna Miholová, asistoval #37 Markéta Dohnalová (3:0)
12:50 Po rychlém protiútoku zakončuje neuspěšně Romančáková.
11:49 Vyloučen hráč #29 Tereza Hvězdová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:31 GÓL IBK Hradec Králové! 2:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #35 Anna Miholová, asistoval #75 Natálie Žídková (2:0)
10:30 Po hezké týmové akci zakončuje nad nohu golmanky Šedivé Anna Miholová
09:15 Domácí se snažily dát gól, ale Šedivá to nepustila.
06:20 Nebezpečná střela Stehlíkové, kterou se snažila před branou tečovat Miholová byla zníčená.
03:10 Krásná akce domácích končí po prudké střele, jenž skončila v brance Šedivé.
03:07 GÓL IBK Hradec Králové! 1:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #30 Žaneta Kůželová, asistoval #35 Anna Miholová (1:0)
01:30 Viděli jsme krásné akce od obou týmů