• 60 59:35
    5:7
    (Brůžková)

FBC Přerov - Torpedo Havířov 5:7
branky: 17. Darina Axmannová, 19. Anna Němcová, 19. Kateřina Galnorová, 43. Kateřina Galnorová, 60. Darina Axmannová - 1. Tereza Dundálková, 6. Klaudie Ryšková, 17. Kristýna Chaloupková, 34. Barbora Kučerová, 55. Lucie Giecková, 58. Lucie Kadlecová, 60. Lucie Kadlecová; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 3:7; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Gabriela Kotyzová 26 - Alexandra Sztefková 19; po třetinách: 3:3, 0:1, 2:3
60:00 Komentář hostů Březina Josef (Asistent trenéra): Dnes jsme předvedli utkání na úrovni, bohužel našimi oslabeními jsme dali soupeři hodně prostoru, aby si zahrál přesilové hry. Nicméně jsme utkání dotáhli do vítězného konce a odvážíme si 3 body domů. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Janošek Adam (Trenér): Děkuji holkám za výborný výkon. Dneska na hřišti nechaly opravdu vše. Co  nás může mrzet jsou neproměněné přesilovky, kterých jsme měli spoustu. Soupeři gratuluji k vítězství a přeju klidnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
59:35 GÓL Torpedo Havířov! 5:7
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová, asistoval #9 Hana Brůžková (5:7)
59:17 GÓL FBC Přerov! 5:6
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #22 Darina Axmannová bez asistence (5:6)
59:17 Míčku domácích se podařilo proklouznout úzkou obranou hostů.
57:59 GÓL Torpedo Havířov! 4:6
57:59 Havířov navyšuje vedení o gól po svém úžasném zákroku.
54:30 Timeout FBC Přerov
54:30 GÓL Torpedo Havířov! 4:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Lucie Giecková, asistoval #87 Barbora Kučerová (4:5)
54:30 Po nešťastném gólu, který skóroval Havířov, si Přerov vyžádal timeout.
52:47 Vyloučen hráč #6 Jana Hrčková družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
51:50 Famózní útok Přerova byl zastaven stejně tak skvělým zákrokem hostů.
51:10 Oba týmy se střídají v útoku, zatím neúspěšně.
47:40 Havířovu se daří bránit nátlaku od Přerova.
46:00 Vyloučen hráč #19 Lucie Giecková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
44:43 Vyloučen hráč #20 Kateřina Konopčíková družstva FBC Přerov na 2 minuty za blokování florbalky
44:30 Přerovu se nepodařilo proměnit nadějný útok, výstřel na bránu byl přestřelen.
42:42 GÓL FBC Přerov! 4:4
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #28 Kateřina Galnorová, asistoval #11 Božena Gaborová (4:4)
42:42 Povedenou střelou tým domácích vyrovnává s Havířovem.
41:30 Míček navštěvuje obě strany hřiště, avšak se žádného zásadního útoku nezúčastňuje.
40:00 Buly poslední třetiny patří opět domácím.
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
38:14 Vyloučen hráč #22 Marika Marečková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
38:13 Hráčka hostů Marika Marečková si toto utkání potřetí sedá na trestnou lavici.
37:25 Oba týmy hrají v plném počtu - Přerov nevyužil své značné výhody.
35:25 Hráčkám Havířova se daří zvládat svou nevýhodnou pozici.
35:00 Tým hostů hraje v počtu tří hráček, avšak daří se jim proniknout na domácí pole a ohrožují branku.
34:33 Vyloučen hráč #54 Pavla Sopuchová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
33:26 GÓL Torpedo Havířov! 3:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová bez asistence (3:4)
33:26 Domácím hráčkám se nedaří odpálit míček ze své poloviny, je zachycen hráčkou hostů, která získává čtvrtý gól pro svůj tým.
32:38 Vyloučen hráč #13 Barbora Gaďourková družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
32:30 Ještě před vyloučením hráčky hostů se pokouší domácí o útok, bohužel se míček poodrážel mezi břevnem a podlahou a útok tedy úspěšný nebyl.
31:50 Přerov se pokouší dostat do rychlého protiútoku, bohužel je obrana hostů zastavuje.
29:35 Obrana Přerova předvedla skvělé bloky, čímž se dostala z prekérní situace.
29:05 Hosté se drží na polovině domácích a opětovně střílí po brance.
27:38 Havířov překvapivě krade míček domácí hráčce a střílí na branku, avšak bez úspěchu.
26:20 Hra se odehrává na středovém pásmu, ani jednomu z týmů se nedaří prosadit do útočné pozice.
24:00 Němcová promáchla na malém brankovišti sřílenou nahrávku od Gáborové.
22:35 Přerovu se nepodařilo proměnit 2 šance na branku.
20:00 Buly druhé třetiny patří domácím.
20:00 Střely v 1. části: 9:13
18:34 GÓL FBC Přerov! 3:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #28 Kateřina Galnorová, asistoval #77 Michaela Strnadová (3:3)
18:34 Zvýšená morálka Přerova po střelení jejich druhého gólu jim dopomohla k získání gólu dalšího.
18:09 GÓL FBC Přerov! 2:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #21 Anna Němcová, asistoval #11 Božena Gaborová (2:3)
18:09 Správně provedeným útokem dohání Přerov Havířov v množství gólů.
16:40 GÓL Torpedo Havířov! 1:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #93 Kristýna Chaloupková bez asistence (1:3)
16:40 Téměr ihned po gólu ze strany Přerova, oplácí Havířov střelou ze středu hřiště a skóruje třetí gól.
16:20 GÓL FBC Přerov! 1:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #22 Darina Axmannová, asistoval #6 Jana Hrčková (1:2)
16:00 Hráčce hostů se daří proběhnout mezi útočnou formací domácích, její útok byl však neúspěšný.
14:50 Domácím hráčkám se nedaří úspěšně udolat branku hostů.
14:41 Vyloučen hráč #9 Hana Brůžková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
13:15 Havířov se vrátil na polovinu domácího týmu a opět ohrožuje domácí.
10:50 Ani jednomu z týmů se stále nedaří přesvědčivě napadnout bránku protějšího týmu.
08:30 Hra se přelévá ze strany na stranu, avšak k ohrožení branky nedochází.
06:30 Havířov se po návratu do plného počtu hráček opět vrací do útoku.
05:29 GÓL Torpedo Havířov! 0:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #5 Klaudie Ryšková bez asistence (0:2)
05:29 Havířovu se z oslabení daří získat druhý gól.
04:32 Vyloučen hráč #86 Tereza Dundálková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
04:00 Šrámkové z týmu domácích se nepodaří proměnit její samostatný útok.
03:30 Poprvé za utkání měly domácí hráčky šanci zaútočit, avšak nevyužily šance.
02:45 Hosté stále tlačí na branku a goalmanka domácích si nemůže stěžovat na málo práce.
01:20 Havířov nepolevuje v tlaku, střelou ze střední vzdálenosti opět ohrožuje domácí branku.
00:45 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #86 Tereza Dundálková, asistoval #22 Marika Marečková (0:1)
00:45 Hosté se dostávají výstřelem ze středu pole do vedení.
00:00 Úvodní buly pro hosty.