58
  • 58 57:36
    Aligators

FBC Dobruška - FAT PIPE Aligators Šitbořice 4:3
branky: 3. Kateřina Poláčková, 13. Kateřina Poláčková, 40. Victoria Bartošová, 49. Kateřina Poláčková - 41. Gabriela Hamplová, 44. Tereza Lengálová, 48. Petra Drápalová; rozhodčí: Martin Řehák - David Richter; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Tereza Svobodová 24 - Eva Kulíšková 34; po třetinách: 2:0, 1:0, 1:3
60:00 Komentář domácích Černý Jan (Trenér): Dnes od nás dobré první dvě třetiny. Ve třetí nám trochu utekl začátek a nechali jsme soupeře srovnat krok. Nicméně konec zápasu jsme zvládli lépe a myslím že dnes zaslouženě zvítězili. Díky soupeřio za zápas. Těšíme se na play-off.
60:00 Komentář hostů Dolíhal Zdeněk (Trenér): Těžko komentovat tenhle zápas. Holky dřely celý zápas. Soupeř je skvěle fyzicky připravený a předvádí kvalitní hru. Bohužel jsme asi neměli štěstí v zakončení, ale stalo se. Základní část končí, playoff začíná! Teď nás čeká odpočinek a ladění detailů před příštím víkendem. Gratulace soupeři.
57:36 Hostující tým si vzal oddechový čas, který zatím ovoce nepřináší
55:58 Střelu ze své hokejky vysílá hostující obránkyně, Svobodová svůj tým drží a výskokem střelu čape
54:29 Střelu Bartošové vyráží hostující golmanka středem hrudníku
52:13 Teď výborné dva zákroky Svobodové, kdy hráčka s č. 19 mohla dorovnat skóre
50:42 Ulbrichová trefuje spojnici branky hostujícího celku
49:38 Dobrušku gól nabudil a má další šance, zatím neúspěšné
49:36 Hostující hráčka č. 35 se snažila překročit mantinel, ale nepřekročila a padla k zemi, nyní už opět běhá
48:35 GÓL FBC Dobruška! 4:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #16 Markéta Zeisková (4:3)
48:35 Gól domácích na sebe nenechává dlouho čekat, Zeisková dává po mantinelu na Poláčkovou, ta se vytáčí do středu hřiště a trefuje
47:57 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 3:3
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #29 Petra Drápalová z trestného střílení (3:3)
47:57 Nájezd proměňuje hráčka s č. 29, stav utkání 3:3
47:57 Faul na útočící hostující hráčku vyúsťuje v nájezd, dle rozhodčích
47:31 Trenér hostů se snaží poučit rozhodčí o správném používání pravdiel českého florbalu
46:56 Hra začíná přidávat na obrátkách
45:54 Menší přerušení hry po pádu hostující hráčky č. 19, zvedá se sama a odchází na střídačku po svých, náš zdravotník přibíhá samozřejmě na pomoc
45:47 Dobruška díky několika rozehrávkám drží míček na polovině hostů
43:18 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #69 Martina Horáková (3:2)
43:18 Po nedůrazu domácích před bránou vykvetl další gól pro hostující hráčky z Šitbořic
42:14 Hostující brankářka si připijsuje dva rychlé zákroky zasebou
40:44 GÓL FAT PIPE Aligators Šitbořice! 3:1
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #11 Gabriela Hamplová, asistoval #8 Iva Váňová (3:1)
40:44 Šitbořice po rychlém útoku dostávají míček za záda Svobodové a snižují skóre
40:01 A jdeme do finále, začíná třetí třetina, venku je ještě světlo a my jsme netrpěliví, jak tohle dopadne
40:00 Střely ve 2. části: 11:5
39:36 GÓL FBC Dobruška! 3:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová, asistoval #12 Magdaléna Bašová (3:0)
39:36 Podobná situace jako při předchozím gólu, tentokrát Bašová přihrává na střed na Bartošovou, ta šanci proměňuje a dává gól
38:42 Šitbořice ve velké šanci na snížení skóre - Svobodová výborně sáhla po míčku
35:48 Po rozehrávce z velkého brankoviště na straně hostujících žádná větší šance
35:26 Tentokrát krásná kombinace domácích, kdy Zeisková přihrává Bašové, ta vysílá střelu, hostující golmanka chytá bez větších problémů
34:16 Při krásné kombinaci hostujících v situaci 2 na 1, po které mohla lehce snížit skóre hráčka č. 10 si Svobodová připisuje skvělý zákrok
31:55 Přečíslení hostujících hráček končí vykopnutím balónku od Vávrové z úrovně velkého brankoviště
28:58 Domácí Doležalová z velkého brankoviště prověřila hostující golmanku, ta je úspěšnější
28:15 Šitbořice teď zavařily domácím hráčkám na středu před bránou, bez šance
27:26 Hostující hráčka č. 19 šla sama na bránu domácích, kde ji o míček čistě připravila Horáková
27:05 Dobruška opět drží míček na polovině hostů, nicméně žádná větší šance nepřichází
26:01 Po skákavém dokutálení míčku k domácí golmance si Svobodová připisuje malý zákrok
24:23 Přesilová hra nic zajímavého nepřinesla a hraje se opět v plném počtu na obou stranách
23:34 Po nebezpečné crossové přihrávce na domácí polovině hostující hráčka promachuje a míček netrefuje
22:23 Vyloučen hráč #22 Adriana Horáková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
22:23 Hostující celek si zahraje přesilovou hru, po vyloučení domácí Horákové za sekání
22:08 Rychlý protiútok hostujících hráček 3 na 1 hatí domácí obránkyně Ulbrichová
21:12 Dobruška drží míček na straně hostujících, šance na zvýšení skóre však nepřišla
20:30 První střelu druhé třetiny vypustila ze své hokejky po rozehrávce domácích, Zeisková
20:02 Úvodní buly pro Dobrušku
20:01 Po menších technických problémech na stolku v závěru první třetiny jsme zpátky v plné síle!
20:00 Střely v 1. části: 11:7
17:51 Střela Bartošové míří nad bránu
15:40 Po krásné přihrávce v situaci 2 na 1 Bartošové a Doležalové gól nepadl
14:40 Hra probíhá delší dobu bez přerušení
12:27 Chvíli na to podobná situace, tentokrát hostující golmanka vyráží
12:20 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #25 Veronika Eimannová (2:0)
12:20 Nahrávka Doležalové od mantinelu na číhající Poláčkovou, která střelou umístila balónek za záda hostující golmanky
12:10 Opět šance na vyrovnání, Svobodová vyráží
10:27 Čas pro zdravotníka, hráčka s č. 10 se těžko zvedá z hrací plochy, nicméně už je na střídačce i bez pomoci zdravotníka a hra pokračuje
10:08 Pro změnu hostující hráčka č. 25 vyzkoušela Svobodovou, bez úspěchu
09:02 Standartka pro hostující celek z nebezpečného místa, střela výborně pokryta Svobodovou
08:40 Hostující hráčka č. 29 vyzkoušela postřeh domáci golmanky, Svobodová byla připravená a střela vyčapala
07:10 Svobodová překazila šanci na vyrovnání
06:55 Šitbořice zatím bez nějaké významnější šance
05:45 Situace tři na dva, kdy Vávrová přihrála na Peterovou S. před bránu překazila hostující golmanka
03:30 Momentálně je na míčku převážně Dobruška
02:15 GÓL FBC Dobruška! 1:0
02:15 První branku utkání střelila domácí hráčka - Kateřina Poláčková po úspěšné rozehrávce z rohu
01:50 Po střelbě Jedličkové z rozehrávky z rohu musela zasáhnout hostující golmanka
01:50 Na obou stranách jde zatím o opatrnou hru
01:35 první střelu vypustily z hokejek domácí florbalistky