()
  • 53 52:23
    FBC Přerov

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Přerov 6:2
branky: 2. Lucie Ondráčková, 5. Kristýna Štěpánová, 27. Helena Klazarová, 32. Kateřina Svatoňová, 47. Nikola Brejtrová, 53. Jitka Romančáková - 24. Michaela Strnadová, 51. Božena Gaborová; rozhodčí: Martin Trnka - Martin Korunka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Klára Karlíková 18 - Lucie Řeháková 21; po třetinách: 2:0, 2:1, 2:1
60:00 Komentář hostů Zavadil Jakub (Vedoucí): Nemyslím si, že bychom dnes byli horším týmem. Bohužel nás stále provází nevyužívání šancí. Děkuji holkám, že na hřišti nechaly opravdu vše. Poděkování patří také brankářce Kotyzové, která dnes nastoupila v útoku. Děkujeme soupeři a rozhodčím za utkání. A teď rychle zpátky na Moravu.
60:00 Komentář domácích Krýsl Miloslav (Trenér): Máme za sebou poslední důležité utkání základní části, po kterém jsme chtěli být maximálně připravěni před příštím víkendem. Dnes naše holky předvedly své silné stránky, kterými byly i hezké kobinace zakončené gólem. Bylo vidět, že chceme od začátku utkání vyhrát a to si musíme přenést do play off.  Dnes tedy zasloužené povinné tři body. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 6:6
52:23 Timeout FBC Přerov
52:23 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 Jitka Romančáková bez asistence (6:2)
50:20 GÓL FBC Přerov! 5:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #11 Božena Gaborová, asistoval #6 Jana Hrčková (5:2)
50:20 Přerov střílí gól z rozehrávky.
48:20 Hra vypadá spíše jak přesilovka.
46:38 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #4 Nikola Brejtrová, asistoval #11 Kateřina Svatoňová (5:1)
46:00 Přerov zkouší vymyslet různé kombinace, které jim Rtyně kazí.
45:40 Lenka Ondráčková teď předvedla krásné kombinace, míček bránu ale míjí.
44:27 Hra se přiostřuje a na hřišti přibývá faulů.
43:19 Hra se přelévá ze strany na stranu.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
31:29 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #11 Kateřina Svatoňová, asistoval #32 Jaroslava Bálintová (4:1)
31:29 Krásná souhra Brejtrové a Bálintové, které rozjíždějí akci, nachází Svatoňovou před bránou a je z toho gól.
30:18 Rtyně je dnes ve své kůži a vychází jim co se dá.
26:22 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Helena Klazarová bez asistence (3:1)
26:22 Klazarová se rozjíždí. Před bránou si vybojovala míček, který končí v bráně.
25:04 Mičánková střílí jako o život ale zatím štěstí nepřeje.
23:09 GÓL FBC Přerov! 2:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #77 Michaela Strnadová, asistoval #22 Darina Axmannová (2:1)
23:09 Od začátku druhé třetiny byla Rtyně více na míčku ale Přerov dostal šanci a tu využívá.
20:00 Střely v 1. části: 12:8
17:55 Jitka Romančáková - hráčka i rozhodčí dohromady.
13:10 Rtyňská brankářka předvádí úžasné výkony.
12:01 Mičánková v oslabení ve velké šanci, brankářka z Přerova si s tím ale poradila.
10:44 Vyloučen hráč #94 Helena Klazarová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost
09:41 Přerov si se Rtyní zatím moc neví rady.
04:16 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #76 Kristýna Štěpánová, asistoval #10 Kateřina Jiránková (2:0)
04:16 Jiránková perfektně našla Štěpánovou a ta sama před bránou zakončuje.
01:47 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #13 Lucie Ondráčková, asistoval #76 Kristýna Štěpánová (1:0)
01:47 Po nepřesné přihrávce Přerova, Rtyně využívá šance a Ondráčková střílí gól.
01:33 Rtyně vytváří první velké šance skórovat.
00:01 Úvodní buly vyhrál Přerov.