57
  • 57 56:00
    2

TJ Jablonné nad Orlicí - IBK Hradec Králové 4:7
branky: 4. Marie Gabrisová, 25. Marie Gabrisová, 40. Marie Gabrisová, 55. Sabina Mikysková - 3. Anna Miholová, 10. Markéta Dohnalová, 22. Adéla Kozlová, 39. Natálie Žídková, 41. Anna Miholová, 54. Tereza Kautská, 56. Markéta Dohnalová; rozhodčí: Pavel Špryňar - Timoteus Pospíšil; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Monika Rubešová 41 - Aneta Kašparová 23; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:3
60:00 Komentář domácích Rubeš Milan (Vedoucí): Děkuji holkám za výkon. Dnes to byl zápas jak jsem si jako trener představoval. Klobouk dolu před holkama. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Janeček Josef (Trenér): Dnes opět pochvala pro soupeře, hraje s nadšením, které nám poslední dobou chybí. My nemáme pohyb a chybí nám kvalita s míčkem. Jak trénujeme, tak pak hrajeme. Jednoduchá rovnice. Musíme se z toho oklepat, užít si šest bodů a upřít zrak a naše soustředění směrem k playoff. Díky soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 6:18
58:21 Hradec střílí, ale mimo bránu
58:05 Domácí už hrají v plném počtu
57:27 Jablonné skvěle brání!
56:22 Hradec to zkouší, ale Rubešová drží svůj tým
56:00 Vyloučen hráč #20 Monika Dolečková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání
56:00 Jablonné čeká další oslabení
55:07 Gabrisová přestřeluje bránu!
55:01 GÓL IBK Hradec Králové! 4:7
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #37 Markéta Dohnalová, asistoval #18 Adéla Kozlová (4:7)
54:31 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 4:6
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #18 Sabina Mikysková, asistoval #23 Marie Gabrisová (4:6)
53:48 GÓL IBK Hradec Králové! 3:6
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #13 Tereza Kautská, asistoval #25 Šarlota Stehlíková (3:6)
50:08 Vágnerová střílí, ale brankářka Hradce střelu viděla a neměla problém ji chytit
49:12 Hradci se nedaří dostat se ke střele
48:03 Dolečková přerušuje další akci Hradce
46:04 Jablonné je už v pěti!
45:18 Jablonné nepouští soupeře ke střele
44:04 Vyloučen hráč #23 Marie Gabrisová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání
44:04 Hráčky Hradce čeká další přesilovka!
42:22 Hráčky Jablonného skvěle brání
41:26 Dolečková vyváží míček od své brány, o míček ale příšla
40:19 GÓL IBK Hradec Králové! 3:5
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #35 Anna Miholová, asistoval #30 Žaneta Kůželová (3:5)
40:00 Střely ve 2. části: 10:12
39:14 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 3:4
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #23 Marie Gabrisová bez asistence (3:4)
39:14 Gabrisová si připisuje hattrick a snižuje na 3:4!
38:22 GÓL IBK Hradec Králové! 2:4
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #75 Natálie Žídková, asistoval #35 Anna Miholová (2:4)
37:14 Hradec už hraje v plném počtu
35:14 Timeout TJ Jablonné nad Orlicí
35:14 Vyloučen hráč #13 Tereza Kautská družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
35:08 Gabrisová přestřeluje bránu
34:46 Hradec zkouší různé kombinace, ale bránu netrefují
33:22 Mikysková zastavuje útočnou akci soupeře
32:36 Hra se opět přelévá z jedné strany na druhou
30:45 Oba týmy jsou už v plném počtu
28:45 Vyloučen hráč #3 Kristýna Raab družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hra na zemi
28:39 Vyloučen hráč #37 Tereza Štěpánová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za zvedání florbalky
28:39 Máme tu další přesilovku Hradce
28:07 Hradec střílí, ale pouze do obrany Jablonného
27:30 Rubešová předvádí další krásný zákrok!
26:50 Vágnerová trefuje boční síť!
25:47 Kosková ztrácí míček těsně před soupeřovou bránou
24:05 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 2:3
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #23 Marie Gabrisová, asistoval #96 Adéla Kosková (2:3)
24:05 Gabrisová dává gól a snižuje na 2:3!
22:14 Kosková se objevila sama před Hradeckou bránou, ale gól nedává
21:19 GÓL IBK Hradec Králové! 1:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #27 Simona Némethová (1:3)
09:18 GÓL IBK Hradec Králové! 1:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #37 Markéta Dohnalová, asistoval #30 Žaneta Kůželová (1:2)
08:28 Jablonné skvěle brání
07:40 Vyloučen hráč #20 Monika Dolečková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za blokování florbalky
07:40 A máme tu první přesilovku pro Hradec!
05:46 Hradec se dostal do veliké šance, ale skóre se nemění
03:55 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 1:1
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #23 Marie Gabrisová, asistoval #18 Sabina Mikysková (1:1)
02:34 GÓL IBK Hradec Králové! 0:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #35 Anna Miholová bez asistence (0:1)
01:37 Rubešová si připisuje dnešní první zákrok
00:46 Gabrisová zkouší střílet, ale bránu netrefuje
00:01 Úvodní vhazování vyhrává Hradec