Markéta ŠŤÁSTKOVÁ
  • 58 57:00
    2:10

ACEMA Sparta Praha - K1 Florbal Židenice 2:10
branky: 2. Lucie Dryáková, 4. Lucie Dryáková - 12. Michaela Sabolová, 15. Zuzana Žampachová, 16. Monika Zimolová, 20. Anna Klvačová, 29. Zuzana Žampachová, 37. Monika Zimolová, 45. Monika Zimolová, 46. Anna Klvačová, 48. Kateřina Perutková, 58. Anna Klvačová; rozhodčí: Stanislav Lepič - Tomáš Nechutný; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Karolina Hujerová 31 - Alena Večeřová 13, Ema Čechová 7; po třetinách: 2:4, 0:2, 0:4
60:00 Komentář trenéra hostů pana Franka : "Pomalý rozjezd, o to rychlejší dojezd. Na začátku patrná lehká nervozita, z které pramenily chyby a zasloužené vedení domácích. Postupem času se naše hráčky dostaly do tempa a začaly dominovat. Dodržovaly vše, co jsme si řekli a zápas je neskutečně bavil. Děkujeme soupeřkám za zápas a přejeme mnoho zdaru v této soutěži."
60:00 Komentář trenéra domácích pana Kozlíka "Soupeř byl v průběhu utkání ve všech aspektech hry o malý kousek lepší, což dohromady to udělalo velký rozdíl. Přesně takové zkušenosti ale potřebujeme a věříme, že je v průběhu sezony zúročíme."
59:59 Střely ve 3. třetině: Sparta-5, Židenice-14
59:38 Sparťanky i v oslabení ohrozily branku ŽIdenic.
57:28 Vyloučen hráč #36 Markéta Šťástková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
57:00 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:10
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #2 Anna Klvačová, asistoval #76 Zuzana Žampachová (2:10)
54:34 I přes nepříznivý vývoj skóre Sparťanky bojují a tlačí se před branku Židenic.
51:56 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Ema Čechová družstva K1 Florbal Židenice
47:26 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:9
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #11 Kateřina Perutková, asistoval #61 Petra Klusáková (2:9)
45:16 Dva slepené góly ŽIdenic a domácí prohrávají 2:8...
45:12 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:8
44:53 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:7
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #23 Monika Zimolová, asistoval #99 Kateřina Daňková (2:7)
44:14 Hra opět nabrala rychlé tempo, několik nadějných situací před oběma brankami..
41:17 Pěkný průnik Sparťanky Zemanové, střelu chytá gólmanka hostí.
39:59 Střely ve 2.třetině: Sparta-9, Židenice-11
39:26 ŽIdenice ve velké šanci, ale střela jde nad branku.
36:17 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:6
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #23 Monika Zimolová, asistoval #39 Viktorie Hrazdírová (2:6)
36:17 Krásná akce hostí a Židenice přidávají šestý gól...
32:30 Domácí gólmanka Hujerová předvádí další výborný zákrok.
31:21 Dravá Berenika Vrzalová padá do mantinelů, píšťalka rozhodčích mlčí....
28:39 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #76 Zuzana Žampachová bez asistence (2:5)
28:39 Židenice po chybě domácích zvyšují na 5:2.
26:07 Domácí se zatím úspěšně brání přesilovce Židenic.
25:10 Vyloučen hráč #89 Stela Lukovská družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
23:50 Sparťanky tlačí, ale bez gólového efektu.
21:00 I druhá třetina začala v rychlém tempu.
19:59 Střely v 1. třetině: Sparta-8, Židenice-16
19:38 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:4
19:38 Místo vyrovnání však Sparta dostává gól do šatny...
19:15 Sparťanky v závěru třetiny tlačí a snaží se o vyrovnání.
15:36 ŽIdenice dvěma rychlými góly otáčejí skóre.
15:33 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #23 Monika Zimolová bez asistence (2:3)
14:56 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #76 Zuzana Žampachová, asistoval #21 Iveta Špičáková (2:2)
11:58 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #18 Michaela Sabolová, asistoval #61 Petra Klusáková (2:1)
11:58 Za Židenice snižuje Sabolová.
10:39 Hra má rychlé tempo a rychle se přelévá ze strany na stranu.
07:50 Hráčky Židenic se nechtějí se stavem skóre smířit a několikrát ohrozily domácí branku, gólmanka Hujerová je zatím neprůstřelná.
05:55 Židenice v šanci, domácí gólmanka na místě.
03:15 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Lucie Dryáková, asistoval #67 Lucie Zemanová (2:0)
03:15 Sparťanky se do soupeřek pustily s vervou, Lucka Dryáková dává druhý gól.
01:15 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Lucie Dryáková, asistoval #36 Markéta Šťástková (1:0)
01:15 První gól Sparty v 1.lize juniorek dává po pěkné dorážce Lucie Dryáková.
00:00 Dobrý večer z barrandovské X3M arény. Vítejte u sledování online přenosu ze zápasu 1.kola 1.ligy juniorek, ve kterém nováček soutěže, domácí Spartagirls, hostí zkušený tým Florbal Židenice.