• 65 64:07
    9:8
    ()

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FbŠ Bohemians 9:8p
branky: 32. Anežka Pěnkavová, 33. Barbora Špačková, 35. Sabina Šnajberková, 35. Monika Škorpová, 37. Barbora Špačková, 43. Monika Halamová, 47. Veronika Křečková, 59. Anežka Pěnkavová, 65. Veronika Křečková - 4. Pavlína Soukupová, 14. Nela Kočvarová, 15. Lucie Hernandezová, 17. Markéta Seidlerová, 33. Karolína Mezerová, 51. Karolína Mezerová, 53. Karolína Mezerová, 58. Markéta Seidlerová; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Šárka Černá 22 - Štěpánka Růžičková 13; po třetinách: 0:4, 5:1, 3:3, 1:0
65:02 Vyjádření trenéra hostů: Zápas do kterého jsme skvěle vstoupili a po celkově dobré první třetině jsme naprosto do konce utkání vypadli z tempa a poté v naší hře nebylo vůbec nic. Soupeř nakonec zaslouženě vyhrál a před námi je ještě spousta práce. Děkujeme soupeři za zápas.
65:01 Vyjádření trenéra domácích Jiřího Petra: Neuvěřitelně vydřené vítězství. Po vlažné první třetině jsme se zvládli zvednout a vrátit se do utkání. Obrovská pochvala pro holky, že se na závěr náročného víkendu dokázaly ještě takhle vydat a sebraly cenné body. Díky soupeři za utkání.
65:00 Střely v prodloužení: Tigers Start 98 - 2; FbŠ Bohemians - 5
64:07 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 9:8
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #91 Veronika Křečková bez asistence (9:8)
62:59 Fialková zblokovala střelu do odkryté branky.
61:54 Pěnkavová se zase zbavila bránících hráček skvělou kličkou adostala se do zakončení, její střelu zblokovala obránkyně Bohemky.
61:28 Černá vysekla nádherný zákrok.
60:57 Šance Bohemky prudkou střelou od mantinelu.
60:00 Střely ve 3. třetině: Tigers Start 98 - 6; FbŠ Bohemians - 8
58:24 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 8:8
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #48 Anežka Pěnkavová, asistoval #12 Sabina Šnajberková (8:8)
57:53 Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
57:53 GÓL FbŠ Bohemians! 7:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #35 Markéta Seidlerová, asistoval #65 Barbora Šimůnková (7:8)
57:30 Bohemka napadá až za branku domácích.
55:50 Souboje se nám tady začínají přiostřovat, nervy pracují.
54:43 Bohemians jsou u míčku a jsou stále nebezpečné.
52:34 Dlouhý výhoz Černé zpracovala Halamová, vyběhla si od mantinelu, vystřelila a jen o kousek minula branku.
52:07 GÓL FbŠ Bohemians! 7:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová, asistoval #21 Aneta Faltová (7:7)
52:07 Mezerová se prosadila přes dvě bránící hráčky chytrou kličkou a zakončením nad hlavu Černé.
50:53 GÓL FbŠ Bohemians! 7:6
50:53 Faltová vyslala Mezerovou do samostatného úniku  a  Mezerová měla tunu času rozmyslet si kam vystřelit.
49:23 Výborný blok od Špačkové!!
47:52 Bohemka je zase na míčku a tlačí do obrany domácích, je to mazec.
46:51 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 7:5
46:51 Konečně se Křečková trefuje, po individuální akci.
46:19 Faltová trefila tyčku.
45:47 Seidlerová z nebezpečné vzdálenosti střílela z otočky, Jakešová míček zblokovala.
44:36 Domácí usilovně brání, Mervartová blokuje střelu z metru.
43:12 Bohemka do toho začíná zase pořádně šlapat.
42:03 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 6:5
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #26 Monika Halamová z trestného střílení (6:5)
42:03 Halamová sebrala rozehrávku hostů a hrnula se na branku, obránkyně hostů jí zastavila jen za cenu faulu.
40:39 Mezerová vypálila dělovku z půlky, Černá v pohodě chytá.
40:00 Střely ve 2. třetině: Tigers Start 98 - 8; FbŠ Bohemians - 8
39:30 Halamová neskutečná, vysprintovala a upalovala na branku, střela jen o fous minula branku.
36:52 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 5:5
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #14 Barbora Špačková, asistoval #32 Monika Škorpová (5:5)
36:52 Špáča nádherně trefila branku střelou k tyči.
35:07 Nádherná šance v podání Kiwi a Špáči. Krosová přihrávka od Kiwi na vzdálenější tyč, Špáča byla těsně bráněná.
34:27 Právě jsme viděli sled rychlých akcí, vyloučení a branek!!! Zapisovatel fakt nestíhal.
34:13 Timeout FbŠ Bohemians
34:13 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 4:5
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #32 Monika Škorpová, asistoval #48 Anežka Pěnkavová (4:5)
34:01 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 3:5
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #12 Sabina Šnajberková, asistoval #48 Anežka Pěnkavová (3:5)
33:58 Vyloučen hráč #35 Markéta Seidlerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hra na zemi
32:44 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 2:5
32:18 GÓL FbŠ Bohemians! 1:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová, asistoval #44 Lucie Hernandezová (1:5)
31:37 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:4
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #48 Anežka Pěnkavová, asistoval #32 Monika Škorpová (1:4)
31:27 Startíček přežil oslabení.
30:37 Domácí získaly míček a hezky ho drží, Pěnkavová Anežka dokonce nebezpečně vystřelila.
29:30 Další přesilovka hostů, další stupňování tlaku na obranu domácích.
29:11 Vyloučen hráč #91 Veronika Křečková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
28:40 Faltová minula úplně odkrytou branku.
28:30 Seidlerová zase motá hlavu obraně domácích.
26:50 Domácí hráčky se snaží, co jim síly stačí.Jenže do branky se nemůžou trefit.
25:21 Černá velice pohotově zasáhla proti střele bohemácké hráčky.
23:20 Bohemka se usadila na pár vteřin na polovině domácích, přesilovkovou kombinaci přerušila Škorpová.
22:40 Domácí v oslabení zatim drží míček, efektivně šetří čas za brankou soupeře.
22:25 Vyloučen hráč #26 Monika Halamová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za zvedání florbalky
21:00 Druhá třetina začala zase velkým tlakem ze strany Bohemians.
20:00 Střely v 1.třetině:  Start 98 Kunratice - 5 ;FbŠ Bohemians - 9
19:19 Křečková střílí přesně do ramene bohemácké golmanky.
17:55 Nádherná akce v podání domácích, zakončovala Pěnkavová Anežka prudkou střelou, bohužel mimo.
17:42 Hráčky Bohemians velice dobře napadají.
16:50 GÓL FbŠ Bohemians! 0:4
16:10 Domácí se neustále brání nebezpečným útočným akcím Bohemky.
14:57 Obraně domácích prochází krosové přihrávky a Bohemka to trestá.
14:30 GÓL FbŠ Bohemians! 0:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #44 Lucie Hernandezová, asistoval #48 Anežka Smočková (0:3)
13:22 GÓL FbŠ Bohemians! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #19 Nela Kočvarová, asistoval #2 Kateřina Strnadová (0:2)
12:26 Bohemka má více ze hry, drží míček a konstantně ohrožuje branku domácích.
10:10 Pěnkavová Anežka se zbavila bránící hráčky odvážnou kličkou a proběhla se až k zakončení. Trefila nohu bohemácké brankářky.
07:30 Škorpová se snažila prosadit podél mantinelu, přihrála na střed na Mervartovou, ta míček přeběhla.
06:08 Soukupová minula odkrytou branku.
05:30 Tuncelová v šanci, míček jí sjel z čepele.
04:12 Faltová předvádí slušné kličky a obrana domácích si to nechává líbit.
03:06 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Pavlína Soukupová, asistoval #48 Anežka Smočková (0:1)
03:06 Soukupová se prosmýkla mezi dvěma hráčkama domácích a trefuje se přesně pod pravou ruku Černé.
02:46 Škorpová čaruje v rohu soupeře, byla z toho přihrávka na obsazenou Špačkovou.
01:30 Halamová se snažila probít přes tři bohemačky.
00:44 První střela utkání Mezerová natáhla a vyslal dělovku mimo branku.
00:01 První buly pro Bohemku.