60
  • 60 59:06
    1:22

TJ Jablonné nad Orlicí - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 1:22
branky: 13. Tereza Štěpánová - 6. Veronika Křečková, 9. Sára Bartschová, 10. Monika Halamová, 14. Monika Halamová, 15. Monika Halamová, 17. Monika Halamová, 21. Veronika Křečková, 21. Monika Halamová, 28. Sabina Šnajberková, 28. Klára Němcová, 29. Monika Halamová, 30. Zuzana Mervartová, 32. Adéla Kučerová, 33. Veronika Křečková, 38. Zuzana Mervartová, 39. Nicol Červenková, 39. Monika Halamová, 48. Sára Bartschová, 50. Zuzana Mervartová, 50. Sára Bartschová, 58. Monika Halamová, 60. Adéla Kučerová; rozhodčí: Filip Neumann - David Richter; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Markéta Rundštuková 10, Barbora Kopecká 28 - Šárka Černá 21; po třetinách: 1:6, 0:11, 0:5
60:00 Komentář trenéra hostí: Zápas se nám gólově vydařil, hodně nováčků vstřelilo svůj první gól. Zápas nám ale také ukázal i slabiny, na kterých musíme pracovat. Soupeřkám děkujeme za bojovný výkon!.
60:00 Komentář trenéra domácích: Naše mladé družstvo opakuje stále stejné chyby. Byly pasáže, kdy jsme se jich snažili vyvarovat a soupeři to dělalo problémy. Přesto na lepší výsledek to nestačilo. Soupeři přejeme šťastnou cestu.
59:58 Střely v poslední třetině Kunratice 17, Jablonné 6
59:57 Dnešní zápas domácím holkách nevyšel, doufejme že zítřejší utkání proti MB bude lepší.
59:06 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:22
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #13 Adéla Kučerová, asistoval #5 Zuzana Mervartová (1:22)
59:06 Golmanka hostí téměř bezchybná čímž domácím hráčkám znemožňuje šance.
58:01 Utkání se blíží ke konci a domácí hráčky stále bojují a snaží se dát gól.
57:07 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:21
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #26 Monika Halamová, asistoval #12 Sabina Šnajberková (1:21)
57:07 Diváci vytvářejí příjemnou atmosféru zápasu.
56:52 Holky v oslabení se snaží naplno využít situace, které vytvářejí Kunratice.
54:56 Vyloučen hráč #11 Agáta Mikulová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání
52:28 Jablonské holky zkouší standartní situaci z půlky.
51:58 Jablonské holky se i navzdory nepříznivé situace snaží předvést čistou a atraktivní hru.
51:03 Ve hře jsou 4 na 4, je vidět připravenost hostujícího týmu na tyto situace.
49:52 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:20
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #91 Sára Bartschová bez asistence (1:20)
49:09 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:19
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #5 Zuzana Mervartová, asistoval #26 Monika Halamová (1:19)
48:48 Vyloučen hráč #11 Veronika Křečková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
48:40 Vyloučen hráč #37 Tereza Štěpánová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání
48:11 Hra je opět nahoru a dolů, avšak více aktraktivnější než v předešlých třetinách.
47:37 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:18
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #91 Sára Bartschová, asistoval #5 Zuzana Mervartová (1:18)
46:54 Vyloučen hráč #20 Monika Dolečková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání
44:24 Fanoušci Jablonného podporují děvčata i za tak nepříznivého stavu.
39:59 Střely po druhé třetině Kunratice 23, Jablonné 6
39:58 Na závěř druhé třetiny má Jablonné výhodu v přesile.
38:58 Kunratice předvádí střeleckou palbu.
38:54 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:17
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #26 Monika Halamová, asistoval #47 Veronika Fialková (1:17)
38:32 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:16
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #20 Nicol Červenková bez asistence (1:16)
37:34 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:15
33:58 Skvělá akce Jablonného končí 2cm nad bránou.
32:26 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:14
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #11 Veronika Křečková, asistoval #91 Sára Bartschová (1:14)
32:06 Držíme palce, aby timeout Jablonného byl ku prospěchu hry.
31:41 Timeout TJ Jablonné nad Orlicí
31:41 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:13
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #13 Adéla Kučerová, asistoval #26 Monika Halamová (1:13)
31:12 Jablonské hráčky nyní výborně vyřešily vůči nim konfliktní situaci.
30:25 Jablonné se snaží stav utkání zlepšit, avšak Kunratice jsou bezkompromisní.
29:38 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:12
29:21 Po sérii nepovedených nahrávek Jablonného situaci řeší tiger samostatným únikem, kdy Jablonné muselo faulovat.
28:13 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:11
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #26 Monika Halamová z trestného střílení (1:11)
27:52 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:10
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #32 Klára Němcová, asistoval #91 Sára Bartschová (1:10)
27:08 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:9
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #12 Sabina Šnajberková, asistoval #26 Monika Halamová (1:9)
26:43 Jablonné v samostatném úniku, míček končí za bránou.
25:07 Jablonné nyní po krásném přechodu z vlastní poloviny v útočném pásmu Kunratic kde kouzlí.
23:50 Hra je nahoru a dolů z obou stran.
22:07 Jablonné zastavilo rozehrávku Kunratic na půlce a pálí.
21:50 Jablonné se nevzdává a snaží se ohrozit branku Kunratic.
20:39 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:8
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #26 Monika Halamová, asistoval #5 Zuzana Mervartová (1:8)
20:27 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:7
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #11 Veronika Křečková, asistoval #20 Nicol Červenková (1:7)
20:27 V druhé části ihned Kunratice dostávají přesílenou situaci, kterou využily.
19:50 Střely po 1.třetině Kunratice 20, Jablonné 9.
19:00 Kunratice se však ujaly balónku a snaží se prosadit z přesilovky.
18:40 Jablonné v oslabení, ve kterém už se dostaly i do střely.
18:02 Vyloučen hráč #25 Tereza Ježková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání
17:00 Po výměně golmanek na straně domácích přichází hned prověření od Kunratic, které končí v síti Jablonného.
16:40 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:6
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #26 Monika Halamová bez asistence (1:6)
16:30 Střídání brankáře. Nový brankář #35 Barbora Kopecká družstva TJ Jablonné nad Orlicí
14:39 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:5
14:39 Jablonné nyní rozehrává z vlastní půlky a snaží se přejít do útočné části.
14:16 Hra začíná mít obrátky na obou dvou stranách.
13:11 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:4
12:01 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 1:3
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #37 Tereza Štěpánová bez asistence (1:3)
09:10 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 0:3
08:33 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 0:2
07:48 Nyní domácí golmanka svůj tým velice dobře podržela svým skvělým zákrokem.
06:30 Stardantní situace z půlky Kunratice neproměnily.
05:50 Po nenápadné střele Kunratic končí míček v brance jablonného.
05:28 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 0:1
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #11 Veronika Křečková bez asistence (0:1)
04:46 Kunratice s nenápadnou střelou z půlky prověřují branku jablonného.
03:44 Jablonné po přesilovce v dobré šanci před soupeřem.
02:58 Kunratice v oslabení stále na balónku.
00:47 Vyloučen hráč #6 Alžběta Pěnkavová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za zvedání florbalky
00:47 Kunratice po první minutě vyloučení, Jablonné v přesilovce.