• 54 53:45
    2:10
    ()

FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:10
branky: 21. Lucie Vodičková, 41. Veronika Mandíková, 54. Veronika Mandíková - 6. Sabina Siňorová, 24. Sabina Siňorová, 37. Lucie Bohumínská, 45. Sabina Siňorová, 47. Barbora Chmelařová, 48. Andrea Břeská, 51. Eva Křtěnová, 52. Aneta Salehová, 52. Nikola Skoková, 54. Barbora Chmelařová; rozhodčí: Michael Zeman - Jan Paleček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Tereza Kučerová 26, Štěpánka Růžičková 2 - Karolina Bačková 17, Eliška Držíková 1; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:7
60:00 Komentář trenéra domácích: Po vyrovnaných dvou třetinách nám bohužel došly síly a tahali jsme za kratší konec. Pro nás velmi poučné utkání a víme na čem zapracovat. Děkujeme soupeři za utkání a hodnotnou lekci.
60:00 Komentář trenéra FAT PIPE Florbal Chodov - O.Neuman: "Odehráli jsme zápas velmi vyzrálým výkonem, za to před holkami smekám - organizace hry i přechod do útoku velmi dobré. Těžký zápas, kvalitní soupeř, obrovský vklad do sezony a cenná výhra. Ale sampzřejmě musíme mnoho věcí stále vylepšovat."
60:00 Střely ve 3. třetině FbŠ Bohemians x FAT PIPE Florbal Chodov 9 x 16
59:29 Marie Čápová zkouší ještě něco udělat s čísly na skórové tabuli a střílí z dálky na branku Chodova
58:59 Ciblová Kateřina jde na buly
57:29 Siňorová Sabina předčila své síly a otočku s míčkem nezvládla -  přichází o  něj
55:15 Kristýna Dvořáková likviduje další šanci hráček Chodova
54:41 Hráčky Bohemians blokují střely Chodovaček jak jen to jde
53:56 GÓL FbŠ Bohemians! 3:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Veronika Mandíková bez asistence (3:10)
53:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #37 Barbora Chmelařová bez asistence (2:10)
53:45 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Štěpánka Růžičková družstva FbŠ Bohemians
52:44 Bára Šimůnková tvrdě napadena  Denisou Bubeníkovou se ale nevzdává a míček nepouští ze svého držení
51:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková bez asistence (2:9)
51:32 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Eliška Držíková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
51:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Aneta Salehová, asistoval #6 Kristina Venerová (2:8)
50:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová bez asistence (2:7)
50:03 Denisa Bubeníková sama před branou, trefuje brankářku
49:12 Bohemians stáhl hru na 2 lajny
48:11 Nela Kočvarová střílí backhandem, brankářka Chodova je připravena a chytá
47:45 Aneta Faltová prochází celé hřiště, střela míří těsně nad
47:06 Timeout FbŠ Bohemians
47:06 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Andrea Břeská, asistoval #58 Nikola Skoková (2:6)
47:06 Uvidíme co hráčky FbŠ Bohemians dostaly za pokyny od trenérů a zda to nějak zamíchá se stavem utkání
46:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #37 Barbora Chmelařová, asistoval #39 Dominika Horáčková (2:5)
46:11 Barbora Fáčková míček sráží do zámezí a rozehrávat bude Bohemians
45:09 Povedená rozehrávka z rohu, ale Lucie Vodičková těsně míjí
44:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #90 Sabina Siňorová, asistoval #39 Dominika Horáčková (2:4)
44:15 O dvě vteřiny déle se Sabina Siňorová nemýlí a trefuje jak míček, tak bránu
44:13 Andrea Břeská před brankou Bohemians promachuje
43:34 Z obou střídaček se ozývají jasné pokyny trenérů
43:11 Lidija Luklynská je u třetí tutovky, která končí nad břevnem chodovské branky
42:11 Hra se nám přiostřuje, začíná se sekat. Bohemka nechce prohrát a Chodov nechce, aby Bohemka vyrovnala
41:34 Úchvatný další zákrok bohemácké brankářky, který se musí pochválit
40:18 GÓL FbŠ Bohemians! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Veronika Mandíková, asistoval #2 Kateřina Strnadová (2:3)
40:18 Bohemka má krásné začátky třetin, pár vteřin jim stačí na další gól, který střílí Veronika Mandíková
40:01 Bohumínská Lucie se chopila míčku, vzápětí ho ale ztrácí
40:00 Střely ve 2. třetině FbŠ Bohemians x FAT PIPE Florbal Chodov 6 x 7
38:44 Lucie Hernandezová a její pověstné dlouhé ruce vybojovaly zcela nekompromisně míček a Bohemians zkouší snížit rozdíl branek před koncem 2. třetiny
37:08 Dlouhou přihrávku Venerová Kristýna nezachytila a tak musí přes půlku hřiště pro míček
36:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Lucie Bohumínská bez asistence (1:3)
35:30 Veronika Mandíková sice míří přesně na bránu, ale do střely vstupuje Barbora Fáčková a tak se skóre měnit nebude
34:55 Denisa Bubeníková v rohu obrána o míček Bárou Šimůnkovou a o míček se hlásí Lucie Klepalová
33:36 Pro míček do rohu hřiště běží Lucie Seifertová a Andrea Břeská, kdo bude rychlejší?
32:33 Dominika Horáčková si Pavlínu Soukupovou zkušeně prohazuje
31:49 Bára Šimůnková střílí na branku Chodova, těsná minela
30:33 Lucie Hebíková a Pavlína Soukupová v souboji u mantinelu s Barborou Fáčkovou, dvě jsou víc než jedna a míček je Bohemky
29:44 Lucie Vodičková hezky zastavuje nahrávku Sabiny Siňorové na středu hřiště
28:49 Dvojice Barbora Chmelařová a Aneta Salehová ve 100% šanci neproměňují
28:12 Bohemians na útočné polovině kombinují, snaží se vytvořit si gólovou situaci
27:02 Lidija Luklynská sama před brankou, míček letí mimo
25:11 Pavlína Soukupová v rohu obtěžuje Denisu Bubeníkovou, ta však míček získává a posouvá své hráčky vpřed
24:21 Bára Šimůnková zaklekla do střely hráčky Chodova číslo 88
23:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #90 Sabina Siňorová, asistoval #11 Lucie Bohumínská (1:2)
23:12 Lucie Hernandezová likviduje střelu těsně před brankářkou svojí hokejkou
21:44 Markéta Seidlerová se snaží vybojovat míček pro svůj tým
20:04 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková, asistoval #7 Veronika Mandíková (1:1)
20:04 4 vteřiny stačí a stav se mění na 1:1, Lucie Vodičková krásně zakončila vyhrané buly Bohemians
20:00 Střely v 1. třetině FbŠ Bohemians x FAT PIPE Florbal Chodov 6 x 15
19:09 Kristýna Dvořáková z dálky prověřuje brankářku Chodova
17:21 Nela Kočvarová dostává nahrávku na středu hřiště od Lucie Seifertové, posouvá míček na Zuzku Tuncelovou, po té však útočnou hru zastavuje Barbora Fáčková
16:06 Andrea Břeská nechtěně podráží nohy Lucii Klepalové, Bohemians tak získává míček
14:44 Další výborný zákrok si připisuje brankářka Kučerová v brance Bohemians
13:43 Aneta Faltová dělovkou trefuje pouze helmu brankářky Chodova
12:56 Anežka Smočková uklidňuje hru, která teď byla ze strany Bohemky poměrně chaotická
11:21 Lucie Klepalová v obrovské šanci, brankářka chodovského týmu vyběhla z branky mimo brankoviště a doslova jí vykopla hokejku z ruky
10:41 Siňorová má napřaženo, ránu schytala Lucie Seifertová do lýtka
09:39 Vyloučen hráč #19 Nela Kočvarová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
09:39 První vyloučení tohoto zápasu, hráčky Chodova si zahrají přesilovku
08:04 Aneta Faltová zastavuje Sabinu Siňorovou nečistě a Chodov získává míček
07:13 Bára Šimůnková míří s míčkem za svojí branku a nechává  v klidu vystřídat svůj tým
06:33 Neskutečný zákrok nohou bohemácké brankářky - vyráží střelu od hráčky Skokové
05:06 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #90 Sabina Siňorová, asistoval #88 Andrea Břeská (0:1)
05:06 Po prvních 5 minutách se mění skóre na tabuli - Chodov si připisuje 1. branku utkání
03:28 Lidyi Luklynské ránu z dálky blokuje Aneta Salehová
02:25 Lucii Bohumínské míček sjel z hokejky, ale chybu napravuje a nahrává Barboře Fáčkové
01:44 Po faulu na Pavlínu Soukupovou bude rozehrávat Bohemka z rohu u chodovské branky
00:59 Kateřina Strnadová na polovině hřiště čistě odebírá míček chodovské hráčce a snaží se zakončit
00:01 1. buly tohoto zápasu vyhrávají hráčky týmu FbŠ Bohemians
00:00 Střely v 1. třetině FbŠ Bohemians x FAT PIPE Florbal Chodov 6 x 15
00:00 Dobrý den, vítáme Vás na 4. kole 1. ligy juniorek. Utkání mezi FbŠ Bohemians a FAT PIPE Florbal Chodov začne za malou chvíli