• 59 58:05
    3:18
    (Soukupová)

ACEMA Sparta Praha - FbŠ Bohemians 3:18
branky: 5. Klára Poncetová, 7. Berenika Vrzalová, 18. Lucie Dryáková - 6. Klára Jasanová, 14. Lucie Vodičková, 14. Aneta Faltová, 15. Aneta Faltová, 22. Pavlína Soukupová, 24. Aneta Faltová, 30. Markéta Seidlerová, 32. Markéta Seidlerová, 32. Lucie Vodičková, 36. Pavlína Soukupová, 37. Denisa Hebíková, 38. Kateřina Ciblová, 38. Lidija Luklynska, 47. Zuzana Tuncelová, 52. Markéta Seidlerová, 53. Lucie Vodičková, 57. Anežka Smočková, 59. Lidija Luklynska; rozhodčí: Michal Obertan - Ondřej Otáhal; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karolina Hujerová 0, Karolina Hujerová 15, Karolina Hujerová 0, Magdaléna Valentová 1 - Tereza Kučerová 10, Tereza Kučerová 5, Anita Vlachová 4, Anita Vlachová 4; po třetinách: 3:4, 0:9, 0:5
60:00 Komentář trenéra domácích Lukáše Staňka: V první třetině jsme se ještě herně i výsledkově drželi. Od druhé třetiny však výborná hra soupeře. Kondičně pro nás velmi náročný den. Díky soupeři.
58:05 GÓL FbŠ Bohemians! 3:18
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Lidija Luklynska, asistoval #93 Pavlína Soukupová (3:18)
57:57 Střídání brankáře. Nový brankář #8 Magdaléna Valentová družstva ACEMA Sparta Praha
57:57 Střídání brankáře. Nový brankář #25 Karolina Hujerová družstva ACEMA Sparta Praha
56:51 GÓL FbŠ Bohemians! 3:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #48 Anežka Smočková, asistoval #19 Nela Kočvarová (3:17)
54:14 Vyloučen hráč #38 Minh Anh Pham družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
52:05 GÓL FbŠ Bohemians! 3:16
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková, asistoval #27 Zuzana Tuncelová (3:16)
51:47 GÓL FbŠ Bohemians! 3:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová, asistoval #21 Aneta Faltová (3:15)
51:05 Zatím se jim to daří, dokoncce mají většinu času míček na svých holích.
49:46 Sparťanky už jednu přesilovku urbánily, uvidíme, jak si budou počínat teď.
49:45 Vyloučen hráč #13 Klára Jasanová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
49:17 Kratochvílová zkusila překvapit hostující golmanku, ta však pozorná.
46:04 GÓL FbŠ Bohemians! 3:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #27 Zuzana Tuncelová, asistoval #21 Aneta Faltová (3:14)
46:04 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Anita Vlachová družstva FbŠ Bohemians
41:13 Pecinová nahrává protihráčce, Hujerová v bráně to za ní hasí.
40:08 Lukovské střela sjela, u míčku hráčky Bohemians.
39:59 Nutno upozornit, že by se bez Hujerové v bráně počet branek hostů pohyboval okolo dvacítky.
39:58 Druhá třetina se Spartě opravdu nepovedla. Co je ale třeba řící je fakt, že obraz hry nevypadá tak hrozivě, jako je výsledek zápasu.
37:27 GÓL FbŠ Bohemians! 3:13
37:27 Zdá se, že hráčky Bohemky se dnes opravdu dobře vyspaly. Goly střílejí zásadně jenom do horních růžků branky. Opravdu krása pohledět.
37:18 GÓL FbŠ Bohemians! 3:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #39 Lucie Klepalová (3:12)
36:52 GÓL FbŠ Bohemians! 3:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #6 Denisa Hebíková, asistoval #19 Nela Kočvarová (3:11)
35:50 GÓL FbŠ Bohemians! 3:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Pavlína Soukupová, asistoval #65 Barbora Šimůnková (3:10)
35:50 Soukupová si udělala z obránkyň Sparty kuželky a navyšuje vedení Bohemians.
35:34 Vrzalová E. zvedla hlavu a našla osamocenou Dryákovou, ta trefuje pouze golmanku.
32:28 Vyloučen hráč #78 Tereza Halouzková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
32:12 Jasanová překazila únik Mandíkové a Sparta díky tomu na míčku.
31:42 Timeout ACEMA Sparta Praha
31:26 GÓL FbŠ Bohemians! 3:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková, asistoval #61 Lucie Čermáková (3:9)
31:26 Šindelářová nahrála své protihráčce a ta už neměla vetší problém umístit svou střelu za záda Hujerové.
31:24 GÓL FbŠ Bohemians! 3:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová, asistoval #94 Kateřina Ciblová (3:8)
30:23 Domácí trenér vybízí své svěřenkyně k zahrání standartky "tak, jak ji znají", hráčky Sparty se však nepochopily a ze standartky je přečíslení na druhé straně.
29:49 Mandíková stříli pouze do bloku. Sparta díky tomu na míčku.
29:03 GÓL FbŠ Bohemians! 3:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová, asistoval #39 Lucie Klepalová (3:7)
27:57 Hujerová svým výhozem nachází Vrzalovou B., ta pohotově posouvá míček na osamocenou Dryákovou, ta však ale střílí pouze do připravené golmanky hostů.
27:12 Zemanová nedokázala zakončit brejkovou situaci do brány.
26:11 Hujerová v bráně ukazuje, že má opravdu dobré reflexy.
25:30 Hra se přelévá ze strany na stranu.
23:55 Domácí Šťástková na buly úspěšnější.
23:54 GÓL FbŠ Bohemians! 3:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Aneta Faltová, asistoval #61 Lucie Čermáková (3:6)
23:02 Grundová alias Gucci vysílá dlouhý pass dopředu, avšak míčku se zhojstila hráčka Bohemians a Sparta je opět v obranném postaven.
21:08 GÓL FbŠ Bohemians! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Pavlína Soukupová, asistoval #77 Veronika Mandíková (3:5)
20:01 Úvodní buly druhé třetiny tentokrát pro hosty.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Tereza Kučerová družstva FbŠ Bohemians
19:24 Hráčku Bohemians drží domácí na jejich obranné polovině.
17:10 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Lucie Dryáková, asistoval #73 Eliška Vrzalová (3:4)
17:10 Dryáková na druhý pokus dostává míček za záda Kučerové a Sparta tak snižuje náskok Bohemians.
16:01 Hráčku Bohemians drží domácí na jejich obranné polovině.
14:49 GÓL FbŠ Bohemians! 2:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Aneta Faltová bez asistence (2:4)
13:54 GÓL FbŠ Bohemians! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Aneta Faltová bez asistence (2:3)
13:54 Hujerová sama proti Faltová, ta nekomporemisně zakončuje a Bohemians jdou do vedení.
13:19 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková bez asistence (2:2)
12:00 Na druhé straně se golmanka domácích Hujerová taktéž nenudí.
11:23 Kratochvílová střílí ostrými, golmanka hostí má o práci postaráno.
10:07 Lukovská vyslala Navrátilovou do brejku, její pokus však neúspěšný.
09:20 Dle výrazu Jasanové tento blok opravdu bolel, avšak zcela určitě tímto blokem zabránila golu.
08:10 Faltová pálí, Hujerová v pozoru.
06:51 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #37 Berenika Vrzalová, asistoval #73 Eliška Vrzalová (2:1)
06:51 Opravdu krásná kombinace Vrzalových a Sparta jde opět do vedení.
05:35 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Vlastní branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #13 Klára Jasanová (1:1)
05:04 Vrzalová B. trefuje břevno a hned poté její dvojče Vrzalová E. trefuje tyčku. Neuvěřitelné.
04:25 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #54 Klára Poncetová, asistoval #86 Alžběta Novotná (1:0)
03:53 Lukovská se šikovně vykličkovala ze svého obranného pásma a už pádí dopředu.
02:12 První zákrok si připisuje i golmanka domácích, Karolína Hujerová.
01:28 Vrzalová B. prověřila hostující golmanku, ta však pozorná.
00:35 Hráčky Bohemians hned ze začátku aktivně napadají, avšak hráčky Sparty s tím nemají žádný vetší problém.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Dobrý den, vítám všechny fanoušky sparťanského florbalu, zvlášť pak toho ženského. Dnes se spolu utká Sparta Praha a FbŠ Bohemians.