2:9
    Šárka ZHÉBALOVÁ
    (Řeháková)

K1 Florbal Židenice - FBS Olomouc 2:9
branky: 11. Kristýna Straková, 46. Kristýna Straková - 14. Eva Řeháková, 19. Gabriela Vaculová, 29. Klára Horčičková, 31. Eva Řeháková, 34. Gabriela Vaculová, 40. Klára Horčičková, 44. Eva Řeháková, 49. Tereza Hlaviznová, 56. Šárka Zhébalová; rozhodčí: Petr Galasovský - Tomáš Otruba; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Anna Nováková 8, Ema Čechová 5 - Klára Hodulíková 9, Monika Kvapilová 1; po třetinách: 1:2, 0:4, 1:3
60:02 Hráčkami utkání se stala Michaela Sabolová a Šárka Zhébalová.
60:01 Střely celkem: Židenice 12 - Olomouc 22
60:00 Komentář trenéra hostů (O.Čoček): Zápas hraný v poměrně vysokém tempu, což nám vyhovovalo, dařilo se nám plnit, co jsme si stanovili před začátkem a jsme rádi, že si domů vezeme 3 body. Před zápasem byly některé holky trochu nervózní, během hry to z nich ale spadlo a ukázaly, že florbal umíme. Děkujeme soupeřkám za výborný zápas!
60:00 Komentář trenéra domácích Z. Franka: Dnešní zápas nám ukázal, že pokud se hraje v tempu a tvrdě, tak s tím mají naše hráčky velký problém. Rozklepou se nám kolena a výkon jde postupně dolů. Až ve třetí třetině jsme se dokázali trochu prosadit, ale i tak nebyla naše hra ideální. Musíme se z toho otřepat, dobře se vyspat a zítra.... Gratulujeme soupeřkám k výhře.
60:00 Počet střel ve 3. třetině: Židenice 5 - Olomouc 7
59:10 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
56:50 Tak tohle nešlo neproměnit. Řeháková připravila jasnou pozici pro Zhébalovou, před kterou zívala prázdná branka. Hráčka s číslem 84 šancí nepohrdla a zvyšuje na 9:2.
55:54 GÓL FBS Olomouc! 2:9
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Šárka Zhébalová, asistoval #5 Eva Řeháková (2:9)
54:55 Uf, to vypadalo nebezpečně. Vokálová přimáčkla na mantinel hostující hráčku, ale trest nenásleduje.
54:50 Hra je teď na obou stranách vyrovnaná.
53:20 Střídání brankářek vidíme i na straně hostí. Šanci dostala Monika Kvapilová.
53:11 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Monika Kvapilová družstva FBS Olomouc
50:56 Fuchsová se hezky uvolnila na střelu, ale střela bekhendem šla vedle.
48:50 Tak tohle nejde nazvat jinak než výstavní kousek. Hostující Tereza Hlaviznová získala míček na vlastní polovině a famózní střelou z otočky zavěsila.
48:49 GÓL FBS Olomouc! 2:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Tereza Hlaviznová bez asistence (2:8)
46:19 Zimolová vyslala na branku hostí další střelu z otočky, ale znovu si vylámala zuby na hostující gólmance.
45:03 Židenice snižují. Kristýna Straková se štěstím dorazila míček do posunuté branky a stav je tak 2:7 z pohledu domácích.
45:02 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:7
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #42 Kristýna Straková, asistoval #63 Eliška Stehlíková (2:7)
43:59 Standardní situaci na polovině hostí rozehrály Fuchsová se Zimolovou. Druhá jmenovaná pálila pěkně, ale gólmanka Hodulíková byla pozorná.
43:37 Řeháková s přehledem obešla Klusákovou a střelou do vína završila hattrick.
43:36 GÓL FBS Olomouc! 1:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #81 Lada Hana Logrová (1:7)
43:01 Židenice jsou sice na začátku třetiny aktivnější, ale jejich střelám chybí razance a přesnost.
41:00 První střelu ve třetím dějství si připsala Monika Zimolová, ale pálila z dálky a nepřesně.
40:01 Dnešnímu utkání přihlíží 34 diváků. Děkujeme!
40:00 Střely ve 2. třetině: Židenice 2 - Olomouc 10
39:40 Olomouc si pohodlně dokráčela pro šestou branku v dnešním zápase.
39:27 GÓL FBS Olomouc! 1:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #68 Gabriela Vaculová (1:6)
39:00 Židenické hráčky se v druhé polovině druhé třetiny pořádně nedostávají na polovinu soupeřek.
36:40 Olomoucké FBS se usadilo na polovině Židenic a s notnou dávkou nadsázky je potřeba uznat, že si tam dělá co chce.
34:50 Další branka Olomouce vyhnala brankářku Novákovou na střídačku.
33:37 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Ema Čechová družstva K1 Florbal Židenice
33:36 GÓL FBS Olomouc! 1:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #2 Tereza Hlaviznová (1:5)
33:19 Domácí se po delší době dostali na dostřel hostující kasy, tečovaná střela Klusákové skončila mimo.
31:10 Řeháková prokázala, že je na velmi dobré technické úrovni a povedenou střelou zvyšuje na 4:1.
30:31 GÓL FBS Olomouc! 1:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #33 Eliška Pešavová (1:4)
29:24 Po sehrávce na střed střílela z první Horčičková a Olomouc odskakuje na rozdíl dvou branek.
28:39 GÓL FBS Olomouc! 1:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #15 Klára Folková (1:3)
27:00 Začala sedmá minuta druhé třetiny, hraje je zatím vyrovnaná a přelévá se ze strany na stranu.
24:01 Ve velké šanci se objevila Viktorie Fuchsová, ale minula. Že by si včera na Extralize vypotřebovala munici?
22:54 Po nebezpečném zákroku hostující hráčky zůstala ležet na zemi Zimolová, vypadá to ale, že je v pořádku.
22:19 Straková utekla do kontru, ale po její otočce zasáhla dobře brankářka hostí.
21:26 Olomouc má i v úvodu druhé třetiny více ze hry a drží míček.
20:06 Druhá třetina odstartovala. Olomouc do ní nastupuje s jednobrankovým vedením.
20:00 Střely první třetina Židenice 5:5 Olomouc
19:30 Dračice svojí sílu v dnešním zápase moc neprojevují a nedostávají se do brankových situací.
18:10 Hráčky hostí se drží na straně domacích, zdá se mi že domáci zapomněli v šatně pátou hráčku, protože se tu vytváří krásné kombinace která byla prospěšná hráčkám hostí.
18:09 GÓL FBS Olomouc! 1:2
16:15 Hra se drží spíše na domací straně.
15:02 Hra je plná nepřesných střel.
13:28 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #12 Barbora Soušková (1:1)
13:28 Hráčka hostů prokličkovala domácí obranou a zakončila to gólem, který vyrovnává stav zápasu na 1:1.
12:03 Hráčky domácího celku se dostali do útočného a vytváří si krásnou akci kterou nevyužily.
10:32 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #42 Kristýna Straková, asistoval #61 Petra Klusáková (1:0)
10:32 Hra je zatím nerozhodná, lítá se ze strany na stranu.
09:56 Krásna střela od hráčky Olomouce která skončila mimo branku.
07:33 Střely jsou vyrovnané, ale žádná střela nešla do branky.
05:06 Do pole se vrací hráčka Petra Kluskáková, protože Olomouc přesilové hry nevyužila.
03:06 Vyloučen hráč #61 Petra Klusáková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání
01:30 Hráčky domácího celku udělali ve své obraně chybu a hostí se dostali do první střely v zápase, která byla neúspěšná.
00:50 Hráčky domácích krásně drží hráčky Olomouce na jejich půlce hřiště.
00:00 Uvodní vhazování vyhrává tým hostů.