2
    Andrea MARKOVÁ
    hra bez florbalky

FBŠ SLAVIA Plzeň - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 2:7
branky: 16. Anežka Matoušková, 55. Victoria Binědová - 1. Monika Škorpová, 14. Veronika Balejová, 21. Kateřina Topinková, 27. Kateřina Jakešová, 39. Nicol Jakešová, 44. Alžběta Pěnkavová, 47. Zuzana Mervartová; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Mikolášek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Kristýna Votýpková 14 - Šárka Černá 14; po třetinách: 1:2, 0:3, 1:2
60:00 komentář trenérky hostů (Karolína Šatalíková): V dnešním zápase jsme se konečně tlačily do střelby a je to hned vidět na výsledku. Hrály jsme s chutí a na hře to bylo vidět. Soupeřkám děkujeme za zápas.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: Slavia 9 - Start 6, celkem 16 - 21
60:00 Komentář domácího trenéra (Jakub Šimek): Zasloužená výhra hostujícího týmu. Bohužel jsme se dostali do zápasu až ve 3. třetině a to je logicky na body nestačí. Děkuji soupeři za férové utkání.
56:28 Vyloučen hráč #59 Andrea Marková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hra bez florbalky
54:53 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová bez asistence (2:7)
52:51 Vyloučen hráč #6 Alžběta Pěnkavová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za špatné střídání
46:03 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:7
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #5 Zuzana Mervartová, asistoval #47 Veronika Fialková (1:7)
44:30 Vyloučen hráč #81 Natálie Šindelářová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
43:08 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:6
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #6 Alžběta Pěnkavová, asistoval #77 Kateřina Jakešová (1:6)
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: Slavia 4 - Start 98 8
38:58 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:5
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #87 Nicol Jakešová bez asistence (1:5)
26:27 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:4
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #77 Kateřina Jakešová, asistoval #48 Anežka Pěnkavová (1:4)
20:08 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:3
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #11 Kateřina Topinková, asistoval #15 Adriana Kenderová (1:3)
20:00 Střely na branku v 1. třetině: SLavia 3 - Start 98 7
15:06 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #82 Anežka Matoušková bez asistence (1:2)
13:28 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 0:2
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #47 Veronika Fialková (0:2)
03:00 Hra se zatím odehrává především na domácí polovině
00:37 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 0:1
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #32 Monika Škorpová, asistoval #37 Kristýna Rondošová (0:1)
00:37 Rychlý vstup hostů do zápasu, a po střel Škorpové to je 0:1