• 60 59:46
    19:1
    (Skoková)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha 19:1
branky: 3. Barbora Chmelařová, 13. Sabina Siňorová, 24. Nikola Skoková, 26. Kristýna Jirásková, 26. Eva Křtěnová, 28. Sabina Siňorová, 30. Andrea Břeská, 30. Nikola Skoková, 35. Sabina Siňorová, 40. Lucie Baldreichová, 45. Nikola Skoková, 46. Andrea Břeská, 46. Eva Křtěnová, 49. Nikola Skoková, 51. Lucie Baldreichová, 52. Nikola Skoková, 59. Lucie Baldreichová, 60. Kristina Venerová, 60. Sabina Siňorová - 40. Aneta Navrátilová; rozhodčí: Jan Hejsler - Filip Novák; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Karolina Bačková 16 - Magdaléna Valentová 38; po třetinách: 2:0, 8:1, 9:0
60:00 Komentář trenéra domácích - O.Neuman: "Celý víkend byl jen a jen o nás. Dnes jsme si 20 minut definovali cíle, nastavení, přístup a pak se pustili do florbalu a zvyšovali obrátky. A teď budeme přepínat na vyšší florbalový level a těšíme se do Ostravy!"
60:00 Komentář trenéra hostí pana Lukáše Staňka: "Oproti včerejšímu zápasu dneska týmově odmakané utkáni proti velmi kvalitnímu soupeři. Je potřeba pracovat dál."
60:00 Střely ve třetí třetině: Chodov 21, Sparta 7 Střely v celém utkání Chodov 57 Sparta 17
59:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 19:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #90 Sabina Siňorová, asistoval #58 Nikola Skoková (19:1)
59:46 Poslední dva krásné góly dávají Kristina Venerová a Sabina Siňorová.
59:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 18:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #6 Kristina Venerová, asistoval #31 Kristýna Jirásková (18:1)
58:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 17:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #56 Klára Pabiánová (17:1)
58:38 Další a nejspíš poslední hattrick tohoto utkání dává Lucie Baldreichová.
57:03 Karolina Bačková nám tu dnes asi hraje fotbal.
57:00 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:36 Dryáková Lucie trefuje chodovské břevno.
55:31 Vyloučen hráč #39 Dominika Horáčková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:37 Chodov blokuje všechny střely Sparty.
51:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 16:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #39 Dominika Horáčková (16:1)
51:11 Skoková dnes ve skvělé formě dává další chodovský gól.
50:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 15:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #39 Dominika Horáčková (15:1)
50:20 Lucie Baldreichová dává gól ze střely ze zášvihu.
49:38 Vyloučen hráč #13 Klára Jasanová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
48:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 14:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #98 Eva Křtěnová (14:1)
48:50 Skoková dává do prázdné branky.
45:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 13:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová bez asistence (13:1)
45:58 Neuvěřitelně rychle po buly dává gól Eva Křtěnová.
45:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 12:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Andrea Břeská, asistoval #6 Kristina Venerová (12:1)
45:53 Ze vzduchu se trefuje do branky Andrea Břeská.
44:28 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 11:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #90 Sabina Siňorová (11:1)
44:28 Další hattrick si připisuje Nikol Skoková.
43:35 Sparta hraje sice už v plném počtu, ale Chodov je nepouští k míčku.
41:02 Vyloučen hráč #67 Lucie Zemanová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za blokování florbalky
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Stav střel po druhé třetině: Chodov 17, Sparta 5.
39:39 GÓL ACEMA Sparta Praha! 10:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Aneta Navrátilová, asistoval #17 Julie Pecinová (10:1)
39:39 První gól Sparty si připisuje Aneta Navrátilová.
39:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #31 Kristýna Jirásková (10:0)
39:17 Nádherná akce Chodova, který vede už 10:0.
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:27 Krásná backhandová střela Křtěnové, Valentová chytá.
35:00 Dnešní utkání sleduje 38 diváků, děkujeme!
34:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:0
34:38 Sabina Siňová si připisuje hattrick.
29:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:0
29:52 Nikola Skoková dává další gól.
29:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Andrea Břeská, asistoval #39 Dominika Horáčková (7:0)
29:08 Andrea Břeská dává gól ze střely ze zášvihu.
27:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #90 Sabina Siňorová bez asistence (6:0)
27:15 Siňorová zvyšuje stav utkání na 6:0.
25:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:0
25:49 Chybu Jasanové využívá Křtěnová a připisuje Chodovu další gól.
25:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková, asistoval #25 Lucie Baldreichová (4:0)
25:11 Jirásková střílí do prázdné.
24:57 Tři velké šance Chodova, žádná ale nekončí gólem.
23:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
23:27 Skoková zvyšuje vedení Chodova na 3:0.
22:55 Bačková předvádí úžasný zákrok a chytá střelu Dryákové, která šla sama na bránu.
20:53 Sparta po přečíslení dva na jednoho míjí branku.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00 Střely v první třetine: Chodov 19, Sparta 5.
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:49 Přečíslední Sparty dva na jedna, avšak netrefuje branku.
15:40 Chodov nenechává Spartu pořádně zakončit.
12:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
12:03 Pěkná akce Siňorové a Skokové a Chodov vede 2:0.
11:28 Novotná  ve velké šanci pro Spartu, Bačková připravena jako vždy.
08:48 Bohumínská ze středu hřiště trefuje břevno.
07:56 Střela ze zášvihu od Jiráskové, Valentová vyráží.
06:16 Tři dorážky ze strany Chodova, balonek však v brance nekončí.
05:13 Míková střílí z první, ale Valentová chytá.
03:09 Vyloučen hráč #78 Tereza Halouzková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
02:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #37 Barbora Chmelařová, asistoval #18 Karolina Bačková (1:0)
02:17 První gól utkání utkání si připisuje Barbora Chmelařová.
00:41 Horáčkové ujel míček z florbalky, ale Bačková zachraňuje situaci.
00:01 Úvodní buly vyhrává tým domácích.
00:00 Vítáme vás na dnešním utkání Chodov vs Sparta.