3:5
    Nikola CHALUPOVÁ
    (Středulová)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:5
branky: 6. Vendula Schindlerová, 43. Radka Niemczyková, 59. Nikola Chalupová - 24. Kristýna Jirásková, 37. Nikola Skoková, 37. Kristýna Jirásková, 51. Barbora Chmelařová, 56. Emilie Skalíková; rozhodčí: Petr Kopřiva - Tomáš Ryba; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková 16 - Eliška Držíková 15; po třetinách: 1:0, 0:3, 2:2
60:00 Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér): Rozporuplné hodnocení, první třetinu jsme vyhráli, ale spupeř byl lepší. Ve druhé třetině jsme hráli lépe, ale stála nás zápas. Momentum u druhého gólu hostů, kdy jsme v jedné vteřině dostali branku a kvůli došvihu přišli o kapitánku, která musela do nemocnice. Následoval drobný výpadek koncentrace, který soupeř rychle potrestal a odskočil. Třetí třetina z naší strany nejlepší co do pohybu, ale otočit zápas už se nepovedlo.
60:00 Komentář hostů Neuman Ondřej (Trenér): Dnes perfektní a kvalitní utkání se zatím nejlepším soupeřem. První třetinu jsme se trápili na míčku, následně jsme zpřesnili první dotek a přechod do útoku a na hře to bylo vidět. Škoda nevyužitých šancí a většího klidu v závěru, ale i tak díky za TOP zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
59:46 Jirásková chytá
59:06 Zbyvá necelá minuta do konce zápasu a hra je velmi divoká
58:35 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #17 Nikola Chalupová, asistoval #13 Adriana Středulová (3:5)
55:04 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #55 Emilie Skalíková bez asistence (2:5)
55:04 gól
53:06 Na míčku je Chodov
50:41 Chmeláová se vymotala z chuchvalce  a dává gól
50:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #37 Barbora Chmelařová bez asistence (2:4)
49:19 Hráčky jsou zřejmě pod tlakem, a tak lehzce ztrácejí míček
48:06 Hra probíhá sem tam, oba týmy se snaží dát gól
46:19 Žjooova
44:19 A ve třetí třetině je zápas ještě rychlejší, než předtím
42:25 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #33 Adéla Červenková (2:3)
42:25 A povedlo se
41:19 Domácí se snaží dát gól
40:00 Střely ve 2. části: 4:6
39:31 Chodov zvládl oslabení
39:06 Střela Bínové proletěla kolem branky
37:41 Domácí nyní mají šanci snížit
37:30 Vyloučen hráč #11 Lucie Bohumínská družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
36:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková, asistoval #10 Andrea Břeská (1:3)
36:48 A další gól
36:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #25 Lucie Baldreichová (1:2)
36:25 Až doteď
35:00 Hra je celkem vyrovnáná, zatím jsme neviděli žádný gól,ale spoustu dobrých zákroků brankářu
10:19 A nyní nám přesilovku předvede domácí tým
10:11 Vyloučen hráč #56 Klára Pabiánová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
09:06 Nahrávka Bínové trochu mimo
06:19 Hosté se snaží vyrovnat, všechny jejich střely jsou zatím nepřesné
05:33 Ovšem domácí se ujímají jednogólového vedení
05:21 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 Vendula Schindlerová, asistoval #65 Radka Niemczyková (1:0)
05:06 Chodov nedokázal v přesilovce proměnit
04:19 Střelu hostů vyráží Gálová
03:19 Domácí hned ze startu musí předvést, jak silnou mají obranu v oslabení
03:00 Vyloučen hráč #23 Nela Blažková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
01:19 Zatím je na míčku častěji Chodov