60
  • 60 59:08
    Black Angels

BLACK ANGELS - FbŠ Bohemians 3:4
branky: 3. Anna Staňková, 22. Anna Vinklerová, 48. Agáta Procházková - 8. Kateřina Ciblová, 21. Barbora Šimůnková, 53. Markéta Seidlerová, 59. Lidija Luklynska; rozhodčí: Jan Hanzal - Filip Novák; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Hana Kuchařová 21 - Štěpánka Růžičková 23; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:2
60:00 Komentář hostů Krbec Kryštof (Trenér): Velmi vyrovaný zápas, který mohl ukořistit i soupeř. Jsme rádi, že jsme svou bojovností a týmovostí soupeře přetlačili a zápas i přes nepříznivé skore otočili ve 3. třetině. Děkuji divákům soupeře za výbornou diváckou kulisu.
60:00 Komentář domácích Šídlo Matěj (Vedoucí): Vyrovnaný zápas. Děkujeme divákům, rozhodčím i hráčům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:11
59:08 Timeout BLACK ANGELS
58:58 GÓL FbŠ Bohemians! 3:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Lidija Luklynska, asistoval #29 Lucie Seifertová (3:4)
58:23 Oba týmy chtějí strhnout vítězství na svojí stranu ještě v základní části.
57:55 Black Angels v plném počtu.
57:15 Blaci nedokázali využít ojedinělou šanci před brankařkou.
56:15 Vyloučen hráč #65 Barbora Šimůnková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:55 Vyloučen hráč #71 Anežka Projsová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání
55:45 Kuchařová podržela svůj tým.
54:14 Střela Podolákové opět jen do hráčky před ní.
53:48 Bohemka teď v rámci Fair Play nechala rozehrávku domácím.
52:38 GÓL FbŠ Bohemians! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová, asistoval #91 Lidija Luklynska (3:3)
52:15 Košťálová zachraňuje v poslední chvíli.
50:51 Hráčka Bohemky srazila střelu Kolkusové.
47:57 Vyloučen hráč #79 Eliška Podoláková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
47:29 Fuchsové střela končí nad brankou.
47:09 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #31 Agáta Procházková, asistoval #33 Aneta Fryčová (3:2)
46:42 Tým Bohemians v plném počtu.
45:42 Nevím, čím to je, ale ani jedno družstvo neumí zahrát přesilovou hru.
44:42 Vyloučen hráč #27 Zuzana Tuncelová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
44:32 Střela Říhové končí na ruce brankářky hostí.
42:30 Bohemka v úvodu třetí třetiny tlačí a domácí sotva stíhají.
40:46 Bohemka v šanci, ale Fuchsová zachraňuje.
40:15 Domácí vyhráli úvodní buly třetí třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 11:10
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
37:44 Black Angels momentálně hrají se zataženou obranou a čekají na svoje šance.
36:38 Kolkusová po návratu z trestné mohla dát gól, ale bohužel střílí jen do gólmanky.
35:23 Přesilovka Bohemky je žalostná.
34:23 Vyloučen hráč #76 Vendula Kolkusová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
33:43 Fricová zbytečně ztrácí.
32:41 Střela Soukupové zblokována.
32:23 Fuchsová jen do gólmanky.
30:32 Půlka utkání za námi oba týmy předvádí útočnou hru při, které je drží gólmanky.
29:24 Svobodová nabrala soupeřku na vidle.
28:23 Toto utkáni je divné.
26:28 Sťanková v šanci jen do gólmanky.
22:41 Fricová zakročila výborně v obranné fázi.
21:57 Staňková využívá přesilovou hru
21:13 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #82 Anna Vinklerová, asistoval #76 Vendula Kolkusová (2:2)
20:51 Vyloučen hráč #34 Tereza Spoustová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za opakované přestupky
20:27 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #65 Barbora Šimůnková, asistoval #27 Zuzana Tuncelová (1:2)
20:00 Střely v 1. části: 7:7
19:00 Poslední minuta první třetiny.
18:03 Fricová vyslala přihrávku, kterou by nestihl ani Usain Bolt.
17:37 Vinklerová těsně vedle branky.
16:41 Váňové střela skončila jen tak tak mimo branku.
15:32 Nenápadná střela Majerová končí jen těsně mimo.
14:26 Seiffertová v rohu  jen do Kuchařové.
13:16 Podoláková stříli jen do hráčky před ní.
12:41 Soukupová mijí branku Kuchařové.
12:13 Bohužel pro domácí Kolkusová střílí jen do tyčky.
10:43 Říhová uklízí jen na tribunu.
10:19 Fuchsová jen do gólmanky.
09:14 Kolkusová v šanci faulována a Blaci mají zajímavou šanci.
08:41 Staňková v šanci jen do gólmanky.
08:22 Utkání je od začátku vyrovnané.
07:18 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #91 Lidija Luklynska (1:1)
02:48 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Anna Staňková, asistoval #31 Agáta Procházková (1:0)
02:48 První gól domácích vstříli Raketa.