9:0
    Aneta SALEHOVÁ
    (Baldreichová)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Panthers Praha 9:0
branky: 9. Kristýna Jirásková, 11. Kristýna Jirásková, 17. Lucie Bohumínská, 37. Lucie Baldreichová, 39. Lucie Baldreichová, 47. Dominika Horáčková, 56. Kristýna Jirásková, 58. Andrea Břeská, 59. Aneta Salehová; rozhodčí: Marek Stojanović - Filip Rabiňák; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Karolina Bačková 19 - Aneta Kašparová 19; po třetinách: 3:0, 2:0, 4:0
60:00 Komentář hostů Jenšík Lukáš (Trenér): Soupeř byl dnes suverénně lepší, děkujeme za těžkou prověrku a gratulujeme soupeři k výhře.
60:00 Komentář domácích Neuman Ondřej (Trenér): Dnes jsme moc spokojeni hned s několika faktory - především to byl komplexní týmový výkon a holky zvládly ve všech lajnách a rolích postupně stupňovat tempo. Rostla i kvalita a odvaha hry s míčkem a pěkné ofenzivní akce. V neposlední řadě je dnes třešničkou na dortu nula naší brankářky, která si jí několika super zákroky musela velmi zasloužit.
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
59:00 probíhá poslední minuta 3 třetiny ?
58:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Aneta Salehová, asistoval #25 Lucie Baldreichová (9:0)
57:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #31 Kristýna Jirásková (8:0)
55:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková, asistoval #11 Lucie Bohumínská (7:0)
55:57 vypadá to už že utkání je rozhodnuté!
53:03 týmy hrajou oba ve 4 hráčích!
51:47 Vyloučen hráč #18 Karolina Bačková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
51:25 Vyloučen hráč #7 Karina Grenová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:51 Chodov zavřel Panthers v obraném pásmu.
47:10 Hosté si vzaly timeout který skončil velkou šancí Chodova!
46:52 Timeout Panthers Praha
46:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #39 Dominika Horáčková, asistoval #44 Sofie Skalíková (6:0)
46:30 Gól Chodova
44:22 Branka Panthers zvoní Cink Cink!
43:40 skvělá hra tělem od obou týmů!
42:21 Chodov míjí branku po skvělé akci!
41:00 První velká šance Panthers v této třetině!
40:01 Chodov vyhrál uvodní buly této třetiny !
40:00 Třetí třetina právě začala!
40:00 Střely ve 2. části: 9:4
39:00 probíhá poslední minuta 2 třetiny.
38:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #90 Sabina Siňorová (5:0)
38:54 Baldreichová se trefila po druhé v dnešním utkání!
36:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová bez asistence (4:0)
36:40 Chodov navyšuje!
36:20 Panthers má volný úder!
34:08 Panthers chybí stále koncovka! co si budem oboum týmům to chybí.
33:21 sekaná pokračuje i ve druhé třetině!
31:22 Chodov se dostává každou chvíli do velkých šancí ale chybí koncovka!
29:25 Salehová v šanci a Gólmanka Panthers skvělý zákrok!
27:40 Standartka chodova a působivá střela švihem ale skvěle brankářka panthers chytá!
24:57 Vyloučen hráč #44 Sofie Skalíková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
24:57 Panthers mají příležitost snížit.
23:00 Hra v druhé třetině je velice vyrovnaná!
22:20 Panthers do toho vlítly celkem svižně!
20:00 začíná nám druhá třetina.
20:00 úvodní buly druhé třetiny vyhrál domácí tým.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:45 panthers měly skvělou příležitost dát gól do šatny ale skvěle obrana chodova.
19:00 právě probíhá poslední minuta 1 třetiny .
16:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Lucie Bohumínská, asistoval #37 Barbora Chmelařová (3:0)
16:22 Chmelařová si dneska dala skvělý oběd a rozdává tam další a další!
15:00 Tým ONDRY NEUMANA je ve skvělé náladě!
13:15 holky běhají na ploše jak lentilky v krabičce.
12:04 Panthers holky měly na hokejce snižovací gól ale bohužel mimo!
11:00 A opět to stejné DUO skvěle holky!
10:47 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková, asistoval #37 Barbora Chmelařová (2:0)
08:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
08:43 CHODOV se ujímá vedení Jirásková napálila balónek do sítě Panthers!
07:00 chodov byl v úžasné šanci na konci přesilové hry ale skvělá obrana Panthers!
06:10 Panthers mají volný úder.
05:30 Chodov může otevřít skóre zápasu!
04:55 Vyloučen hráč #9 Lucie Retová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
04:45 a Panthers pujdou do 4 hráček
03:55 Hra je zatím vyrovnaná na obě strany.
02:40 zatím se hraje sekaná místo florbalu!
01:40 první standartka chodova ale skvěle obrana Panthers.
00:01 Buly vyhrál tým domácích.
00:00 Utkání právě začalo.