5:3
    Lenka ČERVENÁ
    (Pudišová)

BLACK ANGELS - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 5:3
branky: 24. Anna Staňková, 28. Vendula Kolkusová, 30. Eliška Podoláková, 33. Linda Fuchsová, 56. Vendula Kolkusová - 21. Radka Niemczyková, 53. Adriana Středulová, 59. Lenka Červená; rozhodčí: Patrik Trejbal - Marek Střída; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Hana Kuchařová 39 - Magdaléna Hrišková 21; po třetinách: 0:0, 4:1, 1:2
60:00 Komentář hostů Pasecký Luděk (Trenér): Máme založenou hru na pohybu a dneska jsme na klouzavém povrchu neudělali pořádně ani krok. Když se k tomu přidá nízká produktivita a především nedodržování pokynů, je z toho prohra. Gratulujeme Blacků.
60:00 Komentář domácích Fryč Pavel (Vedoucí): Kvalitní zápas. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:20
58:32 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #18 Lenka Červená, asistoval #42 Linda Pudišová (5:3)
57:06 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #42 Linda Pudišová.
55:10 GÓL BLACK ANGELS! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #82 Anna Vinklerová (5:2)
55:00 Vyloučen hráč #65 Radka Niemczyková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:23 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
52:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #13 Adriana Středulová z trestného střílení (4:2)
51:52 Hostující hráčky hrají v plném počtu.
50:52 Domácí spíš brání než aby ohrozily branku.
50:06 Skončilo krátká hra čtyři na čtyři a domácí mají přesilovku.
49:52 Vyloučen hráč #71 Karolína Bínová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za vysoká florbalka
49:06 Během první minuty nedokázaly hostující hráčky ohrozit Kuchařovou.
48:06 Vyloučen hráč #16 Linda Fuchsová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
48:06 Fuchsová zastavila hostující protiútok.
47:43 Domácí střela jenom do gólmanky.
46:34 Hostující hráčky se snaží kontrolovat tempo zápasu.
45:02 Zámek hostujících hráček. Kuchařová nemusela zasahovat, protože jediná střela letěla vedle branky.
43:43 Kuchařová vyrazila míček na branku a chvíli jí trvalo si míček vzít.
43:02 Kuchařová byla zfaulovaná během zákroku.
41:43 Kuchařová chytá střelu od mantinelu.
40:01 První buly ve třetí třetině vyhrály hráčky z Ostravy.
40:00 Střely ve 2. části: 11:15
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
38:46 Skvělý blok Lindy Fuchsové zatím nejlepší hráčky utkání.
38:07 Domácí ztrací balónek, který si zpracovala hráčka Ostravy a jen těsně mijí branku.
37:34 Žitná zbytečně ztrácí balónek.
36:53 Nutno říct, že Ostrava nehraje špatně, ale když se dostanou do šance tak jí chytí skvěle Kuchařová.
35:07 Staňková zastavena v šanci.
34:58 Podoláková těsně mijí branku.
34:27 Fuchsová v další šanci, ale bohužel těsně vedle.
32:20 GÓL BLACK ANGELS! 4:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #82 Anna Vinklerová (4:1)
32:20 Domácí využívají první přesilovou hru v zápase.
32:12 Vyloučen hráč #23 Nela Blažková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
31:38 Ostrava sice v šanci, ale domácí skvěle brání.
29:54 Domácí odskakují o další gól.
29:49 GÓL BLACK ANGELS! 3:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Eliška Podoláková, asistoval #54 Ema Košťálová (3:1)
27:54 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #16 Linda Fuchsová (2:1)
27:54 Kolkusová otáčí skóre.
27:25 Procházková mijí.
26:48 Přesilovka Ostravy žádnou větší šanci nenabídla.
24:48 Vyloučen hráč #95 Eliška Koželuhová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
24:48 První přesilovka pro Ostravu.
23:50 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Anna Staňková, asistoval #29 Anna Žitná (1:1)
23:50 Staňková vyrovnává.
22:17 První gól z hráčky BA nic neudělal i nadále jsou aktivní a snaží se vyrovnat.
20:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #13 Adriana Středulová (0:1)
20:00 Střely v 1. části: 10:10
19:21 Přišel čas opět pozdravit trenéra Jiřího Kefurta, snad už budeš brzy zpět Kefo!
19:00 První minuta poslední třetiny.
18:30 Utkání je vyrovnané oba týmy mají svoje šance.
17:16 Střela Vinklerové šla pouze nad branku.
17:00 Klimschová střela končí na Kuchařové.
15:50 Fryčová jen do gólmanky.
15:50 Fuchsová před chvílí jen do golmanky.
15:39 Vinklerový skákavý pokus nemohl ohrozit gólmanku Ostravy.
15:05 Střela Fryčové zblokována mimo branu,
14:40 Ostrava šla málem do vedení naštěstí pro domácí to, ale gólem nekončí.