• 57 56:53
    8:5
    Veronika MACHÁLKOVÁ

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Bulldogs Brno 8:5
branky: 13. Sabina Siňorová, 18. Emilie Skalíková, 24. Eva Křtěnová, 32. Sabina Siňorová, 40. Eva Křtěnová, 40. Andrea Břeská, 47. Kristýna Jirásková, 51. Andrea Břeská - 25. Anna Brucháčková, 35. Anna Brucháčková, 46. Anna Brucháčková, 56. Anna Sigmundová, 57. Veronika Machálková; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Karolina Bačková 19 - Jana Prátová 37; po třetinách: 2:0, 4:2, 2:3
60:00 Komentář domácích Neuman Ondřej (Trenér): "Dnes super zápas se všemi parametry! Bulldogs ukázali, že jsou právoplatným spolufavoritem soutěže a donutili nás předvést to nejlepší. My jsme dnes dobře reagovali na změny hry a až na výjimky se vyvarovali slabých míst. Byli jsme důslední do obrany, nebezpeční v útoku a největší překžkou tak byly výkony individualit soupeře jak v útoku tak v brance. Jako tým jsme však prospěli ještě výše."
60:00 Komentář hostů Brouček Martin (Trenér): Naše hra měla parametry až ve třetí třetině. Hra je o chybách a my se se jich dnes dopustili strašně moc, Chodov je trestal. Byl i živější než my, my měli zadky ještě ve vlaku :( První jsou opravněně a my jim k tomu blahopřejeme.
60:00 Střely ve 3. části: 13:10
59:59 Střely v celém utkání Chodov 45 Bulldogs 24
58:30 Buldogs jdou do šesti!
57:00 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:53 GÓL Bulldogs Brno! 8:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (8:5)
56:53 Machálková krásně z první dělovku na bránu a Bačkys bohužel bez šance.
55:44 GÓL Bulldogs Brno! 8:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #98 Anna Sigmundová, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (8:4)
55:44 Sigmundová vymetla pavučinky z horního rohu branky!
54:40 hra začíná být velice o osobích soubojích.
53:02 začínají se nám tady z toho stávat kuželky.
52:28 Chodov se docela dost rozsřílel!
50:37 Chodov vypada že už to snad dokáže dohrát v klidu.
50:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #55 Emilie Skalíková (8:3)
48:47 neskutečný nához na branku a save obrany Brna.
47:45 Chodov předvádí skvělou hru!
46:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková, asistoval #90 Sabina Siňorová (7:3)
45:58 GÓL Bulldogs Brno! 6:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #92 Barbora Machálková (6:3)
45:40 Třetí třetina začala tak trochu jak jiný zápas, ani jeden z týmů se příliš nežene do gólových situací.
43:13 vidime tu velice popularní florbalovou sekanou.
42:30 Brno se snaží ale marně .
41:12 Hra ve třetině je velice ofenzivní pro Chodov !
40:00 uvodní buly třetí třetiny vyhrál chodov!
40:00 Střely ve 2. části: 20:10
39:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #11 Lucie Bohumínská (6:2)
39:41 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #39 Dominika Horáčková (5:2)
39:41 Chodov zvyšuje!
39:00 Probíha poslední minuta druhé třetiny
37:07 Neskutečný zákrok Bačkové.
34:45 Brno snižuje!
34:35 GÓL Bulldogs Brno! 4:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková bez asistence (4:2)
33:05 Už to zvoní a cinká Chodov trefuje tyč.
31:48 Sinorova dáva už druhý gól v zápase!
31:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #90 Sabina Siňorová, asistoval #58 Nikola Skoková (4:1)
29:25 Brno se výrazně zlepšilo oproti první třetině!
28:12 Chodov nevyužil přesilovou hru.
26:12 Vyloučen hráč #98 Anna Sigmundová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
26:12 Máme tu první přesilovou hru Chodova!
25:00 Jirásková v šanci ale bohužel skvělá Brankářka Brna.
24:13 GÓL Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková bez asistence (3:1)
24:13 Brno snižuje!
23:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #58 Nikola Skoková (3:0)
23:43 Křtěnová navyšuje!
23:32 Brno dnes opravdu nemá střeleckou.
22:32 Standartka Brna ale hodně zmatená.
21:55 dlaší skvělá příležitost na gól chodova.
21:15 Křetěnová právě předvedla skvělý backhand.
20:10 První útok Brna měl šanci dát gól na 1:2
20:00 Uvodní buly druhé třertiny vyhrál Chodov.
20:00 Střely v 1. části: 12:4
19:54 ještě jedna šance Chodova ale skvělá obrana Brna.
19:00 Právě probíha poslední minuta první třetiny.
17:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #55 Emilie Skalíková, asistoval #31 Kristýna Jirásková (2:0)
17:40 A máme tu druhý gól po krasné Chodovského kádru holek!
17:07 Brno mělo standartní situaci z rohu ale Chodov šel střídat naštěstí uspšně pro chodov
16:00 ženy pojdte to dávat ty šance!
13:02 Máme tu první gól!
12:41 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #90 Sabina Siňorová, asistoval #13 Tereza Míková (1:0)
12:41 Sinorová vymetla pavouky z praveho horního rohu branky.
11:14 Hostující měly šanci 3na1 ale chodov to ustál.
10:15 Chodov v další šanci bohužel neúspěšně.
09:51 Neskutečná šance hostujících holek ale Chodovská obrana je připravená.
09:00 hra je zatím bez gólu ale už je to na dobré cestě.
07:25 šance hostujících skončila mimo.
06:05 Baldreichová vyslala dělovku na bránu ale jen do prostřed brány tudíž golmanka Brna stále čisté konto.
04:21 Horáčková poslala skvělý nához do brankoviště ale holky se nestihly z orientovat.
03:20 Skalíková výborně vystřelila od půlky hřiště ale skvělá brankářka Brna.
02:00 hra je zatím velice vyrovnaná.
00:25 první střelou prověřil Chodov brankářku Brna.
00:00 Uvodní buly první třetiny vyhrál tým Brna.