2:13
    Victoria BINĚDOVÁ
    (Raslová)

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBS Olomouc 2:13
branky: 12. Michaela Čížková, 53. Victoria Binědová - 5. Valentýna Zerzánová, 6. Veronika Mrázková, 8. Valentýna Zerzánová, 10. Veronika Mrázková, 15. Klára Horčičková, 18. Klára Hodulíková, 18. Veronika Mrázková, 19. Kateřina Stoklásková, 27. Gabriela Vaculová, 27. Tereza Dvořáková, 32. Tereza Hlaviznová, 40. Šárka Zhébalová, 52. Kateřina Čočková; rozhodčí: Martin Klán - Adam Krs; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Kateřina Holečková 20 - Klára Hodulíková 4, Kristýna Keclíková 17; po třetinách: 1:8, 0:4, 1:1
60:00 Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér): Po včerejším extratěžkém zápase na Tatranu jsem měl obavy, abychom ten dnešní přežili ve zdraví. První třetina se nám sice povedla gólově, ale hra nebyla podle mých představ, ve druhé třetině jsme zlepšili rozehrávku z obrany i pohyb, vyzkoušeli jsme různé varianty sestavy a třetí třetinu jsme již v podstaě jen dohráli. Sil opravdu nebylo nazbyt. Děkujeme Plzni za zápas, přejeme úspěchy ve zbytku sezony a hlavně krásné Vánoce|!
60:00 Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér): Z naší strany naivní první třetina. Branky jsme Olomouci lacino darovali. Od druhé třetiny bylo vidět zlepšení. Začali jsme lépe pracovat s míčkem a vytvářet si více šancí. Bohužel se opravdu hodně nadřeme na branku. Díky soupeři a Veselé Vánoce všem.
60:00 Střely ve 3. části: 13:6
52:07 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #73 Karolína Raslová (2:13)
51:27 GÓL FBS Olomouc! 1:13
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #49 Kateřina Čočková bez asistence (1:13)
50:35 Timeout FBS Olomouc
47:56 Vyloučen hráč #76 Kateřina Stoklásková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 5:12
39:20 GÓL FBS Olomouc! 1:12
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Šárka Zhébalová, asistoval #63 Veronika Mrázková (1:12)
33:01 Vyloučen hráč #88 Linda Zborníková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
31:00 GÓL FBS Olomouc! 1:11
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Tereza Hlaviznová, asistoval #63 Veronika Mrázková (1:11)
26:18 GÓL FBS Olomouc! 1:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #23 Tereza Dvořáková, asistoval #76 Kateřina Stoklásková (1:10)
26:04 GÓL FBS Olomouc! 1:9
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #63 Veronika Mrázková (1:9)
25:03 Vyloučen hráč #98 Kamila Kaslová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #14 Kristýna Keclíková družstva FBS Olomouc
20:00 Střely v 1. části: 5:15
18:07 GÓL FBS Olomouc! 1:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #76 Kateřina Stoklásková, asistoval #91 Martina Maderová (1:8)
17:32 GÓL FBS Olomouc! 1:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (1:7)
17:25 GÓL FBS Olomouc! 1:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #75 Klára Hodulíková, asistoval #81 Lada Hana Logrová (1:6)
14:58 GÓL FBS Olomouc! 1:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková bez asistence (1:5)
11:05 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Michaela Čížková, asistoval #88 Linda Zborníková (1:4)
09:53 GÓL FBS Olomouc! 0:4
07:16 GÓL FBS Olomouc! 0:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová bez asistence (0:3)
05:42 GÓL FBS Olomouc! 0:2
04:47 Vyloučen hráč #84 Šárka Zhébalová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:13 GÓL FBS Olomouc! 0:1