2

1

4.

Sklo Bohemia Světlá n/S - FBŠ SLAVIA Plzeň 3:2pn
branky: 3. Alžběta Rousková, 37. Zuzana Simandlová, N Veronika Beránková - 8. Andrea Žižková, 17. Tereza Duchková; rozhodčí: Petr Jindra - Pavel Chromý; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Nela Machalová 19 - Kateřina Holečková 18; po třetinách: 1:2, 1:0, 0:0, 0:0
Komentář domácích Rosecký Tomáš (Vedoucí): Dnes holky obou družstev předvedly divákům výtečné výkony, neboť takto rychlá hra se musela jednoznačně líbit. Vyhrát mohla obě družstva, ale dnes se štěstí přiklonilo k Vysočině. Hlavně se teď dobře vyspat a zítra zkusíme získat body i proti Tatranu. Soupeři přejeme příjemnou cestu do Plzně, ať je netrápí počasí. Děkujeme všem za tento vybojovaný zápas.
Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér): První třetina z naší strany v kvalitě. Druhou jsme šetřili kroky hlavně v pohybu bez míčku. Třetí na můj vkus hodně nahoru a dolů. Škoda šancí, které jsme zahodili. Bylo to však dáno aktuálním výsledkem. Na konci rozhodla dovednostní soutěž, ve které se radoval soupeř. Díky za zápas.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Sklo Bohemia Světlá n/S hráč #67 Veronika Beránková a vstřelil rozhodující gól (3:2).
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč #79 Victoria Binědová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Sklo Bohemia Světlá n/S hráč #12 Radka Zikmundová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč #79 Victoria Binědová a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sklo Bohemia Světlá n/S hráč #67 Veronika Beránková a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč #76 Martina Špetová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sklo Bohemia Světlá n/S hráč #13 Marie Bartošková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč #55 Tereza Duchková , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 3:4
60:00 Střely ve 3. části: 5:5
40:00 Střely ve 2. části: 5:6
37:44 Trestné střílení družstva Sklo Bohemia Světlá n/S neproměnil #67 Veronika Beránková.
36:15 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #3 Zuzana Simandlová, asistoval #9 Barbora Vávrová (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:34 Vyloučen hráč #12 Radka Zikmundová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
16:28 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #55 Tereza Duchková bez asistence (1:2)
07:20 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #68 Andrea Žižková, asistoval #95 Daniela Lorencová (1:1)
02:59 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:0
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Alžběta Rousková, asistoval #6 Šárka Kudlová (1:0)