3:20
    Denisa BUBENÍKOVÁ
    ()

TJ Jablonné nad Orlicí - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:20
branky: 18. Petra Macháčková, 23. Martina Jurenková, 28. Martina Jurenková - 6. Barbora Chmelařová, 8. Andrea Břeská, 21. Kristýna Jirásková, 21. Barbora Chmelařová, 27. Barbora Fáčková, 27. Barbora Chmelařová, 32. Andrea Břeská, 38. Lucie Baldreichová, 38. Klára Pabiánová, 49. Kristina Venerová, 49. Barbora Chmelařová, 51. Kristina Venerová, 52. Tereza Míková, 53. Barbora Chmelařová, 54. Lucie Baldreichová, 54. Kristina Venerová, 57. Lucie Bohumínská, 58. Nikola Skoková, 59. Barbora Chmelařová, 60. Denisa Bubeníková; rozhodčí: Pavel Špryňar - Timoteus Pospíšil; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Markéta Rundštuková 8, Barbora Kopecká -1 - Eliška Držíková 16; po třetinách: 1:2, 2:7, 0:11
60:00 Komentář domácích Bilockij Dmitrij (Trenér): Kvalita soupeře se projevila i na výsledku utkání. Průběžný stav po 2 třetinách 3:9 nikdo nečekal. Je hezké, když soupeř každý gól oslavuje jako by to byl gól vítězný ve finálovém utkání.
60:00 Komentář hostů Neuman Ondřej (Trenér): "Dnes jsme tu bohužel odehráli možná nejslabší výkon sezony. Na hokejce jsme byůi velice špatní a navíc jsme podcenili sílu odhodlání a naszaení. Není tedy divu, že nám domácí v úvodu hru hodně znepříjemnili a nám trvalo dlouho, než-li jsme našli rytmus a utkání ovládli. Zítra budeme muset být mnohem lepší ve všem."
60:00 Střely ve 3. části: 13:6
59:59 Máme tu konec tohoto utkání. Díky za sledování a už nyní vás zveme na zápas 1. ligy žen, který startuje již zachvíli.
59:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Denisa Bubeníková bez asistence (3:20)
59:00 Probíhá poslední minuta dnešního utkání.
58:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #37 Barbora Chmelařová, asistoval #39 Dominika Horáčková (3:19)
57:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #13 Tereza Míková (3:18)
56:03 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Barbora Kopecká družstva TJ Jablonné nad Orlicí
56:02 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Lucie Bohumínská, asistoval #48 Andrea Břeská (3:17)
53:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #6 Kristina Venerová, asistoval #11 Lucie Bohumínská (3:16)
53:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová bez asistence (3:15)
52:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:14
52:56 Volný úder pro Jablonné za špatné postavení Chodova na buly.
52:16 Chodov za to bere a sází teď jeden gól za druhým. Špatná zpráva pro hráčky Třince - šatna jen tak rychle volná nebude.
51:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #13 Tereza Míková, asistoval #7 Aneta Salehová (3:13)
50:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #6 Kristina Venerová, asistoval #48 Andrea Břeská (3:12)
48:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #37 Barbora Chmelařová, asistoval #56 Klára Pabiánová (3:11)
48:56 Máme tu déja vu. Toto jsme tu dnes viděli již několikrát - další rychlý gól Chodova.
48:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #6 Kristina Venerová bez asistence (3:10)
48:43 Špatnou rozehrávku Jablonného z rohu Chodov trestá.
47:25 Chmelařová v nebezpečné pozici před Runštukovou. Střela končí mimo.
46:05 Dnes se musel covid pořadatel činit, utkání sleduje 53 diváků. Děkujeme!
44:35 Hráčky Jablonného hrají v plném počtu a toto oslabení zvládly na jedničku.
43:28 Jablonné pod velkým tlakem, ale Rundštuková krotí jednu střelu za druhou.
42:35 Vyloučen hráč #20 Monika Dolečková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 4:11
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny a v hale nám začíná přibývat diváků. Děkujeme děvčatům z Třince za zvýšení divácké návstěvnosti.
38:18 Macháčková v úniku, ale Držíková opět chytá
37:36 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #56 Klára Pabiánová, asistoval #31 Kristýna Jirásková (3:9)
37:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #37 Barbora Chmelařová (3:8)
36:44 Gólmanka Jablonného již po několikáté zachránila velkou šanci Chodova.
35:22 Chodov na míčku, ale hráčky Jablonného dobře dotírají a znepříjemňují tak tvorbu jakékoliv akce.
31:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #56 Klára Pabiánová (3:7)
30:13 Vyloučen hráč #15 Petra Macháčková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání
27:47 Vyloučen hráč #11 Lucie Bohumínská družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:00 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 3:6
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #13 Martina Jurenková, asistoval #15 Petra Macháčková (3:6)
27:00 Volný úder pro Jablonné z nebezpečné situace před brankou končí gólem. Hezká souhra!
26:57 Timeout TJ Jablonné nad Orlicí
26:57 Vyloučen hráč #58 Nikola Skoková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
26:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #37 Barbora Chmelařová, asistoval #77 Denisa Bubeníková (2:6)
26:49 Další rychlý gól Chodova
26:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Barbora Fáčková, asistoval #48 Andrea Břeská (2:5)
22:59 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 2:4
22:59 Opět kombinace Macháčková-Jurenková. Rozehrávka na polovině hrací plochy a střela Jurenkové končí v síti Chodova
21:50 Vágnerová v šanci, ale golmanka Chodova chytá
20:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #37 Barbora Chmelařová, asistoval #25 Lucie Baldreichová (1:4)
20:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková, asistoval #56 Klára Pabiánová (1:3)
20:01 První vhazování 2. třetiny vyhrály hráčky Chodova
20:00 Střely v 1. části: 2:10
17:57 GÓL TJ Jablonné nad Orlicí! 1:2
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #15 Petra Macháčková, asistoval #13 Martina Jurenková (1:2)
17:57 Jurenková posouvá na Macháčkovou, která zavěsuje do chodovské sítě
13:36 Rudštukové zvoní po pravé ruce tyč
11:00 Jurenková blokuje střelu Chodova ze středu hrací plochy
07:04 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #31 Kristýna Jirásková (0:2)
05:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
05:49 Přihrávka Horáčkové na Chmelářovou z rohu hřiště končí brankou a Chodov jde do vedení.
03:55 Na míčku zatím více hráčky Chodova