58
  • 58 57:31
    Bulldogs

Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians 5:6
branky: 9. Veronika Machálková, 23. Veronika Machálková, 24. Viktoria Tomešová, 26. Anna Brucháčková, 37. Karolína Vaněčková - 5. Kateřina Strnadová, 6. Nela Kočvarová, 16. Veronika Mandíková, 45. Aneta Faltová, 45. Markéta Seidlerová, 49. Kateřina Strnadová; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Lenka Richterová 20 - Štěpánka Růžičková 31; po třetinách: 1:3, 4:0, 0:3
60:00 Komentář domácích Brouček Martin (Trenér): Vrátili jsme se do zápasu, otočili z 0:3 na 5:3 leč to nestačilo. Mrzí nás začatek 3 třetiny, který byl rozhodující ke konečnému výsledku. Výborný oboustraný zápas se vším všudy.
60:00 Komentář hostů Louda Václav (Trenér): Skvělý výkon proti těžkému soupeři. Trochu nás trápilo proměňování šancí a utekla nám druhá třetina, ale díky perfektnímu nasazení od začátku do konce jsme se dokázali do utkání vrátit a vyhrát.
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
59:59 Hráčky Bohemians si konec utkání podržely.
59:21 Poslední minuta třetí třetiny, Buldočky tlačí, ale gól tam nechce spadnout.
57:40 Buldočky hrají v šesti.
57:31 Timeout Bulldogs Brno
57:31 Střela Seidlerové končí za bránou.
56:40 Richterová vyráží střelu bekendem.
56:17 Pešková zkušeně rozehrává, ale Brucháčkové se dvakrát nepodařilo přesně zakončit.
55:45 Stuchlíkové opět střílí a Růžičková vyráží.
53:02 Bulldogs neproměňují dvě vyložené gólové šance po sobě.
52:00 Bohemians ve vyložené šanci míjí branku.
51:47 Mikšlová uklidňuje hru a Bulldogs mohou rozehrát.
50:58 Pešková brání jako o život.
50:44 Richterová vyráží střelu tahem od Strnadové.
50:08 Růžičková předvedla zákrok proti úniku Stuchlíkové.
48:42 GÓL FbŠ Bohemians! 5:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #2 Kateřina Strnadová, asistoval #39 Lucie Klepalová (5:6)
48:42 Po sérii šancí na obou stranách střílí gól Strnadová pod padající Richterovou. Bohemians si berou vedení zpět.
47:13 Dobrý blok Bělohoubkové proti Strnadové a poté dobrý zákrok Růžičkové proti Veronice Machálkové.
46:36 Bohemians jsou nyní lepší, Richterovou dvakrát zachránila tyč.
46:15 Střelu od Hodové zablokovala Seidlerová.
44:47 GÓL FbŠ Bohemians! 5:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová, asistoval #19 Nela Kočvarová (5:5)
44:47 Od tyčky se balónek dostal za Richterovou, stav je srovnaný.
44:07 GÓL FbŠ Bohemians! 5:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Aneta Faltová, asistoval #93 Pavlína Soukupová (5:4)
43:02 Vyloučen hráč #98 Anna Sigmundová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
43:02 Faltová nejprve přehrála dvě hráčky domácích a poté střílí branku.
43:02 Třetí přesilovka pro Bohemians, Buldočky byly opět vyloučeny za sekání.
42:30 Opět akce Stuchlíkové a Veroniky Machálkové, ale ani tentokrát to není gól.
42:15 Anna Machálková se podruhé v zápase ocitá sama před brankářkou.
41:40 Seidlerová zakončuje standartní situaci Bohemians mimo bránu.
41:10 Brucháčková dobrou střelou prověřuje Růžičkovou.
40:20 Hráčky Bohemians přicházejí s vysunutým presem.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrály hráčky Bohemians.
40:00 Střely ve 2. části: 11:5
39:24 Kočvarová nedokázala zakončit do odkryté brány.
36:56 GÓL Bulldogs Brno! 5:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #5 Karolína Vaněčková, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (5:3)
36:56 Střelecká aktivita Bulldogs se vyplácí, Vaněčková přidává další gól.
36:15 Anna Machálková šla sama na brankářku hostí, ta její pokus vyrazila helmou.
36:00 Dnešnímu utkání přihlíží 30 diváků.
35:40 Na druhé straně prověřila Vlčková střelou gólmanku Růžičkovou.
35:03 Střelu tahem od Spoustové zkrotila Richterová.
33:30 Richterová si připisuje výtečný zákrok.
33:05 Pešková výborně vyřešila situaci dva na jednoho.
32:50 Hráčky Bohemians vyrazily do útoku, nebezpečně střílela Strnadová.
32:02 Stuchlíková našla Sigmunovou. Růžičková si připisuje další zákrok.
31:05 Brucháčková dobrým pohybem získala míček, který zakončuje Vlčková a Pešková před bránou se snažila dorážet.
30:12 Richterová chytla střelu Bohemians.
29:22 Opět dobrá kombinace Stuchlíkové a Veroniky Machálkové.
28:08 Sigmundová vyslala střelu tahema a prověřila Růžičkovou.
27:33 Nahrávku Strnadové na Cibkovou si Oplatková pohlídala.
26:47 Sigmundová s Bolfovou uklidňují hru.
26:09 Za Richterovou  zvoní tyč.
25:02 GÓL Bulldogs Brno! 4:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková bez asistence (4:3)
25:02 Aktivita Bulldogs se vyplácí, Brucháčková přidává další branku.
24:43 Buldočky své soupeřky tlačí v pásmu.
23:43 GÓL Bulldogs Brno! 3:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #94 Viktoria Tomešová, asistoval #28 Anna Machálková (3:3)
23:43 Anna Mchálková krásně našla na středu Tomešovou, která se v zakončení nemýlila.
22:46 GÓL Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #98 Anna Sigmundová (2:3)
22:46 Veronika Machálková se opět prosazuje střelou z výběhu.
22:19 Pešková dobře hasí chybu Tomešové.
20:55 Veronika Machálková a Brucháčková šly dvakrát do přečíslení dva na jednoho, bohužel ani jeden pokus se jim nepovedl.
20:01 Přesilovka Bohemians pokračuje i v druhé části.
20:00 Střely v 1. části: 14:11
19:45 V oslabení krásně vyvezla míček Bolfová.
19:24 Vyloučen hráč #9 Markéta Vlčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
19:05 Dobrý návrat Brucháčkové.
18:47 Faltová se vypořádala s napadáním domácích hráček a založila nebezpečný protiútok, který ale hráčky Bohemians nevyužily.
17:20 Brucháčková dobře vyvezla míček, ale zakončení se jí už tolik nepovedlo.
16:18 Kočvarová zablokovala střelu Veroniky Machálkové a hráčky Bohemians vyrazily do protiútoku, který vyřešila Richterová.
15:51 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Veronika Mandíková, asistoval #2 Kateřina Strnadová (1:3)
15:51 Hostující tým rychle využívá přesilovku, prosazuje se Mandíková.
15:32 Vyloučen hráč #72 Natálie Hodová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
14:33 Strnadová vybojovala míček a Bohemians mohou kombinovat.
13:25 Po nahrávce Stuchlíkové vystřelila Veronika Machálková, gólmanka hostů se stihla přemístit.
12:34 Stuchlíková ze vzduchu přestřeluje bránu.
11:37 Sigmundová si tělem dobře pokryla míček a Buldočky vyrážejí do útoku.
10:52 Richterová předvedla dobrý zákrok helmou.
09:15 Buldočky jsou v této fázi utkání aktivnější - střílela Brucháčková, Sigmundová i Vlčková. Ale ani jeden pokus nebyl úspěšný.
08:00 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #72 Natálie Hodová (1:2)
08:00 Veronika Machálková střílí z osy hřiště a nedává Růžičkové šanci.
06:54 Brucháčková přestřeluje branku.
05:56 GÓL FbŠ Bohemians! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #19 Nela Kočvarová bez asistence (0:2)
05:50 Ze středu se prosazuje Kočvarová a Bulldogs prohrávají již o dva góly.
05:50 Porhajmová prověřuje hostující gólmanku.
04:45 Brucháčková hledala krosem Porhajmovou, ale gólmanka hostí nahrávku vystihla.
04:21 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #2 Kateřina Strnadová, asistoval #36 Markéta Seidlerová (0:1)
02:45 Růžičková vyslala dlouhý výhoz, Richterová na druhé straně úspěšně zasahuje.
01:30 Standartní situaci hostí domácí hráčky úspěšně zablokovaly.
00:50 Richterová si připisuje první zákrok.
00:30 Úvodní pokus Brucháčkové byl nepřesný.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Vítáme Vás na utkání 1. ligy juniorek mezi domácími Bulldogs Brno a hostujícími FbŠ Bohemians.