58
  • 58 57:33
    Start98

BLACK ANGELS - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 5:3
branky: 2. Ema Košťálová, 18. Veronika Říhová, 37. Linda Fuchsová, 41. Aneta Fryčová, 46. Vendula Kolkusová - 5. Nela Tlamsová, 15. Nela Tlamsová, 23. Kateřina Sojková; rozhodčí: Marek Střída - Miroslav Tomeš; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Eliška Svrčková 13 - Šárka Černá 16; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:0
60:00 Komentář hostů Šatalíková Karolína (Trenér): Zapas se nám celkem vydařil, jsme spokojeni s přístupem hráček, bohužel šance se snažíme vyšperkovat místo toho, abychom hrály jednoduše. Snažily jsme se zápas zvrátit i na konci, ale na dotažení soupeřek už jsme neměly dost sil. Děkujeme soupeřkám za hru i za rychlou domluvu o dohravce.
60:00 Komentář domácích Šídlo Matěj (Vedoucí): Vyrovnaný zápas, děkujeme soupeři, divákům a rozhodčím.
60:00 Střely ve 3. části: 8:2
57:40 Hosté hrají power-play
57:33 Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
55:00 Posledních pět minut, uvidíme jestli start dokáže utkani ještě otočit
54:02 Black se ale naopak moc dnes nedaří jejich přesilové hry.
53:14 Střela Kolkusove zblokovana hračkou Startu mimo branku.
52:30 Vyloučen hráč #12 Sabina Šnajberková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře
52:13 Blaci zatím dneska si při oslabeni vedou skvěle.
51:41 Vyloučen hráč #9 Denisa Vachulová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:29 Kolkusova střílí těsně mimo branku.
49:25 Blaci zatím brání oslabení skvěle
48:45 Vyloučen hráč #71 Adéla Kuchařová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
46:55 Střela Zuzky Kuchařové těsně mimo branku.
45:40 GÓL BLACK ANGELS! 5:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #5 Karolína Majerová (5:3)
45:30 Střela Kolkusove končí pátým gólem.
44:30 Vinklerova trefila pouze boční síť.
43:33 Střela žitné vyřazena golmankou Kunratic.
42:14 Vyloučen hráč #77 Kateřina Jakešová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za špatné střídání
42:05 Přesilovka nic moc nenabídla, ale je tu další.
41:21 Střela Kolkusove sražená mimo.
40:33 GÓL BLACK ANGELS! 4:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #33 Aneta Fryčová, asistoval #15 Zuzana Kuchařová (4:3)
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
39:44 Vyloučen hráč #12 Sabina Šnajberková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
38:41 Vyloučen hráč #3 Adéla Ficková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání
38:20 Střela Procházkové mimo branku.
36:50 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Linda Fuchsová z trestného střílení (3:3)
36:50 Hračka startu ztratila, hračka BA šla sama na bránu a byla faulována
35:40 Hračka startu netrefila prazdnou bránu.
32:55 Střela fickove jen do golmanky startu.
30:56 Přesilovka startu končí přinesla dvě šance, kdy pri střele Zlatníkove tyč, při druhé se blízká golmanka Svrckova.
28:53 Vyloučen hráč #73 Veronika Říhová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
28:38 Neskutečný zákrok Elišky Svrckove
26:53 Linda Fuchsová ještě zbytečně prihravala Vendy Kolkusove a byla z toho jen ztráta balónků.
25:35 Kdyby holky dávali všechny šance které mají utkání je tak 10:3, ale buď to chytne golmanka, nebo je to tyč nebo je to mimo
23:46 Anet frycova mimo branku.
23:03 Start měl nyní pár střel ale ani jedna nevedla ke gólů.
22:09 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 2:3
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #17 Kateřina Sojková, asistoval #77 Kateřina Jakešová (2:3)
22:07 Říhová jen do hračky před ní a start srovnává.
20:01 Opět buly pro Black Angels.
20:00 Střely v 1. části: 12:7
19:00 Poslední minuta první třetiny.
17:46 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Veronika Říhová, asistoval #5 Karolína Majerová (2:2)
17:46 Říhová procpala balónek nadvakrát do sítě
17:17 Střela hračky zablokována vinklerovou
17:12 Střela Fuchsové zblokovana hračkou startu
14:14 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:2
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #20 Nela Tlamsová, asistoval #14 Barbora Špačková (1:2)
14:14 Start otáčí skóre po chybě golmanky Svrckove, kdy míček podjel pod ní.
13:30 Střela Kunratic těsně do golmanky.
12:12 Střela Vinklerky těsně nad branku
11:06 Střela Spackove těsně vedle
10:10 Střela Košťálove opět jen mimo branku
09:15 Střela Lindy Fuchsové pouze do nohou.
07:58 Nebezpečná standartka Black Angels po 'malé domu', střílela Kuchařová golmanka vyrazila po ní střílela Košťálová bohužel do masky
07:15 Střela Podolakove mimo branku
05:45 Nebezpečná standartka domácích ke gólů nevedla.
04:10 Utkání je od začátku vyrovnané. Šance jsou k vidění na obou stranách.
04:05 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:1
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #20 Nela Tlamsová, asistoval #63 Kristina Zlatníková (1:1)
04:05 Kunratice srovnávají
01:50 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová bez asistence (1:0)
01:50 Košťálová dostává Blacky do vedení
00:20 V první šanci Kolkusova jen do golmanky
00:01 Úvodní buly pro Black Angels