• 60 59:17
    2
    Gabriela PROCHÁZKOVÁ

Bulldogs Brno - Sklo Bohemia Světlá n/S 6:5
branky: 1. Natálie Kocáková, 23. Veronika Stuchlíková, 24. Veronika Stuchlíková, 35. Natálie Kocáková, 40. Natálie Kocáková, 55. Natálie Kocáková - 7. Veronika Krčálová, 29. Lucie Vacková, 45. Barbora Vávrová, 52. Šárka Kudlová, 57. Šárka Kudlová; rozhodčí: Jakub Cigl - Pavel Brückner; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lenka Richterová 21 - Danny Václavků 17, Nela Machalová 9; po třetinách: 1:1, 4:1, 1:3
60:00 Komentář domácích Brouček Martin (Trenér): O výsledku rozhodla zlepšená druhá třetina. Světlá se prezentovala dobrým výkonem, ale hraje se na goly a my dali o jeden víc. Díky Terko za podporu, fanouškum a rodičum lepší podívanou při brněnském derby :)
60:00 Komentář hostů Rosecký Tomáš (Asistent trenéra): V této covidové době jsme sehráli u Bulldoček výborné utkání trochu se smolným výsledkem, neboť prohra o gól vždy zamrzí. Ale máme radost, že se holky oproti začátku sezóny zlepšují, což prokázaly i proti silnému soupeři. Až zaparacujeme na občasném výpadku ve hře, tak budou i výsledky ještě lepší. Děkujeme soupeři za skvělý zápas, pro nás byl velmi přínosný do konce sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 10:15
59:17 Vyloučen hráč #50 Gabriela Procházková družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za špatné střídání
58:49 Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
58:40 Tlak domácich v útočnom pásme narastá.
56:34 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 6:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová, asistoval #3 Zuzana Simandlová (6:5)
56:30 Krásnymi prihrávkami na jeden dotyk si vypracovali šancu hráčky hostí.
55:00 Strelu bekendom skúsila hráčka hostí s číslom 12
54:07 GÓL Bulldogs Brno! 6:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #19 Natálie Kocáková, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (6:4)
53:45 Strelu aj s dorážkou úspešne zneškodnila Richterová.
52:15 V týchto minútach možeme vidieť pekný florbal zo strany na stranu.
51:40 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová, asistoval #50 Gabriela Procházková (5:4)
50:56 Krásnu akciu 3 na 2 domácim hráčkam prekazila brankárka hostí.
50:30 Kapitánka domácich pri rozohrávke láme svoju hokejku na dve časti.
49:28 Strela nad zo strany domácich.
47:36 Po sólovej akcií skúša zakončenie Machálková V.
44:21 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Barbora Vávrová, asistoval #3 Zuzana Simandlová (5:3)
44:15 Po ostrom súboji sa dostávajú do prečíslenia tri hráčky hostí úplne samé pred brankárku.
42:26 Ďalšie pohrozenie pred súperovou bránkou od domácich hráčok končí neúspešne.
41:01 Domáce hráčky pohrozili pred bránou hostí ale neúspešne, čo potvrdil rozpažením rúk rozhodca.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #93 Nela Machalová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S
40:00 Střely ve 2. části: 14:5
39:48 GÓL Bulldogs Brno! 5:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #19 Natálie Kocáková, asistoval #73 Adéla Mikšlová (5:2)
39:01 Richterová bez problémov chytá strelu na stred brány.
37:28 Brankárka hostí prilbou vyráža strelu Machálkovej V.
36:41 Tesne míňa bránu hráčka hostí s číslom 29.
34:29 GÓL Bulldogs Brno! 4:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #19 Natálie Kocáková bez asistence (4:2)
34:18 Dve nebezpečné akcie v priebehu pár sekúnd, najprv vyrazená strela od Machálkovej V. a následne prázdnu bránu minula Vaněčková.
33:38 Veselá zachytáva rozohrávku hostí a skúša pozornosť brankárky.
32:48 Rýchly brejk hostí si domáce hráčky postrážili a strelu zblokovali.
29:25 Dlhý výhoz brankárky hostí preniesol hru do obraného pásma domácich.
28:19 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #46 Lucie Vacková, asistoval #45 Veronika Krčálová (3:2)
27:42 Po chybnej rozohrávke obrankyne domácich, hráčka hostí triafa prilbu brankárky.
25:53 Obrovský nátlak domácich hráčok pred bránkou hostí.
23:58 GÓL Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková, asistoval #55 Veronika Machálková (3:1)
23:39 Po strele domácich zvonila konštrukcia bránky
23:20 Prečíslenie hostí 3 na 2 úspešne prekazila kapitánka domácich.
22:12 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
21:00 Domáce hráčky aktívne napádaju v útočnom pásme hostí od začiatku tretiny.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:30 Strelou z otočky to skúsila Machálková V.
17:52 Domáce v plnom počte vyrazili okamžite do útočného pásma.
16:00 Polovicu oslabovej hry sa domáce hráčky úspešne ubránili.
14:52 Vyloučen hráč #30 Veronika Stuchlíková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
11:02 Mikšlová bola v obrovskej šanci, ktorú nepremenila.
09:58 Po chybe obrany sa hosťujúce hráčky dostali do dobrej streleckej pozície.
08:15 Kapitánka domácich posiela dlhým pásom hru do útočného pásma.
07:00 Nebezpečný pokus od hráčky Veselej bol zablokovaný.
06:08 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #45 Veronika Krčálová, asistoval #12 Radka Zikmundová (1:1)
05:00 V prvých minútach zápasu možeme vidieť rýchly zápas zo strany na stranu.
01:30 Prvá strela od hostí domáca brankárka úspešne vyrazila.
00:32 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
00:00 Úvodné buly pre domáce.