58
  • 58 57:28
    Vítkovice

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc 4:5
branky: 15. Nela Kubalčíková, 16. Adéla Feiková, 36. Laura Prusková, 38. Tereza Matýsková - 3. Klára Horčičková, 10. Veronika Mrázková, 21. Gabriela Vaculová, 30. Šárka Zhébalová, 42. Valentýna Zerzánová; rozhodčí: Andrej Bílek - Jakub Palowski; vyloučení: 1:3 + Radim Hodulík OS; využití: 2:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Amelie Kotásková 21 - Klára Hodulíková 26; po třetinách: 2:2, 2:2, 0:1
60:00 Komentář domácích Šebesta Jan (Trenér): Velice vyrovnaný zápas, který měl na úroveň juniorské soutěže skvělé tempo. Bohužel jsme nezvládli některé situace a soupeř si závěr pohlídal. Máme na čem pracovat, protože jsme udělali hodně technických chyb a volili jsme špatné řešení. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér): Fyzicky i psychicky nesmírně náročné utkání. My jsme i přes několik vyloučení dokázali udržet koncentraci a prosadili se i gólově. Jak jsem již řekl několikrát, toto jsou zápasy, které nás posouvají. Zítra máme "covid pauzu", ale příští pátek nás čeká další náročný zápas, takže nemůžeme usnout na vavřínech a makat a makat... Děkujeme soupeři za utkání
60:00 Nejlepší hráčky: Olomouc - 31 Valentýna Zerzánová, Vítkovice - 96 Nela Kubalčíková
56:11 Timeout FBS Olomouc
55:37 Kombinace Kubalčíkové s Gajdošoovou obsahovala o jednu přihrávku víc (nebo míň)
54:26 Výběh Vaculové a střela vedle
52:27 Řeháková kouzlí za brankou Vítkovic, nakonec mají míček domácí
50:04 Siki zastavuje další rozehrávku Olomouce
49:41 Kotásková zasahuje proti Vaculové
48:48 Teď to vypadá na hřišti tak, že nikdo nechce udělat chybu, i když už jsme jich tu dneska viděli hafo
44:18 Výborný zákrok vytahuje i na druhé straně Kotásková
43:08 Fifina našla dvakrát Janatkovou a tu dvakrát vyčapala Hodulíková
42:51 Mates je faulována a láme přitom další olomouckou hokejku
42:35 Parádní sólo Gajdošové a Nela Martiníková se stále zastřeluje
41:54 GÓL FBS Olomouc! 4:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #63 Veronika Mrázková (4:5)
41:54 Mrázková zpoza branky na volnou Zerzánovou a ta dává pátý gól Olomouce
40:38 Úvodních sedm vteřin domácí přežili a pak se hned jednička domácích propracovala do šance
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
38:50 Někteří tady mají evidentně nervy na pochodu..
37:54 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Tereza Matýsková, asistoval #55 Nela Martiníková (4:4)
37:54 Kros Martiníkové trefuje přesně Matýsková
35:56 Vyloučen hráč #48 Lucie Majerová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nesportovní chování
35:56 Vzrůšo na Dubině, tak jsme se tu navzájem dořvali a hraje se dál
35:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Laura Prusková, asistoval #81 Karolína Sovadinová (3:4)
35:45 Sekera na Siki a v signalizované výhodě prostřeluje všechno Prusková
35:21 Aďa Mozdřenová teď zasahuje před Mrázkovou
33:52 Vítky jsou sice častěji na míčku ale momentálně je to bez šancí
31:20 Další zmatky v obraně domácích
29:38 GÓL FBS Olomouc! 2:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Šárka Zhébalová, asistoval #75 Klára Hodulíková (2:4)
29:38 Výhoz Hodulíkové asi nějak tečuje půjčenou hokejkou Zhébalová a míček končí v síti
28:56 Doby pálí z křídla trochu výš, než bylo třeba
27:48 Časoměřič usoudil, že v čase 27:48 je vhodný čas na sirénu
25:00 Tlak domácích pokračuje i po přesce
23:31 Martinela po posledním střeleckém víkendu teď bejzbólově netrefila. Prozatím
22:35 Střelu Laury Pruskové z vrchu Hodulíková vyráží
21:38 Vyloučen hráč #84 Šárka Zhébalová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
20:07 GÓL FBS Olomouc! 2:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #68 Gabriela Vaculová, asistoval #33 Eliška Pešavová (2:3)
20:07 Nešťastná sedmička na úvod druhé třetiny pro domácí, po sedmi vteřinách se trefuje Vaculová
20:00 Střely v 1. části: 13:10
19:50 Nakonec ještě jeden zákrok Hodulíkové
19:10 Trochu drama na závěr oslabení ale stav se nemění
18:35 Domácí zatím v suchém triku
17:08 Vyloučen hráč #22 Klaudie Pekárková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání
15:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Adéla Feiková bez asistence (2:2)
15:53 Jedna z olomouckých obránkyň teď z nějakého důvodu nahrála Fifině a ta tuhle přihrávku využívá
14:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková, asistoval #5 Jana Horečková (1:2)
14:29 Jana parádně na Kubíka a ta neméně luxusně trefuje nad nohu gólmanky
13:39 Vyloučen hráč #63 Veronika Mrázková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
13:06 Mates pálí a Hodulíková znovu vyráží
12:14 Hokejka Zhébalové je na hadry
11:22 Jedna z Olomoučaček se odráží od Podsedníkové za manťák
10:35 Kája Janatková střílela na zadní ale Hodulíková předvedla parádní sejv
09:16 GÓL FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (0:2)
09:16 Zerzánová našla na středu Mrázkovou a ta ho flákla do víka
06:16 Řeháková posílá míček před vítkovickou kasu, tam si ho ale bere Matýsková
05:20 Blanka Gajdošová přestřeluje
04:28 Sova z otočky na Vendy Podsedníkovou a ta pak bourá kasu
03:11 Jeden ze zásadních principů florbalologie (což je věda o florbale) je nedělat blbosti okolo vlastní kasy, teď se to málem domácím znovu vymstilo
02:06 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková bez asistence (0:1)
02:06 A první gól po chybě domácích vzadu olomoucká Horčičková
00:32 První střelu si připisuje po sólo akci Aďa Částečková
00:00 здра́вствуйте! Začíná online přenos ze zápasu juniorek Vítkovic s Olomoucí