10:6
    Anežka MATOUŠKOVÁ
    (Žižková)

FBŠ SLAVIA Plzeň - Panthers Praha 10:6
branky: 2. Victoria Binědová, 12. Andrea Žižková, 22. Victoria Binědová, 31. Andrea Marková, 37. Tereza Duchková, 43. Nela Peteříková, 45. Andrea Žižková, 54. Victoria Binědová, 54. Daniela Lorencová, 60. Anežka Matoušková - 5. Markéta Míchalová, 6. Lucie Retová, 8. Agáta Saffertová, 30. Agáta Saffertová, 41. Valerie Mídová, 44. Agáta Saffertová; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Kateřina Holečková 14 - Kateřina Macounová 16; po třetinách: 2:3, 3:1, 5:2
60:00 Komentář hostů Jenšík Lukáš (Trenér): Zasloužené vítězství dnešního soupeře. Tento víkend byl pro nás hodně těžký, máme hráče v karanténě a dva zápasy na 10 lidí jsme nezvládli a odešli jsme po fyzické stránce.Soupeř si to dnes zasloužil a pro nás je to bohužel ztráta, ale furt nevzdáváme boj o první osmičku. Snad příště budeme lepší. Soupeři gratuluju a děkuju za fer zápas
60:00 Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér): Chválím holky za tlak do brány od 2. třetiny a za využití našich šancí. Zde bylo vidět veliké zlepšení. Místy řešíme situace zbrkle a je stále na čem pracovat. Celkově jsem s naším nasazení po celý zápas spokojený. Díky soupeři za zápas.
60:00 Nejlepší hráčky zápasu - FBŠ SLAVIA Plzeň - 79 Victoria Binědová, Panthers Praha - 68 Šárka Hromková
60:00 Střely ve 3. části: 13:8
59:53 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 10:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #82 Anežka Matoušková, asistoval #45 Andrea Žižková (10:6)
58:35 Holečková si připisuje další úspěšný zákrok
58:00 Panthers i nadále v šesti. Teď ale Saffertová ztrácí míček, Peteři´íková ale odkrytou branku netrefuje
57:24 Přenesení hry přes osu na Saffertovou, ta z první střílí těsně vedle
56:26 Nebezpčný závar před domácí brankou, ale Holečková se spoluhráčkami situaci vyřešila
55:45 Domácí hráčky ale získaly balonek a dokázaly ho i chvíli udržet
55:00 Panthers už to teď zkouší v šesti
54:22 Timeout Panthers Praha
53:22 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 9:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #95 Daniela Lorencová bez asistence (9:6)
53:22 Dva rychlé góly Slávistek a vidíme tu největší rozdíl ve skóre během zápasu. Nejdříve přišla přesná střela Binědové. Na deváté brance má největší podíl Čížková, která vybojovala balonek a šla sama na Macounovou, ta sice ještě její akci zastavila, ale s dorážkou Lorencové už nic dělat nemohla
53:02 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 8:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #45 Andrea Žižková (8:6)
52:10 Matoušková zastavila útok Panthers, krásně si prohodila dvě soupeřky a dostala se ke střele. Tu opět zastavuje maska Macounové
51:10 Střela Panterek, Holečková v klidu vyráží balonek do rohu
50:13 Opět další blok hostů po střele Lorencové
48:49 Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Plzeň neproměnil #79 Victoria Binědová.
48:49 Macounová chytá, Binědová se dostala až příliš blízko k ní a blafákem ji nedokázala překonat
48:49 Za hru v malém brankovišti je nařízeno trestné střílení pro domácí
47:58 Obrana Panthers dobře blokuje střely Slávistek
46:27 Peteříková se dostala k další dorážce. Balonek už pomalu padal za hostujíící brankářku, ale ta ho ještě dokázala v pádu konečky prstů vyškrábnout mimo svoji branku
44:25 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 7:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Andrea Žižková, asistoval #79 Victoria Binědová (7:6)
44:25 Žižková si ale rychle spravila chuť. Tentokrát už Macounovou prostřelila a domácí tak znovu vedou
43:18 GÓL Panthers Praha! 6:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #53 Agáta Saffertová, asistoval #14 Markéta Míchalová (6:6)
43:18 PRavidlo "nedáš-dostaneš" stále bohužel pro domácí platí. V obrovské šanci byla Žižková, její střelu ale hezky maskou vyrazila Macounová. Z následného protiútoku vyrovnává Saffertová a je to 6:6
42:21 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #91 Nela Peteříková, asistoval #79 Victoria Binědová (6:5)
42:21 Vyrovnaný stav nevydržel příliš dlouho, Z malého brankoviště se trefuje Peteříková
41:57 Střela Žižkové byla tečována, ale i Macounová ji i tak dokázala vyrazit
40:50 GÓL Panthers Praha! 5:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Valerie Mídová bez asistence (5:5)
40:50 Panthers hned na úvod třetí třetiny vyrovnávají po akci Mídové
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
38:24 Vyloučen hráč #79 Victoria Binědová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
37:06 Vyloučen hráč #68 Šárka Hromková družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
37:06 Vzápětí v další šanic Špetová, teď budou mí domácí výhodu přesilové hry
36:45 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #55 Tereza Duchková, asistoval #15 Kristýna Krutinová (5:4)
36:45 Duchková krásnou střelou posílá domácí do vedení
30:52 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #59 Andrea Marková, asistoval #55 Tereza Duchková (4:4)
30:52 Vzápětí se ale přesně trefuje MArková a je znovu vyrovnáno
30:41 Hezkou kombinaci domácích končí střelou do bloku
29:26 GÓL Panthers Praha! 3:4
29:26 Přesnou střelou na bližší tyč se trefuje Saffertová a vrací tak hostující hráčky do vedení
28:39 První střela Panthers v přesilovce míří vysoko nad branku
28:22 Vyloučen hráč #45 Andrea Žižková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
26:37 Panthers v plném počtu, přesilovka SLávistek zůstala nevyužita
26:18 Přesilovkovou kombinace zakončila Matoušková střelou z velkého úhlu, která i z toho důvodu byla dost nepřesná
24:37 Vyloučen hráč #17 Valerie Mídová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
23:54 Binědová po výběhu z rohu trefuje tyč
22:51 Peteříková hledala před brankou spoluhráčku. K míčku se nakonec dostala Špetová, ale její střela trefila pouze hráčku Panthers před brankou
21:40 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #82 Anežka Matoušková (3:3)
21:40 Binědová schovala svou střelu za obránkyni a zamířila na vzdálenější tyč. Střela byla tak přesná, že cinkla o tyčku a skončila v brance Panthers.
21:11 Po chybě hostů ve velké šanci Čížková, Macounová ale chytá
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:45 V závěru měly Slávistky velký tlak, bohužel vyrovnání jsme se nedočkali
18:11 Další hezká střela Míchalové na vzdálenější tyč, ale i tu zastavila Holečková
17:04 Mídová střílí z otočky přes bránicí hráčku. Holečková vyráží
15:40 Střelu Binědové vyráží Macounová,  o chvli později byla další střela domácích zablokována obranou Panthers a sražena  do rohu
11:40 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:3
11:40 Teď už ale přesně k tyči zamířila Žižková a Slávistky už prohrávají pouze o branku
11:15 Binědová vyběhla s balonkem od vlastní branky, obešla dvě soupeřky, ale její střelu vyráží Macounová
10:54 Šindelářová z velkého úhlu trefuje pouze boční síť
10:00 Hra je poměrně rozkouskovaná častými fauly z obou stran
09:07 Rychlý protiútok domácích zakončila Špetová střelou těsně vedle
07:03 GÓL Panthers Praha! 1:3
07:03 Balonek se odrazil k Saffertové na velkém brankovišti, a ta ho nekompromisní dělovkou o břevno poslala do domácí branky - 1:3
05:59 Na druhé straně mohla hned vyrovnat Špetová, její střelu ale dokázala Macounová vyrazit
05:45 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Lucie Retová, asistoval #28 Adéla Vlčková (1:2)
05:45 Pantherky se po střele Retové dostávají do vedení
04:13 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #14 Markéta Míchalová, asistoval #9 Lucie Retová (1:1)
04:13 Na druhé straně se z předbrankového prostoru trefuje Míchlaová a je vyrovnáno
03:58 Duchková střílela od mantinelu, netrefila ale branku Panthers
01:00 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0
01:00 Dobrý vstup Slávistek do zápasu. MAtoušková našla Binědovou, která se z první trefuje pod břevno