57
  • 57 56:35
    Chodov

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS 3:4
branky: 31. Andrea Břeská, 34. Lucie Baldreichová, 43. Kristýna Jirásková - 4. Eliška Koželuhová, 15. Denisa Vachulová, 25. Anna Staňková, 48. Vendula Kolkusová; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Karolina Bačková 18 - Hana Kuchařová 35; po třetinách: 0:2, 2:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Neuman Ondřej (Trenér): "Dnes nám to hrubě nesedlo - nezúročili jsme dobrý tréninkový týden, byli jsme málo aktivní a v úvodu i přes mnohá upozornění a varování jsme udělali velmi hrubé chyby. Špatně jsme se rozhodovali s míčkem, zejména na útočné polovině. I když jsme se do zápasu vrátili, je třeba otevřeně říct, že soupeř byl dnes preciznější, výborný běžecky a se skvělou golmankou v zádech. Tým se nám nepovedlo připravit na správnou úroveň nasazení a i když jsme se snažili reagovat na vývoj zápasu, dnes jsme netrefovali tempo, sestavu a bohužel hlavně branku! Pro nás před play-off velice důležité porovnání a teď je na nás správně zareagovat."
60:00 Komentář hostů Fryč Pavel (Vedoucí): Velmi vyrovnaný zápas! Děkujeme soupeřkám, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 13:6
59:45 Hosté nastřelují tyčku domácí branky.
58:57 Poslední minuta zápasu. Chodov se zatím v šesti do žádné větší šance nedostal.
57:38 Chodov v šesti.
56:35 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
55:59 Rychlé přesné kombinace Chodova, střely však jdou mimo branku.
55:14 Kolotoč před brankou hostí nekončí gólem.
54:09 Jirásková na druhé straně trefuje masku brankařky.
53:04 Neskutečná šance Black Angels po pádu Bohumínské. Fuchsová netrefuje zcela prázdnou bránu!
52:04 Chodov zvládl kombinovat, Břeská krásná střela, Kuchařová vyráží, Skoková však v pohybu už nestačí zakončit.
50:08 Sofie Skalíková ztrácí balon u svého mantinelu, hosté střílí, Bačková chytá.
48:39 Pabiánová prověřuje Kuchařovou mírnou střelou.
48:20 Majerová střela z půlky a zvoní tyčka chodovské branky.
47:10 GÓL BLACK ANGELS! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #82 Anna Vinklerová (3:4)
47:04 Nyní střela však končí v síti za zády Bačkové. Black Angels se tak opět ujímá vedení.
46:11 Black Angels v přesilovce tlačí, ale zatím nepřesné střely mimo bránu.
45:41 Vyloučen hráč #58 Nikola Skoková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání
44:31 Baldreichová vyhmátla balon z rozehrávky, klička a střílí. Kuchařová vyráží, další střela. Balonek je sice v síti, ale odpískán faul.
42:36 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková, asistoval #39 Dominika Horáčková (3:3)
42:36 Krásná střela Horáčkové se odráží, Jirásková vidí a uklízí balonek do branky hostí. Je vyrovnáno.
41:35 Horáčkové se daří poslat balon po mantinelu přes Fáčkovou na polovinu soupeřů.
40:56 Black Angels útočí, Chodovu se však daří držet míček u mantinelů.
40:00 Střely ve 2. části: 14:9
38:33 Skoková v obrovské šanci po nahrávce Břeské, Kuchařová jen tak tak vyráží.
37:32 Chodovské lvice získaly druhým gólem energii a zatápí před brankou hostí. ​Black Angels ale pečlivě brání a jakmile mohou, jdou do rychlého protiútoku.
33:26 Tlak před brankou hostí nyní spíše připomínal souboj v šermu, ale je z toho pro Chodov druhý gól.
33:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová bez asistence (2:3)
32:50 Hra nyní zrychlila, šance na obou stranách.
32:19 Jirásková sama na bránu, Kuchařová další skvělý zákrok.
31:21 Nízký důraz v souboji u mantinelu a Black Angels opět v obrovské šanci. Bačková chytá.
30:55 Bohumínská přímo před svojí bránou ztrácí balon, Bačková naštěstí chytá.
30:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #58 Nikola Skoková (1:3)
30:15 Břeská konečně prolamuje chodovskou střeleckou smůlu a je to gól!
29:29 Skvělý zákrok Kuchařové proti výborné střele Jiráskové.
28:27 Hra se nyní přelévá z jedné strany na druhou bez větších šancí na obou stranách.
25:44 Tlak hostí za chodovskou brankou končí faulem, rozehrává Moravcová.
24:27 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Anna Staňková, asistoval #31 Agáta Procházková (0:3)
24:27 Opět rychlý protiútok. Black Angels se dnes střelecky nemýlí.
24:01 Baldreichová kličkuje mezi třemi protihráčkami a střílí.
23:27 Střela Kolkusové zablokována.
22:53 Rychlý protiútok hostí končí v rohu.
22:25 Baldreichová nahrává Jiráskové, ta však opět jen do golmanky.
21:26 Krásná chodovská kombinace založená Emílií Skalíkovou. Chodov se však dnes trápí s koncovkou.
20:00 Střely v 1. části: 11:7
19:00 Chodovské juniorky sice výrazně více na polovině soupeřek, ty však, když se dostanou do šance, ji již podruhé využívají.
17:41 Vyloučen hráč #23 Eliška Koželuhová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
15:00 Chodov úspěšně presuje a získává balon.
14:40 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Denisa Vachulová, asistoval #76 Vendula Kolkusová (0:2)
14:00 Žitná na balonku, posílá ho do útoku, ale Chodov úspěšně balon blokuje na středu hřiště.
13:00 Chodov v tlaku. Skoková kombinuje s  Míkovou a Břeskou, točí hosty před brankou, ale střely hosté úspěšně blokují.
11:00 Hostům se nedaří rozehrávka, na balonu chodovský první útok, gól z toho ale opět není.
11:00 Kombinaci Siňorová - Sofie Skalíková Kuchařová opět chytá.
09:00 Skoková v šanci, bohužel promáchla.
08:00 Výhoz se Kuchařové nepovedl a Bohumínská s Baldreichovou jdou do útoku.
07:00 Sofie Skalíková eliminuje útok hostí.
03:58 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #23 Eliška Koželuhová, asistoval #15 Zuzana Kuchařová (0:1)
03:58 Koželuhová skóruje po srážce dvou hráček.
02:00 Baldreichová v neskutečné šanci, Kuchařová chytá.
01:00 Břeská vyhmátla přihrávku hostí a Chodov útočí.
00:00 Chodov zahajuje utkání držením míčku.