• 60 59:50
    1:14
    (Macháčková)

Florbalová akademie MB - Tatran Střešovice 1:14
branky: 60. Michaela Bauerová - 2. Barbora Lovíšková, 3. Lucie Kubová, 6. Radka Korbelářová, 11. Barbora Lovíšková, 12. Anežka Herešová, 13. Anežka Herešová, 13. Lucie Vernerová, 15. Barbora Panešová, 17. Adéla Bořilová, 19. Sofie Gocová, 20. Barbora Břešťálová, 26. Simona Korbelářová, 41. Lucie Kubová, 51. Simona Korbelářová; rozhodčí: Samuel Uhliarik - Tomáš Nechutný; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Klára Šimonová 31 - Monika Šolleová 18; po třetinách: 0:11, 0:1, 1:2
60:00 Komentář hostů Michálek Marek (Trenér): Utkání jsme rozhodli výborným vstupem do první třetiny, po které už nebylo o našem vítězství pochyb. Bohužel druhou a třetí část už tak pozitivně hodnotit nemohu, ale celkově jsme zápas kontrolovali. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 12:13
59:59 Komentář trenéra domácích : Blahopřeji hostujícímu týmu k vítězství a poděkování našemu mužstvu za bojovný výkon ve druhé a třetí třetině.
59:50 GÓL Florbalová akademie MB! 1:14
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová, asistoval #25 Adéla Macháčková (1:14)
54:06 Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:41 GÓL Tatran Střešovice! 0:14
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #7 Simona Korbelářová, asistoval #13 Šárka Ježdíková (0:14)
47:39 Vyloučen hráč #30 Veronika Kolářová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
45:31 Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil #19 Lucie Kubová.
42:05 Vyloučen hráč #7 Simona Korbelářová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za zvedání florbalky
40:44 GÓL Tatran Střešovice! 0:13
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #19 Lucie Kubová, asistoval #9 Marie Wijasová (0:13)
40:00 Střely ve 2. části: 5:13
25:05 GÓL Tatran Střešovice! 0:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #7 Simona Korbelářová, asistoval #51 Radka Korbelářová (0:12)
20:00 Střely v 1. části: 2:19
19:26 GÓL Tatran Střešovice! 0:11
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #27 Barbora Břešťálová, asistoval #17 Bára Matějková (0:11)
18:50 GÓL Tatran Střešovice! 0:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #24 Sofie Gocová, asistoval #8 Lucie Vernerová (0:10)
16:03 GÓL Tatran Střešovice! 0:9
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Adéla Bořilová, asistoval #37 Karolína Bláhová (0:9)
14:40 GÓL Tatran Střešovice! 0:8
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #89 Barbora Panešová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (0:8)
12:25 GÓL Tatran Střešovice! 0:7
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová bez asistence (0:7)
12:05 GÓL Tatran Střešovice! 0:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #20 Anežka Herešová, asistoval #9 Marie Wijasová (0:6)
11:51 GÓL Tatran Střešovice! 0:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #20 Anežka Herešová, asistoval #13 Šárka Ježdíková (0:5)
10:26 GÓL Tatran Střešovice! 0:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková, asistoval #39 Lucie Bicková (0:4)
05:19 GÓL Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #51 Radka Korbelářová, asistoval #27 Barbora Břešťálová (0:3)
02:48 GÓL Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #19 Lucie Kubová, asistoval #20 Anežka Herešová (0:2)
01:28 GÓL Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková bez asistence (0:1)